Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Atėnė Peleckytė 
 Agnė Stravinskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Peleckytė, A.Stravinskaitė      
 16       ->      
  [151] 17:10    A.Peleckytė, A.Stravinskaitė    
 9   Adelė Krutkytė 
 Tėja Rubinskaitė 
    21:5  21:3 [13']    
[138] 16:20    G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 8   Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
  21:6  21:4 [15']      
    [167] 17:55    A.Peleckytė, A.Stravinskaitė  
 5   Aurelija Ramaneckaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
      21:18  21:13 [23']  
 A.Ramaneckaitė, J.Šalnaitė      
 12       ->      
  [152] 17:10    A.Ramaneckaitė, J.Šalnaitė    
 13         20:22  21:14  21:17 [32']    
 M.Byčkova, G.Vedrickaitė      
 4   Marija Byčkova 
 Greta Vedrickaitė 
  ->       1-a vieta
      [182] 18:45    T.Leonovič, A.Petkevičiūtė
 3   Taja Leonovič 
 Akvilė Petkevičiūtė 
        19:21  24:22  21:17 [37']
 T.Leonovič, A.Petkevičiūtė      
 14       ->      
  [153] 17:10   T.Leonovič, A.Petkevičiūtė    
 11         21:3  21:9 [18']    
 V.Bernotaitė, V.Vasiliauskaitė      
 6   Viktorija Bernotaitė 
 Vėjūnė Vasiliauskaitė 
  ->      
    [168] 17:55    T.Leonovič, A.Petkevičiūtė  
 7   Elzė Dindaitė 
 Elija Dindaitė 
      23:21  17:21  21:18 [31']  
[139] 16:20    T.Pacevičiūtė, G.Savickaitė      
 10   Toma Pacevičiūtė 
 Gabija Savickaitė 
  21:15  21:7 [15']      
  [154] 17:10    A.Ralovecaitė, M.Sutkutė    
 15         21:7  21:10 [14']    
 A.Ralovecaitė, M.Sutkutė      
 2   Agnė Ralovecaitė 
 Milanta Sutkutė 
  ->    A.Ramaneckaitė, J.Šalnaitė   3-a vieta
      [183] 18:45    A.Ramaneckaitė, J.Šalnaitė
       A.Ralovecaitė, M.Sutkutė   21:13  21:16 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė    
    [169] 17:55    M.Byčkova, G.Vedrickaitė  
     M.Byčkova, G.Vedrickaitė   21:12  21:10 [19']   5-a vieta
      [184] 18:45    M.Byčkova, G.Vedrickaitė
     V.Bernotaitė, V.Vasiliauskaitė     21:13  21:16 [18']
    [170] 18:20    T.Pacevičiūtė, G.Savickaitė  
     T.Pacevičiūtė, G.Savickaitė   21:16  21:15 [20']  
         
         
       G.Gedminaitė, M.Levickaitė   7-a vieta
      [185] 19:10    V.Bernotaitė, V.Vasiliauskaitė
       V.Bernotaitė, V.Vasiliauskaitė   21:15  21:6 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Krutkytė, T.Rubinskaitė    
   A.Krutkytė, T.Rubinskaitė   ->    
     A.Krutkytė, T.Rubinskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [155] 17:30   E.Dindaitė, E.Dindaitė
        21:0
   .    
    ->    
     E.Dindaitė, E.Dindaitė  
   E.Dindaitė, E.Dindaitė     ->  
   E.Dindaitė, E.Dindaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.