Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Sergej Leonovič 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [11] 10:20    S.Leonovič, T.Urbonienė    
 9   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
    21:15  21:9 [15']    
[1] 10:00    A.Mackevič, J.Lukoic      
 8   Andžej Mackevič 
 Jolanta Lukoic 
  21:19  21:15 [18']      
    [21] 10:45    S.Leonovič, T.Urbonienė  
 5   Paulius Jūras 
 Justė Žibūdienė 
      21:16  21:11 [16']  
[2] 10:00    P.Jūras, J.Žibūdienė      
 12   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:17  21:15 [17']      
  [12] 10:20    P.Umantas, K.Martinaitienė    
 13   Paulius Umantas 
 Kotryna Martinaitienė 
    21:18  13:21  22:20 [29']    
[3] 10:00    P.Umantas, K.Martinaitienė      
 4   Gintautas Jaugielavičius 
 Lorena Valantiejienė 
  21:18  19:21  21:16 [27']       1-a vieta
      [32] 11:10    S.Leonovič, T.Urbonienė
 3   Karolis Šemeta 
 Rugilė Gečaitė 
        21:6  21:6 [12']
[4] 10:00    K.Šemeta, R.Gečaitė      
 14   Darius Mieliauskas 
 Toma Petraškaitė 
  21:9  21:14 [14']      
  [13] 10:20    K.Šemeta, R.Gečaitė    
 11   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
    21:18  16:21  21:15 [32']    
[5] 10:00    J.Bartkus, J.Puchova      
 6   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
  21:16  19:21  21:13 [33']      
    [22] 10:45    A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 7   Simas Skurdauskas 
 Jurgita Bilienė 
      12:21  21:18  21:12 [26']  
[6] 10:00    Š.Stumbra, S.Poklikajeva      
 10   Šarūnas Stumbra 
 Snežana Poklikajeva 
  21:6  21:11 [13']      
  [14] 10:20    A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 15         18:21  21:19  23:21 [28']    
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  ->    P.Umantas, K.Martinaitienė   3-a vieta
      [33] 11:35    K.Šemeta, R.Gečaitė
       K.Šemeta, R.Gečaitė   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, J.Lukoic    
    [23] 10:45    P.Jūras, J.Žibūdienė  
     P.Jūras, J.Žibūdienė   21:14  21:14 [18']   5-a vieta
      [34] 11:35    Š.Stumbra, S.Poklikajeva
     J.Bartkus, J.Puchova     21:18  22:20 [18']
    [24] 10:45    Š.Stumbra, S.Poklikajeva  
     Š.Stumbra, S.Poklikajeva   21:15  21:18 [17']  
         
         
       A.Mackevič, J.Lukoic   7-a vieta
      [35] 11:35    J.Bartkus, J.Puchova
       J.Bartkus, J.Puchova   21:19  21:12 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->    
    [25] 11:10    G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė  
   V.Venckus, J.Venckuvienė     21:15  21:8 [15']  
  [15] 10:20    G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė    
   G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė   11:21  21:18  21:14 [25']     9-a vieta
      [36] 11:35    M.Petkevičius, N.Beketova
   D.Mieliauskas, T.Petraškaitė       21:13  21:15 [17']
  [16] 10:20    M.Petkevičius, N.Beketova    
   M.Petkevičius, N.Beketova   21:15  21:14 [18']    
    [26] 11:10    M.Petkevičius, N.Beketova  
   S.Skurdauskas, J.Bilienė     21:12  21:16 [18']  
   S.Skurdauskas, J.Bilienė    
    ->    
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   11-a vieta
      [37] 11:35    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       S.Skurdauskas, J.Bilienė   22:24  21:9  22:20 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Venckus, J.Venckuvienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   ->   13-a vieta
      [27] 11:10    V.Venckus, J.Venckuvienė
     D.Mieliauskas, T.Petraškaitė     24:22  21:13 [20']
     D.Mieliauskas, T.Petraškaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.