Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Atėnė Peleckytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Peleckytė        
 32       ->        
  [45] 11:40    A.Peleckytė      
 17   Gustė Gedminaitė      21:12  21:6 [14']      
[23] 11:00    G.Savickaitė        
 16   Gabija Savickaitė    21:10  21:6 [13']        
    [71] 13:10    T.Leonovič    
 9   Taja Leonovič        21:19  21:9 [20']    
 T.Leonovič        
 24       ->        
  [46] 11:40    T.Leonovič      
 25         21:13  21:18 [24']      
 A.Ramaneckaitė        
 8   Aurelija Ramaneckaitė    ->        
      [94] 14:20    A.Ralovecaitė  
 5   Greta Vedrickaitė          21:14  21:11 [16']  
 G.Vedrickaitė        
 28       ->        
  [47] 12:00    G.Vedrickaitė      
 21         21:7  21:11 [13']      
 E.Dindaitė        
 12   Elzė Dindaitė    ->        
    [72] 13:10    A.Ralovecaitė    
 13   Marija Byčkova        21:17  21:11 [17']    
[24] 11:00    M.Byčkova        
 20   Toma Pacevičiūtė    21:14  20:22  21:11 [28']        
  [48] 12:00    A.Ralovecaitė      
 29         21:11  21:13 [14']      
 A.Ralovecaitė        
 4   Agnė Ralovecaitė    ->         1-a vieta
        [117] 15:30    J.Šalnaitė
 3   Agnė Stravinskaitė            21:8  14:21  21:5 [28']
 A.Stravinskaitė        
 30       ->        
  [49] 12:00    A.Stravinskaitė      
 19   Tėja Rubinskaitė      21:11  21:8 [14']      
[25] 11:00    M.Levickaitė        
 14   Meida Levickaitė    21:5  21:2 [12']        
    [73] 13:10    M.Sutkutė    
 11   Elija Dindaitė        21:14  22:20 [20']    
 E.Dindaitė        
 22       ->        
  [50] 12:00    M.Sutkutė      
 27         21:2  21:7 [11']      
 M.Sutkutė        
 6   Milanta Sutkutė    ->        
      [95] 14:20    J.Šalnaitė  
 7   Akvilė Petkevičiūtė          21:16  21:5 [15']  
 A.Petkevičiūtė        
 26       ->        
  [51] 12:00    A.Petkevičiūtė      
 23         21:12  21:8 [13']      
 V.Bernotaitė        
 10   Viktorija Bernotaitė    ->        
    [74] 13:10    J.Šalnaitė    
 15   Adelė Krutkytė        21:19  21:11 [18']    
[26] 11:00    V.Vasiliauskaitė        
 18   Vėjūnė Vasiliauskaitė    21:8  21:10 [13']      T.Leonovič   3-a vieta
  [52] 12:00    J.Šalnaitė   [118] 15:30    T.Leonovič
 31         21:2  21:4 [10']    M.Sutkutė   21:10  21:18 [17']
 J.Šalnaitė        
 2   Jorūnė Šalnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Peleckytė    
      [96] 14:20    G.Vedrickaitė  
       G.Vedrickaitė   21:16  21:16 [17']   5-a vieta
        [119] 15:30    A.Stravinskaitė
       A.Stravinskaitė     21:16  21:16 [20']
      [97] 14:20    A.Stravinskaitė  
       A.Petkevičiūtė   19:21  21:16  21:16 [32']  
           
           
         A.Peleckytė   7-a vieta
        [120] 15:30    A.Petkevičiūtė
         A.Petkevičiūtė   18:21  21:17  22:20 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Savickaitė      
    [75] 13:10    A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:12  21:13 [15']    
      [98] 14:20    A.Ramaneckaitė  
     E.Dindaitė     21:8  21:9 [15']  
    [76] 13:30    M.Byčkova    
     M.Byčkova   21:8  21:10 [15']     9-a vieta
        [121] 15:30    A.Ramaneckaitė
     M.Levickaitė       21:6  21:17 [16']
    [77] 13:30    M.Levickaitė    
     E.Dindaitė   21:8  21:14 [15']    
      [99] 14:20    V.Bernotaitė  
     V.Bernotaitė     21:11  21:14 [18']  
    [78] 13:30    V.Bernotaitė    
     V.Vasiliauskaitė   21:15  21:14 [19']    
           
         M.Byčkova   11-a vieta
        [122] 15:30    M.Levickaitė
         M.Levickaitė   21:14  21:19 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Savickaitė    
      [100] 14:45    G.Savickaitė  
       E.Dindaitė   21:7  21:6 [13']   13-a vieta
        [123] 15:30    G.Savickaitė
       E.Dindaitė     21:8  21:11 [14']
      [101] 14:45    V.Vasiliauskaitė  
       V.Vasiliauskaitė   14:21  21:19  21:16 [29']  
           
           
         E.Dindaitė   15-a vieta
        [124] 15:30   E.Dindaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Dindaitė   21:14  21:14
         
   G.Gedminaitė      
   G.Gedminaitė   ->      
     G.Gedminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [53] 12:00    T.Pacevičiūtė  
        5:21  21:14  21:13 [30']  
   .      
    ->      
     T.Pacevičiūtė    
   T.Pacevičiūtė     ->    
   T.Pacevičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [79] 13:30    T.Pacevičiūtė
          21:5  21:9 [13']
   T.Rubinskaitė      
   T.Rubinskaitė   ->      
     T.Rubinskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [54] 12:00    A.Krutkytė  
        19:21  21:17  21:7 [22']  
   .      
    ->      
     A.Krutkytė    
   A.Krutkytė     ->    
   A.Krutkytė      
    ->    G.Gedminaitė   19-a vieta
        [80] 13:30    G.Gedminaitė
         T.Rubinskaitė   21:5  21:6 [11']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.