Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Justas Žukauskas 
 Domas Daugėla 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas, D.Daugėla      
 16       ->      
   J.Žukauskas, D.Daugėla    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [88] 14:40    J.Žukauskas, D.Daugėla  
 5   Adomas Mažeika 
 Juozas Mažeika 
      22:20  21:17 [19']  
 A.Mažeika, J.Mažeika      
 12       ->      
  [77] 14:00    M.Lukonas, T.Puišys    
 13         21:17  21:17 [18']    
 M.Lukonas, T.Puišys      
 4   Mantas Lukonas 
 Tautvydas Puišys 
  ->       1-a vieta
      [101] 15:20    J.Žukauskas, D.Daugėla
 3   Dominik Tankevič 
 Kipras Sakalauskas 
        21:19  21:19 [23']
 D.Tankevič, K.Sakalauskas      
 14       ->      
  [78] 14:00    D.Tankevič, K.Sakalauskas    
 11   Dominykas Puchovičius 
 Eimantas Puidokas 
    21:10  21:14 [18']    
[67] 13:40    A.Kaminskas, E.Jonkus      
 6   Adas Kaminskas 
 Emilis Jonkus 
  21:4  21:10 [17']      
    [89] 14:40    D.Tankevič, K.Sakalauskas  
 7   Dainius Krūminas 
 Rokas Krūminas 
      21:16  21:18 [24']  
[68] 13:40    B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 10   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  21:12  21:14 [20']      
  [79] 14:20    T.Žibūda, D.Leonovič    
 15         21:9  21:3 [14']    
 T.Žibūda, D.Leonovič      
 2   Titas Žibūda 
 Daniel Leonovič 
  ->    M.Lukonas, T.Puišys   3-a vieta
      [102] 15:20    T.Žibūda, D.Leonovič
       T.Žibūda, D.Leonovič   21:13  21:9 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Mažeika, J.Mažeika  
     A.Mažeika, J.Mažeika   ->   5-a vieta
      [103] 15:40    A.Mažeika, J.Mažeika
     A.Kaminskas, E.Jonkus     21:16  21:14 [20']
    [90] 14:40    A.Kaminskas, E.Jonkus  
     B.Kamantauskas, A.Zavackas   21:19  21:12 [19']  
         
         
        7-a vieta
       B.Kamantauskas, A.Zavackas
       B.Kamantauskas, A.Zavackas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Krūminas, R.Krūminas
        ->
   D.Puchovičius, E.Puidokas    
   D.Puchovičius, E.Puidokas   ->    
    [91] 15:00    D.Krūminas, R.Krūminas  
   D.Krūminas, R.Krūminas     19:21  21:10  21:14 [35']  
   D.Krūminas, R.Krūminas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Puchovičius, E.Puidokas
       D.Puchovičius, E.Puidokas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.