Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[92] 14:40    M.Šames      
 16   Renaldas Šileris    21:9  15:21  21:10 [31']      
  [104] 15:05    M.Šames    
 9   Gedmantas Čepkauskas      21:7  21:10 [16']    
[93] 14:40    G.Čepkauskas      
 8   Linas Supronas    19:21  21:14  21:19 [47']      
    [128] 16:25    M.Šames  
 5   Kazimieras Dauskurtas        16:21  21:17  24:22 [50']  
[86] 14:15    K.Dauskurtas      
 12   Tomas Tiškus    21:12  21:10 [20']      
  [105] 15:30    J.Petkus    
 13   Karolis Reimeris      21:18  21:18 [35']    
[87] 14:15    J.Petkus      
 4   Jonas Petkus    21:15  21:10 [20']       1-a vieta
      [150] 17:45    P.Bartušis
 3   Ignas Reznikas          21:11  21:16 [24']
[88] 14:15    I.Reznikas      
 14   Klaidas Drevinskas    21:15  21:12 [19']      
  [106] 15:30    I.Reznikas    
 11   Edgaras Slušnys      21:8  21:15 [22']    
[89] 14:40    E.Slušnys      
 6   Benas Vaškevičius    21:17  21:19 [24']      
    [129] 16:25    P.Bartušis  
 7   Ramūnas Bilius        21:16  21:14 [18']  
[90] 14:40    P.Bartušis      
 10   Povilas Bartušis    21:7  21:9 [12']      
  [107] 15:30    P.Bartušis    
 15   Giedrius Dima      21:13  20:22  21:17 [43']    
[91] 14:40    T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    21:16  21:6 [20']    J.Petkus   3-a vieta
      [151] 17:45    I.Reznikas
       I.Reznikas   20:9 [8']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas    
    [130] 16:50    K.Dauskurtas  
     K.Dauskurtas   21:16  21:10 [22']   5-a vieta
      [152] 17:45    K.Dauskurtas
     E.Slušnys     24:22  13:21  21:13 [44']
    [131] 16:50    T.Vaškevičius  
     T.Vaškevičius   21:15  22:24  21:16 [41']  
         
         
       G.Čepkauskas   7-a vieta
     
       E.Slušnys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Šileris      
  [108] 15:30    R.Šileris    
   L.Supronas   15:21  21:16  21:7 [32']    
    [132] 16:50    R.Šileris  
   T.Tiškus     21:6  10:21  21:19 [27']  
  [109] 15:30    K.Reimeris    
   K.Reimeris   21:15  21:18 [16']     9-a vieta
      [153] 17:45    R.Bilius
   K.Drevinskas       21:17  21:19 [22']
  [110] 15:30    B.Vaškevičius    
   B.Vaškevičius   21:8  22:20 [18']    
    [133] 16:50    R.Bilius  
   R.Bilius     21:18  18:21  21:18 [40']  
  [111] 15:30    R.Bilius    
   G.Dima   16:21  21:13  21:13 [26']    
         
       K.Reimeris   11-a vieta
     
       B.Vaškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Supronas    
     
     T.Tiškus   ->   13-a vieta
     
     K.Drevinskas     ->
     
     G.Dima   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.