Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    D.Tankevič      
 16   Dominykas Puchovičius    21:3  21:1 [14']      
  [14] 10:40    D.Tankevič    
 9   Emilis Jonkus      21:19  21:5 [18']    
[2] 10:00    E.Jonkus      
 8   Pijus Kovas    21:4  21:8 [14']      
    [28] 11:20    K.Sakalauskas  
 5   Kipras Sakalauskas        24:22  21:18 [21']  
[3] 10:00    K.Sakalauskas      
 12   Eimantas Puidokas    21:15  21:15 [16']      
  [15] 10:40    K.Sakalauskas    
 13   Rokas Krūminas      21:7  21:6 [12']    
[4] 10:00    A.Mažeika      
 4   Adomas Mažeika    21:4  21:12 [14']       1-a vieta
      [44] 12:20    T.Puišys
 3   Tautvydas Puišys          16:21  21:16  21:19 [28']
[5] 10:00    T.Puišys      
 14   Adomas Zavackas    21:13  21:13 [16']      
  [16] 10:40    T.Puišys    
 11   Ignas Kovas      21:15  21:16 [21']    
[6] 10:00    J.Mažeika      
 6   Juozas Mažeika    21:6  21:6 [13']      
    [29] 11:20    T.Puišys  
 7   Matas Stravinskas        21:14  21:9 [16']  
[7] 10:20    M.Stravinskas      
 10   Daniel Leonovič    18:21  21:17  21:14 [32']      
  [17] 10:40    M.Stravinskas    
 15   Benediktas Kamantauskas      21:17  16:21  21:18 [34']    
[8] 10:20    M.Lukonas      
 2   Mantas Lukonas    21:6  21:3 [11']    D.Tankevič   3-a vieta
      [45] 12:20    D.Tankevič
       M.Stravinskas   21:6  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus    
    [30] 11:20    E.Jonkus  
     A.Mažeika   21:8  21:2 [11']   5-a vieta
      [46] 12:20    E.Jonkus
     J.Mažeika     21:17  24:22 [24']
    [31] 11:40    M.Lukonas  
     M.Lukonas   21:23  21:16  21:15 [30']  
         
         
       A.Mažeika   7-a vieta
      [47] 12:20    A.Mažeika
       J.Mažeika   19:21  21:16  21:10 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Puchovičius      
  [18] 10:40    P.Kovas    
   P.Kovas   21:4  21:6 [14']    
    [32] 11:40    E.Puidokas  
   E.Puidokas     21:8  21:18 [18']  
  [19] 11:00    E.Puidokas    
   R.Krūminas   21:11  21:8 [13']     9-a vieta
      [48] 12:20    D.Leonovič
   A.Zavackas       15:21  21:19  21:18 [36']
  [20] 11:00    A.Zavackas    
   I.Kovas   21:6  21:5 [11']    
    [33] 11:40    D.Leonovič  
   D.Leonovič     21:11  21:7 [15']  
  [21] 11:00    D.Leonovič    
   B.Kamantauskas   21:13  21:3 [13']    
         
       P.Kovas   11-a vieta
      [49] 12:40    A.Zavackas
       A.Zavackas   21:19  21:16 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Puchovičius    
    [34] 11:40    R.Krūminas  
     R.Krūminas   17:21  21:12  26:24 [33']   13-a vieta
      [50] 12:40    B.Kamantauskas
     I.Kovas     21:14  21:12 [14']
    [35] 11:40    B.Kamantauskas  
     B.Kamantauskas   21:10  21:9 [14']  
         
         
       D.Puchovičius   15-a vieta
      [51] 12:40    I.Kovas
       I.Kovas   18:21  21:18  21:17 [35']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.