Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Žilvinas Tamošiūnas 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė      
 16       ->      
  [8]  Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė    
 9   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    23:21  21:14 [23']    
[1] 10:00   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 8   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:19  21:17 [21']      
    [19] 11:10   G.Vaičiulis, J.Bazytė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Jurgita Bazytė 
      21:16  21:13 [23']  
[2] 10:00   G.Vaičiulis, J.Bazytė      
 12   Giedrius Strumila 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:8  21:7 [17']      
  [9] 10:20   G.Vaičiulis, J.Bazytė    
 13         21:6  21:13 [17']    
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 4   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  ->       1-a vieta
      [30] 11:35   T.Lukoševičius, A.Montvydaitė
 3   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
        21:12  14:21  22:20 [33']
 K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 14       ->      
  [10] 10:20   V.Stončius, K.Poškutė    
 11   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
    21:10  18:21  21:18 [27']    
[3] 10:00   V.Stončius, K.Poškutė      
 6   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  21:5  21:13 [18']      
    [20] 11:10   T.Lukoševičius, A.Montvydaitė  
 7   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
      13:21  21:19  21:15 [31']  
[4] 10:00   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 10   Benas Šemeta 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:12  18:21  21:18 [35']      
  [11] 10:20   T.Lukoševičius, A.Montvydaitė    
 15         24:22  21:12 [19']    
 T.Lukoševičius, A.Montvydaitė      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Aušra Montvydaitė 
  ->    Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė   3-a vieta
      [31] 12:05   V.Stončius, K.Poškutė
       V.Stončius, K.Poškutė   21:15  14:21  21:14 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
    [21] 11:10   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   21:16  15:21  21:16 [28']   5-a vieta
      [32] 12:05   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
     K.Jucys, B.Baranauskaitė     14:21  21:12  21:16 [28']
    [22] 11:10   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   17:21  21:17  21:13 [31']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [33] 12:05   K.Jucys, B.Baranauskaitė
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:12  21:17 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->    
    [12] 10:20   G.Strumila, J.Kazakauskaitė  
   G.Strumila, J.Kazakauskaitė     21:16  21:6 [20']  
   G.Strumila, J.Kazakauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [23] 11:10   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė
        14:21  21:19  27:25 [39']
   K.Krūminas, R.Staupelienė    
   K.Krūminas, R.Staupelienė   ->    
    [13] 10:45   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė  
   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė     21:13  19:21  23:21 [33']  
   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė    
    ->    
         
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   11-a vieta
      [24] 11:10   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
       K.Krūminas, R.Staupelienė   21:7  21:15 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.