Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Čeplinskas, K.Šemeta        
 32       ->        
  [14] 10:25    D.Čeplinskas, K.Šemeta      
 17   Aurimas Kamantauskas 
 Artūras Jonuškis 
    21:18  21:16 [20']      
[1] 10:00   S.Pavlov, M.Povilaitis        
 16   Sergej Pavlov 
 Martynas Povilaitis 
  21:17  21:19 [26']        
    [35] 11:40    D.Čeplinskas, K.Šemeta    
 9   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
      21:11  24:22 [22']    
 R.Grigaliūnas, J.Ožalas        
 24       ->        
  [19] 10:50    S.Januška, A.Slušnys      
 25         17:21  21:19  21:19 [30']      
 S.Januška, A.Slušnys        
 8   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  ->        
      [60] 13:00   D.Čeplinskas, K.Šemeta  
 5   Audrius Brazauskas 
 Mindaugas Danys 
        21:18  21:16 [24']  
 A.Brazauskas, M.Danys        
 28       ->        
  [15] 10:25    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 21   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
    17:21  21:9  21:12 [28']      
[2] 10:00    D.Juodsnukis, P.Jūras        
 12   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  21:10  21:7 [14']        
    [36] 11:40    D.Juodsnukis, P.Jūras    
 13   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
      21:13  21:14 [17']    
[3] 10:00    V.Jonikas, K.Poškus        
 20   Arūnas Daugaravičius 
 Marius Armonas 
  21:11  21:15 [15']        
  [16] 10:25    V.Jonikas, K.Poškus      
 29         21:13  18:21  21:17 [33']      
 J.Bartkus, A.Ramanauskas        
 4   Jonas Bartkus 
 Andrius Ramanauskas 
  ->         1-a vieta
        [83] 14:20    A.Misius, G.Miestauskas
 3   Benas Davidonis 
 Paulius Abraitis 
          21:9  18:21  21:10 [27']
 B.Davidonis, P.Abraitis        
 30       ->        
  [17] 10:50    B.Davidonis, P.Abraitis      
 19   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
    19:21  21:15  21:12 [27']      
[4] 10:00    T.Ožalas, V.Ancuta        
 14   Tomas Ožalas 
 Valdas Ancuta 
  21:19  21:12 [19']        
    [37] 11:40    A.Misius, G.Miestauskas    
 11   Vidas Venckus 
 Mantas Petkevičius 
      21:16  23:21 [23']    
[5] 10:00    V.Venckus, M.Petkevičius        
 22   Gabrielius Vaičiulis 
 Mindaugas Juodvalkis 
  21:9  21:10 [15']        
  [18] 10:50    A.Misius, G.Miestauskas      
 27         21:14  21:8 [13']      
 A.Misius, G.Miestauskas        
 6   Aurimas Misius 
 Giedrius Miestauskas 
  ->        
      [61] 13:00    A.Misius, G.Miestauskas  
 7   Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
        21:18  13:21  21:12 [31']  
 J.Pauliukas, P.Gečas        
 26       ->        
  [20] 10:50   V.Markevičius, A.Olšauskas      
 23   Mindaugas Kelpšas 
 Vidas Bakanas 
    21:15  21:14 [24']      
[6] 10:00    V.Markevičius, A.Olšauskas        
 10   Vaidas Markevičius 
 Artūras Olšauskas 
  21:13  21:10 [14']        
    [38] 11:40    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas    
 15   Artiom Nikitin 
 Andžej Mackevič (jr) 
      21:18  17:21  21:9 [30']    
[7] 10:00    A.Nikitin, A.Mackevič (jr)        
 18   Tomas Lukoševičius 
 Agnius Tamošaitis 
  16:21  21:14  21:14 [25']      D.Juodsnukis, P.Jūras   3-a vieta
  [21] 10:50    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas   [84] 14:20    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas
 31         21:15  21:15 [17']    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas   21:12  19:21  21:14 [26']
 G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas        
 2   Gintautas Jaugielavičius 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Januška, A.Slušnys    
      [62] 13:00    S.Januška, A.Slušnys  
       V.Jonikas, K.Poškus   25:23  21:7 [21']   5-a vieta
        [85] 14:20    B.Davidonis, P.Abraitis
       B.Davidonis, P.Abraitis     21:17  21:18 [19']
      [63] 13:00    B.Davidonis, P.Abraitis  
       V.Markevičius, A.Olšauskas   21:14  21:19 [18']  
           
           
         V.Jonikas, K.Poškus   7-a vieta
        [86] 14:20    V.Markevičius, A.Olšauskas
         V.Markevičius, A.Olšauskas   21:14  15:21  21:17 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Pavlov, M.Povilaitis      
    [39] 11:40    R.Grigaliūnas, J.Ožalas    
     R.Grigaliūnas, J.Ožalas   21:14  21:10 [17']    
      [64] 13:00    J.Bartkus, A.Ramanauskas  
     A.Brazauskas, M.Danys     21:9  21:19 [19']  
    [40] 11:40    J.Bartkus, A.Ramanauskas    
     J.Bartkus, A.Ramanauskas   21:19  21:17 [20']     9-a vieta
        [87] 14:20    J.Bartkus, A.Ramanauskas
     T.Ožalas, V.Ancuta       21:18  22:20 [19']
    [41] 12:10    T.Ožalas, V.Ancuta    
     V.Venckus, M.Petkevičius   21:18  21:18 [20']    
      [65] 13:25    T.Ožalas, V.Ancuta  
     J.Pauliukas, P.Gečas     21:16  14:21  21:18 [29']  
    [42] 12:10    J.Pauliukas, P.Gečas    
     A.Nikitin, A.Mackevič (jr)   21:15  21:19 [18']    
           
         R.Grigaliūnas, J.Ožalas   11-a vieta
        [88] 14:20    J.Pauliukas, P.Gečas
         J.Pauliukas, P.Gečas   21:13  17:21  21:19 [33']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Pavlov, M.Povilaitis    
      [66] 13:25    A.Brazauskas, M.Danys  
       A.Brazauskas, M.Danys   21:15  21:14 [16']   13-a vieta
        [89] 14:45    V.Venckus, M.Petkevičius
       V.Venckus, M.Petkevičius     16:21  24:22  21:15 [30']
      [67] 13:25    V.Venckus, M.Petkevičius  
       A.Nikitin, A.Mackevič (jr)   21:15  17:21  21:10 [24']  
           
           
         S.Pavlov, M.Povilaitis   15-a vieta
        [90] 14:45   A.Nikitin, A.Mackevič (jr)
    Dėl 17-32 vietos      A.Nikitin, A.Mackevič (jr)   19:21  21:14  21:19 [36']
         
   A.Kamantauskas, A.Jonuškis      
   A.Kamantauskas, A.Jonuškis   ->      
     A.Kamantauskas, A.Jonuškis    
      ->    
   .      
    ->      
      [43] 12:10    A.Kamantauskas, A.Jonuškis  
        13:21  21:17  21:13 [28']  
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   ->      
    [22] 10:50    A.Daugaravičius, M.Armonas    
   A.Daugaravičius, M.Armonas     21:14  21:16 [18']    
   A.Daugaravičius, M.Armonas      
    ->       17-a vieta
        [68] 13:25    A.Ambrasas, S.Jurkevičius
          21:19  21:15 [18']
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius      
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius   ->      
    [23] 10:50    A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
   G.Vaičiulis, M.Juodvalkis     21:7  21:18 [16']    
   G.Vaičiulis, M.Juodvalkis      
    ->      
      [44] 12:10   A.Ambrasas, S.Jurkevičius  
        21:14  21:15 [26']  
   M.Kelpšas, V.Bakanas      
   M.Kelpšas, V.Bakanas   ->      
    [24] 10:50    T.Lukoševičius, A.Tamošaitis    
   T.Lukoševičius, A.Tamošaitis     21:12  21:19 [15']    
   T.Lukoševičius, A.Tamošaitis      
    ->    A.Daugaravičius, M.Armonas   19-a vieta
        [69] 13:25    T.Lukoševičius, A.Tamošaitis
         T.Lukoševičius, A.Tamošaitis   21:12  21:15 [16']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   ->   21-a vieta
        [70] 13:25    M.Kelpšas, V.Bakanas
       G.Vaičiulis, M.Juodvalkis     21:18  21:13 [18']
      [45] 12:10    M.Kelpšas, V.Bakanas  
       M.Kelpšas, V.Bakanas   21:19  15:21  21:13 [25']  
           
           
          23-a vieta
         G.Vaičiulis, M.Juodvalkis
         G.Vaičiulis, M.Juodvalkis   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.