Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Marijus Stankevičius ,   Andrius Kordušas   Dėl 1-4 vietų    
 M.Stankevičius, A.Kordušas    
 8       ->    
  [156] 17:30   S.Januška, R.Kavaliauskas  
 5   Dainius Čeplinskas ,   Tomas Lukoševičius      25:23  21:15 [31']  
[140] 16:45    S.Januška, R.Kavaliauskas    
 4   Steponas Januška ,   Ramūnas Kavaliauskas    21:12  21:19 [21']    1-a vieta
    [171] 18:20    L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Nidas Kijauskas ,   Marius Paulauskas        21:9  21:16 [22']
[141] 16:45    V.Korolkovas, A.Umantas    
 6   Vaidas Korolkovas ,   Aurelijus Umantas    15:21  25:23  23:21 [38']    
  [157] 17:30    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Elmoras Adakauskas ,   Artūras Jonuškis      21:7  21:11 [21']  
[142] 16:45    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 2   Laimonas Vaškevičius ,   Vygantas Garmus    21:4  21:13 [16']    
     
     M.Stankevičius, A.Kordušas  3-a vieta
  [172] 18:20    M.Stankevičius, A.Kordušas
   V.Korolkovas, A.Umantas   21:14  21:17 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius  
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   ->  5-a vieta
    [173] 18:20   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
   N.Kijauskas, M.Paulauskas     18:21  21:17  26:24 [38']
  [158] 17:30    N.Kijauskas, M.Paulauskas  
   E.Adakauskas, A.Jonuškis   21:9  21:18 [17']  
       
       
     7-a vieta
     E.Adakauskas, A.Jonuškis
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.