Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė, Data: 2018-05-05, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Marius Akucevičius    Dėl 1-16 vietos        
 M.Akucevičius        
 32       ->        
   M.Akucevičius      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [81] 16:55   M.Akucevičius    
 9   Ignas Lukoševičius        21:13  21:10 [22']    
 I.Lukoševičius        
 24       ->        
  [69] 15:35   J.Adomaitis      
 25         21:18  21:10 [21']      
 J.Adomaitis        
 8   Juozas Adomaitis    ->        
      [90] 17:20   M.Akucevičius  
 5   Saulius Eibukas          21:11  21:16 [21']  
 S.Eibukas        
 28       ->        
  [70] 15:35   S.Eibukas      
 21         21:16  22:20 [24']      
 R.Banelis        
 12   Raimondas Banelis    ->        
    [82] 16:55   S.Eibukas    
 13   Raimondas Stakionis        21:12  21:14 [31']    
 R.Stakionis        
 20       ->        
  [71] 16:00   A.Vilčinskas      
 29         23:21  21:12 [23']      
 A.Vilčinskas        
 4   Audrius Vilčinskas    ->         1-a vieta
        [98] 18:10   M.Akucevičius
 3   Gobinath Siva            21:16  21:13 [27']
 G.Siva        
 30       ->        
  [72] 16:00   G.Siva      
 19   Paulius Žostautas      21:7  22:20 [23']      
[63] 15:10   P.Žostautas        
 14   Dominykas Paulauskas    21:16  14:21  21:16 [43']        
    [83] 16:55   G.Siva    
 11   Edmundas Mackevičius        22:20  21:14 [31']    
 E.Mackevičius        
 22       ->        
  [73] 16:00   M.Brazauskas      
 27         23:21  21:15 [28']      
 M.Brazauskas        
 6   Marius Brazauskas    ->        
      [91] 17:45   G.Siva  
 7   Darius Kairys          21:13  21:11 [21']  
 D.Kairys        
 26       ->        
  [74] 16:00   R.Vizgirda      
 23         27:29  21:18  21:13 [41']      
 R.Vizgirda        
 10   Rytis Vizgirda    ->        
    [84] 16:55   R.Vizgirda    
 15   Gediminas Vaitkevičius        22:20  23:21 [31']    
[64] 15:10   R.Žaldokas        
 18   Rolandas Žaldokas    21:16  21:16 [22']      S.Eibukas   3-a vieta
  [75] 16:00   A.Rimkus   [99] 18:10   S.Eibukas
 31         21:11  21:13 [19']    R.Vizgirda   21:16  14:21  21:15 [37']
 A.Rimkus        
 2   Albertas Rimkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Adomaitis    
      [92] 17:45   A.Vilčinskas  
       A.Vilčinskas   21:17  21:19 [21']   5-a vieta
        [100] 18:10   A.Rimkus
       M.Brazauskas     21:18  21:15 [20']
      [93] 17:45   A.Rimkus  
       A.Rimkus   20:22  21:6  21:18 [38']  
           
           
         J.Adomaitis   7-a vieta
        [101] 18:20   J.Adomaitis
         M.Brazauskas   21:17  21:18 [15']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     I.Lukoševičius    
     I.Lukoševičius   ->    
      [94] 17:45   R.Banelis  
     R.Banelis     22:20  11:21  23:21 [35']  
    [85] 16:55   R.Banelis    
     R.Stakionis   21:17  21:13 [28']     9-a vieta
        [102] 18:35   D.Kairys
     P.Žostautas       21:17  21:17 [23']
    [86] 17:20   P.Žostautas    
     E.Mackevičius   21:18  21:10 [25']    
      [95] 17:45   D.Kairys  
     D.Kairys     21:13  21:12 [22']  
    [87] 17:20   D.Kairys    
     R.Žaldokas   21:18  21:14 [19']    
           
         I.Lukoševičius   11-a vieta
       
         P.Žostautas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       R.Stakionis   ->   13-a vieta
       
       E.Mackevičius     ->
       
       R.Žaldokas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         G.Vaitkevičius
          ->
   D.Paulauskas      
   D.Paulauskas   ->      
     D.Paulauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [76] 16:25   G.Vaitkevičius  
        21:9  20:22  21:10 [33']  
   .      
    ->      
     G.Vaitkevičius    
   G.Vaitkevičius     ->    
   G.Vaitkevičius      
    ->     19-a vieta
         D.Paulauskas
         D.Paulauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.