Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Sergej Leonovič 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, K.Šemeta      
 16       ->      
  [54] 12:30    S.Leonovič, K.Šemeta    
 9   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
    21:16  21:16 [15']    
[42] 12:05    D.Čekanauskas, J.Masaitis      
 8   Deimantas Čekanauskas 
 Julius Masaitis 
  21:16  21:18 [21']      
    [67] 13:20    M.Noreika, T.Petrošius  
 5   Rimas Lavrukaitis 
 Aurimas Meškinis 
      23:25  22:20  21:11 [32']  
[43] 12:05    R.Lavrukaitis, A.Meškinis      
 12   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
  21:18  21:11 [18']      
  [55] 12:30    M.Noreika, T.Petrošius    
 13   Paulius Umantas 
 Rytis Vasiliauskas 
    21:12  21:7 [15']    
[44] 12:05    M.Noreika, T.Petrošius      
 4   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  23:21  21:14 [19']       1-a vieta
      [80] 13:45    M.Noreika, T.Petrošius
 3   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
        21:12  21:16 [16']
[45] 12:05    A.Brazauskas, T.Supronas      
 14   Andrius Montrimas 
 Anant Thapliyal 
  21:16  21:18 [19']      
  [56] 12:30    L.Rousseau, G.Jaugielavičius    
 11   Andžej Mackevič 
 Tomas Ožalas 
    21:17  19:21  21:12 [32']    
[46] 12:05    L.Rousseau, G.Jaugielavičius      
 6   Lucas Rousseau 
 Gintautas Jaugielavičius 
  13:21  21:11  21:15 [23']      
    [68] 13:20    L.Rousseau, G.Jaugielavičius  
 7   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
      16:21  25:23  21:19 [27']  
[47] 12:05    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 10   Pijus Balaišis 
 Ignas Lukoševičius 
  21:11  21:13 [16']      
  [57] 12:55    M.Palubinskas, P.Palubinskas    
 15         21:13  21:18 [17']    
 M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 2   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  ->    S.Leonovič, K.Šemeta   3-a vieta
      [81] 14:15    S.Leonovič, K.Šemeta
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   21:17  20:22  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Čekanauskas, J.Masaitis    
    [69] 13:20    D.Čekanauskas, J.Masaitis  
     R.Lavrukaitis, A.Meškinis   12:21  21:17  21:16 [31']   5-a vieta
      [82] 14:15    D.Juodsnukis, P.Jūras
     A.Brazauskas, T.Supronas     21:18  21:16 [18']
    [70] 13:20    D.Juodsnukis, P.Jūras  
     D.Juodsnukis, P.Jūras   11:21  21:12  21:18 [30']  
         
         
       R.Lavrukaitis, A.Meškinis   7-a vieta
      [83] 14:15    A.Brazauskas, T.Supronas
       A.Brazauskas, T.Supronas   21:14  21:11 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Petkevičius, V.Venckus    
   M.Petkevičius, V.Venckus   ->    
    [71] 13:20    P.Umantas, R.Vasiliauskas  
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin     21:12  21:16 [16']  
  [58] 12:55    P.Umantas, R.Vasiliauskas    
   P.Umantas, R.Vasiliauskas   22:20  21:17 [17']     9-a vieta
      [84] 14:15    A.Montrimas, A.Thapliyal
   A.Montrimas, A.Thapliyal       21:13  20:22  21:16 [25']
  [59] 12:55    A.Montrimas, A.Thapliyal    
   A.Mackevič, T.Ožalas   21:16  18:21  21:13 [32']    
    [72] 13:20    A.Montrimas, A.Thapliyal  
   P.Balaišis, I.Lukoševičius     21:17  21:9 [17']  
   P.Balaišis, I.Lukoševičius    
    ->    
         
       M.Petkevičius, V.Venckus   11-a vieta
      [85] 14:15    M.Petkevičius, V.Venckus
       P.Balaišis, I.Lukoševičius   21:18  21:17 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   ->   13-a vieta
      [73] 13:45    A.Mackevič, T.Ožalas
     A.Mackevič, T.Ožalas     21:18  16:21  21:18 [26']
     A.Mackevič, T.Ožalas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV  
     Mėgėjai B    VV  
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.