Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Sergej Leonovič 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [11] 10:20    S.Leonovič, T.Urbonienė    
 9   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
    21:15  21:9 [15']    
[1] 10:00    A.Mackevič, J.Lukoic      
 8   Andžej Mackevič 
 Jolanta Lukoic 
  21:19  21:15 [18']      
    [21] 10:45    S.Leonovič, T.Urbonienė  
 5   Paulius Jūras 
 Justė Žibūdienė 
      21:16  21:11 [16']  
[2] 10:00    P.Jūras, J.Žibūdienė      
 12   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:17  21:15 [17']      
  [12] 10:20    P.Umantas, K.Martinaitienė    
 13   Paulius Umantas 
 Kotryna Martinaitienė 
    21:18  13:21  22:20 [29']    
[3] 10:00    P.Umantas, K.Martinaitienė      
 4   Gintautas Jaugielavičius 
 Lorena Valantiejienė 
  21:18  19:21  21:16 [27']       1-a vieta
      [32] 11:10    S.Leonovič, T.Urbonienė
 3   Karolis Šemeta 
 Rugilė Gečaitė 
        21:6  21:6 [12']
[4] 10:00    K.Šemeta, R.Gečaitė      
 14   Darius Mieliauskas 
 Toma Petraškaitė 
  21:9  21:14 [14']      
  [13] 10:20    K.Šemeta, R.Gečaitė    
 11   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
    21:18  16:21  21:15 [32']    
[5] 10:00    J.Bartkus, J.Puchova      
 6   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
  21:16  19:21  21:13 [33']      
    [22] 10:45    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
 7   Simas Skurdauskas 
 Jurgita Bilienė 
      12:21  21:18  21:12 [26']  
[6] 10:00    Š.Stumbra, S.Poklikajeva      
 10   Šarūnas Stumbra 
 Snežana Poklikajeva 
  21:6  21:11 [13']      
  [14] 10:20    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
 15         18:21  21:19  23:21 [28']    
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  ->    P.Umantas, K.Martinaitienė   3-a vieta
      [33] 11:35    K.Šemeta, R.Gečaitė
       K.Šemeta, R.Gečaitė   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, J.Lukoic    
    [23] 10:45    P.Jūras, J.Žibūdienė  
     P.Jūras, J.Žibūdienė   21:14  21:14 [18']   5-a vieta
      [34] 11:35    Š.Stumbra, S.Poklikajeva
     J.Bartkus, J.Puchova     21:18  22:20 [18']
    [24] 10:45    Š.Stumbra, S.Poklikajeva  
     Š.Stumbra, S.Poklikajeva   21:15  21:18 [17']  
         
         
       A.Mackevič, J.Lukoic   7-a vieta
      [35] 11:35    J.Bartkus, J.Puchova
       J.Bartkus, J.Puchova   21:19  21:12 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->    
    [25] 11:10    G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė  
   V.Venckus, J.Venckuvienė     21:15  21:8 [15']  
  [15] 10:20    G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė    
   G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė   11:21  21:18  21:14 [25']     9-a vieta
      [36] 11:35    M.Petkevičius, N.Beketova
   D.Mieliauskas, T.Petraškaitė       21:13  21:15 [17']
  [16] 10:20    M.Petkevičius, N.Beketova    
   M.Petkevičius, N.Beketova   21:15  21:14 [18']    
    [26] 11:10    M.Petkevičius, N.Beketova  
   S.Skurdauskas, J.Bilienė     21:12  21:16 [18']  
   S.Skurdauskas, J.Bilienė    
    ->    
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   11-a vieta
      [37] 11:35    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       S.Skurdauskas, J.Bilienė   22:24  21:9  22:20 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Venckus, J.Venckuvienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   ->   13-a vieta
      [27] 11:10    V.Venckus, J.Venckuvienė
     D.Mieliauskas, T.Petraškaitė     24:22  21:13 [20']
     D.Mieliauskas, T.Petraškaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.