Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Pijus Sutkaitis 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Sutkaitis, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [144] 16:45    P.Sutkaitis, N.Tenikaitis    
 9   Dmitrij Izbitskij 
 Jeremej Špakovskij 
    21:4  21:5 [12']    
[131] 15:55    D.Izbitskij, J.Špakovskij      
 8   Arijus Baranauskas 
 Augustas Kuzminskas 
  21:19  21:17 [20']      
    [160] 17:30    P.Sutkaitis, N.Tenikaitis  
 5   Daniel Leonovič 
 Adomas Mažeika 
      22:20  21:19 [19']  
[132] 16:20   D.Leonovič, A.Mažeika      
 12   Modestas Šabasevičius 
 Erikas Šliužas 
    B/Ž      
  [145] 16:45    M.Šatkauskas, R.Ivanauskas    
 13   Gustas Čekavičius 
 Normantas Lazauskas 
    21:17  21:18 [21']    
[133] 16:20    M.Šatkauskas, R.Ivanauskas      
 4   Mantas Šatkauskas 
 Rojus Ivanauskas 
  21:6  21:9 [20']       1-a vieta
      [175] 18:20    P.Sutkaitis, N.Tenikaitis
 3   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
        21:11  12:21  21:17 [28']
[134] 16:20    U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 14   Rokas Barkauskas 
 Laurynas Vaitkevičius 
  21:6  21:16 [15']      
  [146] 16:45    R.Dargis, R.Lesinskas    
 11   Joris Šveistys 
 Nojus Urbelis 
    14:21  21:17  21:16 [28']    
[135] 16:20    R.Dargis, R.Lesinskas      
 6   Rokas Dargis 
 Rokas Lesinskas 
  21:9  21:13 [16']      
    [161] 17:30    D.Tankevič, K.Sakalauskas  
 7   Nojus Bernotas 
 Ervinas Karišauskas 
      21:9  21:15 [20']  
[136] 16:20    A.Kaminskas, J.Peciukonis      
 10   Adas Kaminskas 
 Justas Peciukonis 
  21:12  21:23  21:15 [29']      
  [147] 16:45    D.Tankevič, K.Sakalauskas    
 15   Lukas Laukaitis 
 Dominykas Smolskas 
    21:5  21:10 [13']    
[137] 16:20    D.Tankevič, K.Sakalauskas      
 2   Dominik Tankevič 
 Kipras Sakalauskas 
  21:5  21:2 [11']    M.Šatkauskas, R.Ivanauskas   3-a vieta
      [176] 18:20    R.Dargis, R.Lesinskas
       R.Dargis, R.Lesinskas   21:16  21:19 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Izbitskij, J.Špakovskij    
    [162] 17:30    D.Leonovič, A.Mažeika  
     D.Leonovič, A.Mažeika   22:20  21:12 [27']   5-a vieta
      [177] 18:20    U.Mikalauskas, M.Stravinskas
     U.Mikalauskas, M.Stravinskas     21:10  21:8 [16']
    [163] 17:55    U.Mikalauskas, M.Stravinskas  
     A.Kaminskas, J.Peciukonis   21:7  21:10 [16']  
         
         
       D.Izbitskij, J.Špakovskij   7-a vieta
      [178] 18:45    A.Kaminskas, J.Peciukonis
       A.Kaminskas, J.Peciukonis   21:11  21:10 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Baranauskas, A.Kuzminskas    
   A.Baranauskas, A.Kuzminskas   ->    
    [164] 17:55    A.Baranauskas, A.Kuzminskas  
   M.Šabasevičius, E.Šliužas     21:6  21:4 [13']  
  [148] 17:10   G.Čekavičius, N.Lazauskas    
   G.Čekavičius, N.Lazauskas     B/Ž     9-a vieta
      [179] 18:45    R.Barkauskas, L.Vaitkevičius
   R.Barkauskas, L.Vaitkevičius       20:22  21:13  21:13 [27']
  [149] 17:10    R.Barkauskas, L.Vaitkevičius    
   J.Šveistys, N.Urbelis   27:29  21:14  21:16 [34']    
    [165] 17:55    R.Barkauskas, L.Vaitkevičius  
   N.Bernotas, E.Karišauskas     21:19  21:15 [20']  
  [150] 17:10    N.Bernotas, E.Karišauskas    
   L.Laukaitis, D.Smolskas   21:1  21:2 [11']    
         
       G.Čekavičius, N.Lazauskas   11-a vieta
      [180] 18:45    N.Bernotas, E.Karišauskas
       N.Bernotas, E.Karišauskas   21:5  21:4 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Šabasevičius, E.Šliužas  
     M.Šabasevičius, E.Šliužas   ->   13-a vieta
      [181] 18:45   J.Šveistys, N.Urbelis
     J.Šveistys, N.Urbelis       B/Ž
    [166] 17:55    J.Šveistys, N.Urbelis  
     L.Laukaitis, D.Smolskas   21:4  21:7 [12']  
         
         
        15-a vieta
       L.Laukaitis, D.Smolskas
       L.Laukaitis, D.Smolskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17 
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.