Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Sergej Leonovič 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, K.Šemeta      
 16       ->      
  [54] 12:30    S.Leonovič, K.Šemeta    
 9   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
    21:16  21:16 [15']    
[42] 12:05    D.Čekanauskas, J.Masaitis      
 8   Deimantas Čekanauskas 
 Julius Masaitis 
  21:16  21:18 [21']      
    [67] 13:20    M.Noreika, T.Petrošius  
 5   Rimas Lavrukaitis 
 Aurimas Meškinis 
      23:25  22:20  21:11 [32']  
[43] 12:05    R.Lavrukaitis, A.Meškinis      
 12   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
  21:18  21:11 [18']      
  [55] 12:30    M.Noreika, T.Petrošius    
 13   Paulius Umantas 
 Rytis Vasiliauskas 
    21:12  21:7 [15']    
[44] 12:05    M.Noreika, T.Petrošius      
 4   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  23:21  21:14 [19']       1-a vieta
      [80] 13:45    M.Noreika, T.Petrošius
 3   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
        21:12  21:16 [16']
[45] 12:05    A.Brazauskas, T.Supronas      
 14   Andrius Montrimas 
 Anant Thapliyal 
  21:16  21:18 [19']      
  [56] 12:30    L.Rousseau, G.Jaugielavičius    
 11   Andžej Mackevič 
 Tomas Ožalas 
    21:17  19:21  21:12 [32']    
[46] 12:05    L.Rousseau, G.Jaugielavičius      
 6   Lucas Rousseau 
 Gintautas Jaugielavičius 
  13:21  21:11  21:15 [23']      
    [68] 13:20    L.Rousseau, G.Jaugielavičius  
 7   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
      16:21  25:23  21:19 [27']  
[47] 12:05    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 10   Pijus Balaišis 
 Ignas Lukoševičius 
  21:11  21:13 [16']      
  [57] 12:55    M.Palubinskas, P.Palubinskas    
 15         21:13  21:18 [17']    
 M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 2   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  ->    S.Leonovič, K.Šemeta   3-a vieta
      [81] 14:15    S.Leonovič, K.Šemeta
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   21:17  20:22  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Čekanauskas, J.Masaitis    
    [69] 13:20    D.Čekanauskas, J.Masaitis  
     R.Lavrukaitis, A.Meškinis   12:21  21:17  21:16 [31']   5-a vieta
      [82] 14:15    D.Juodsnukis, P.Jūras
     A.Brazauskas, T.Supronas     21:18  21:16 [18']
    [70] 13:20    D.Juodsnukis, P.Jūras  
     D.Juodsnukis, P.Jūras   11:21  21:12  21:18 [30']  
         
         
       R.Lavrukaitis, A.Meškinis   7-a vieta
      [83] 14:15    A.Brazauskas, T.Supronas
       A.Brazauskas, T.Supronas   21:14  21:11 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Petkevičius, V.Venckus    
   M.Petkevičius, V.Venckus   ->    
    [71] 13:20    P.Umantas, R.Vasiliauskas  
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin     21:12  21:16 [16']  
  [58] 12:55    P.Umantas, R.Vasiliauskas    
   P.Umantas, R.Vasiliauskas   22:20  21:17 [17']     9-a vieta
      [84] 14:15    A.Montrimas, A.Thapliyal
   A.Montrimas, A.Thapliyal       21:13  20:22  21:16 [25']
  [59] 12:55    A.Montrimas, A.Thapliyal    
   A.Mackevič, T.Ožalas   21:16  18:21  21:13 [32']    
    [72] 13:20    A.Montrimas, A.Thapliyal  
   P.Balaišis, I.Lukoševičius     21:17  21:9 [17']  
   P.Balaišis, I.Lukoševičius    
    ->    
         
       M.Petkevičius, V.Venckus   11-a vieta
      [85] 14:15    M.Petkevičius, V.Venckus
       P.Balaišis, I.Lukoševičius   21:18  21:17 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   ->   13-a vieta
      [73] 13:45    A.Mackevič, T.Ožalas
     A.Mackevič, T.Ožalas     21:18  16:21  21:18 [26']
     A.Mackevič, T.Ožalas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.