Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Atėnė Peleckytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Peleckytė        
 32       ->        
  [45] 11:40    A.Peleckytė      
 17   Gustė Gedminaitė      21:12  21:6 [14']      
[23] 11:00    G.Savickaitė        
 16   Gabija Savickaitė    21:10  21:6 [13']        
    [71] 13:10    T.Leonovič    
 9   Taja Leonovič        21:19  21:9 [20']    
 T.Leonovič        
 24       ->        
  [46] 11:40    T.Leonovič      
 25         21:13  21:18 [24']      
 A.Ramaneckaitė        
 8   Aurelija Ramaneckaitė    ->        
      [94] 14:20    A.Ralovecaitė  
 5   Greta Vedrickaitė          21:14  21:11 [16']  
 G.Vedrickaitė        
 28       ->        
  [47] 12:00    G.Vedrickaitė      
 21         21:7  21:11 [13']      
 E.Dindaitė        
 12   Elzė Dindaitė    ->        
    [72] 13:10    A.Ralovecaitė    
 13   Marija Byčkova        21:17  21:11 [17']    
[24] 11:00    M.Byčkova        
 20   Toma Pacevičiūtė    21:14  20:22  21:11 [28']        
  [48] 12:00    A.Ralovecaitė      
 29         21:11  21:13 [14']      
 A.Ralovecaitė        
 4   Agnė Ralovecaitė    ->         1-a vieta
        [117] 15:30    J.Šalnaitė
 3   Agnė Stravinskaitė            21:8  14:21  21:5 [28']
 A.Stravinskaitė        
 30       ->        
  [49] 12:00    A.Stravinskaitė      
 19   Tėja Rubinskaitė      21:11  21:8 [14']      
[25] 11:00    M.Levickaitė        
 14   Meida Levickaitė    21:5  21:2 [12']        
    [73] 13:10    M.Sutkutė    
 11   Elija Dindaitė        21:14  22:20 [20']    
 E.Dindaitė        
 22       ->        
  [50] 12:00    M.Sutkutė      
 27         21:2  21:7 [11']      
 M.Sutkutė        
 6   Milanta Sutkutė    ->        
      [95] 14:20    J.Šalnaitė  
 7   Akvilė Petkevičiūtė          21:16  21:5 [15']  
 A.Petkevičiūtė        
 26       ->        
  [51] 12:00    A.Petkevičiūtė      
 23         21:12  21:8 [13']      
 V.Bernotaitė        
 10   Viktorija Bernotaitė    ->        
    [74] 13:10    J.Šalnaitė    
 15   Adelė Krutkytė        21:19  21:11 [18']    
[26] 11:00    V.Vasiliauskaitė        
 18   Vėjūnė Vasiliauskaitė    21:8  21:10 [13']      T.Leonovič   3-a vieta
  [52] 12:00    J.Šalnaitė   [118] 15:30    T.Leonovič
 31         21:2  21:4 [10']    M.Sutkutė   21:10  21:18 [17']
 J.Šalnaitė        
 2   Jorūnė Šalnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Peleckytė    
      [96] 14:20    G.Vedrickaitė  
       G.Vedrickaitė   21:16  21:16 [17']   5-a vieta
        [119] 15:30    A.Stravinskaitė
       A.Stravinskaitė     21:16  21:16 [20']
      [97] 14:20    A.Stravinskaitė  
       A.Petkevičiūtė   19:21  21:16  21:16 [32']  
           
           
         A.Peleckytė   7-a vieta
        [120] 15:30    A.Petkevičiūtė
         A.Petkevičiūtė   18:21  21:17  22:20 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Savickaitė      
    [75] 13:10    A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:12  21:13 [15']    
      [98] 14:20    A.Ramaneckaitė  
     E.Dindaitė     21:8  21:9 [15']  
    [76] 13:30    M.Byčkova    
     M.Byčkova   21:8  21:10 [15']     9-a vieta
        [121] 15:30    A.Ramaneckaitė
     M.Levickaitė       21:6  21:17 [16']
    [77] 13:30    M.Levickaitė    
     E.Dindaitė   21:8  21:14 [15']    
      [99] 14:20    V.Bernotaitė  
     V.Bernotaitė     21:11  21:14 [18']  
    [78] 13:30    V.Bernotaitė    
     V.Vasiliauskaitė   21:15  21:14 [19']    
           
         M.Byčkova   11-a vieta
        [122] 15:30    M.Levickaitė
         M.Levickaitė   21:14  21:19 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Savickaitė    
      [100] 14:45    G.Savickaitė  
       E.Dindaitė   21:7  21:6 [13']   13-a vieta
        [123] 15:30    G.Savickaitė
       E.Dindaitė     21:8  21:11 [14']
      [101] 14:45    V.Vasiliauskaitė  
       V.Vasiliauskaitė   14:21  21:19  21:16 [29']  
           
           
         E.Dindaitė   15-a vieta
        [124] 15:30   E.Dindaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Dindaitė   21:14  21:14
         
   G.Gedminaitė      
   G.Gedminaitė   ->      
     G.Gedminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [53] 12:00    T.Pacevičiūtė  
        5:21  21:14  21:13 [30']  
   .      
    ->      
     T.Pacevičiūtė    
   T.Pacevičiūtė     ->    
   T.Pacevičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [79] 13:30    T.Pacevičiūtė
          21:5  21:9 [13']
   T.Rubinskaitė      
   T.Rubinskaitė   ->      
     T.Rubinskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [54] 12:00    A.Krutkytė  
        19:21  21:17  21:7 [22']  
   .      
    ->      
     A.Krutkytė    
   A.Krutkytė     ->    
   A.Krutkytė      
    ->    G.Gedminaitė   19-a vieta
        [80] 13:30    G.Gedminaitė
         T.Rubinskaitė   21:5  21:6 [11']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.