Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    D.Tankevič      
 16   Dominykas Puchovičius    21:3  21:1 [14']      
  [14] 10:40    D.Tankevič    
 9   Emilis Jonkus      21:19  21:5 [18']    
[2] 10:00    E.Jonkus      
 8   Pijus Kovas    21:4  21:8 [14']      
    [28] 11:20    K.Sakalauskas  
 5   Kipras Sakalauskas        24:22  21:18 [21']  
[3] 10:00    K.Sakalauskas      
 12   Eimantas Puidokas    21:15  21:15 [16']      
  [15] 10:40    K.Sakalauskas    
 13   Rokas Krūminas      21:7  21:6 [12']    
[4] 10:00    A.Mažeika      
 4   Adomas Mažeika    21:4  21:12 [14']       1-a vieta
      [44] 12:20    T.Puišys
 3   Tautvydas Puišys          16:21  21:16  21:19 [28']
[5] 10:00    T.Puišys      
 14   Adomas Zavackas    21:13  21:13 [16']      
  [16] 10:40    T.Puišys    
 11   Ignas Kovas      21:15  21:16 [21']    
[6] 10:00    J.Mažeika      
 6   Juozas Mažeika    21:6  21:6 [13']      
    [29] 11:20    T.Puišys  
 7   Matas Stravinskas        21:14  21:9 [16']  
[7] 10:20    M.Stravinskas      
 10   Daniel Leonovič    18:21  21:17  21:14 [32']      
  [17] 10:40    M.Stravinskas    
 15   Benediktas Kamantauskas      21:17  16:21  21:18 [34']    
[8] 10:20    M.Lukonas      
 2   Mantas Lukonas    21:6  21:3 [11']    D.Tankevič   3-a vieta
      [45] 12:20    D.Tankevič
       M.Stravinskas   21:6  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus    
    [30] 11:20    E.Jonkus  
     A.Mažeika   21:8  21:2 [11']   5-a vieta
      [46] 12:20    E.Jonkus
     J.Mažeika     21:17  24:22 [24']
    [31] 11:40    M.Lukonas  
     M.Lukonas   21:23  21:16  21:15 [30']  
         
         
       A.Mažeika   7-a vieta
      [47] 12:20    A.Mažeika
       J.Mažeika   19:21  21:16  21:10 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Puchovičius      
  [18] 10:40    P.Kovas    
   P.Kovas   21:4  21:6 [14']    
    [32] 11:40    E.Puidokas  
   E.Puidokas     21:8  21:18 [18']  
  [19] 11:00    E.Puidokas    
   R.Krūminas   21:11  21:8 [13']     9-a vieta
      [48] 12:20    D.Leonovič
   A.Zavackas       15:21  21:19  21:18 [36']
  [20] 11:00    A.Zavackas    
   I.Kovas   21:6  21:5 [11']    
    [33] 11:40    D.Leonovič  
   D.Leonovič     21:11  21:7 [15']  
  [21] 11:00    D.Leonovič    
   B.Kamantauskas   21:13  21:3 [13']    
         
       P.Kovas   11-a vieta
      [49] 12:40    A.Zavackas
       A.Zavackas   21:19  21:16 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Puchovičius    
    [34] 11:40    R.Krūminas  
     R.Krūminas   17:21  21:12  26:24 [33']   13-a vieta
      [50] 12:40    B.Kamantauskas
     I.Kovas     21:14  21:12 [14']
    [35] 11:40    B.Kamantauskas  
     B.Kamantauskas   21:10  21:9 [14']  
         
         
       D.Puchovičius   15-a vieta
      [51] 12:40    I.Kovas
       I.Kovas   18:21  21:18  21:17 [35']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.