Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Rugilė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, R.Gečaitė      
 16       ->      
  [25] 11:15    A.Pakšytė, R.Gečaitė    
 9   Neringa Šventeckienė 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:11  21:6 [14']    
[8] 10:00    N.Šventeckienė, S.Čečkauskienė      
 8   Gintarė Plečkaitytė 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:18  21:14 [21']      
    [46] 12:10    A.Pakšytė, R.Gečaitė  
 5   Tanita Urbonienė 
 Beata Rakštytė 
      22:20  21:13 [17']  
[9] 10:25   T.Urbonienė, B.Rakštytė      
 12   Eglė Bagdonienė 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:8  21:9 [20']      
  [26] 11:15    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 13   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiutė 
    21:13  21:10 [15']    
[10] 10:25    J.Žibūdienė, J.Puchova      
 4   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  21:16  21:8 [16']       1-a vieta
      [71] 13:25    A.Pakšytė, R.Gečaitė
 3   Urtė Padaigaitė 
 Gintė Pačkauskaitė 
        21:8  25:23 [18']
[11] 10:25    U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė      
 14   Sandra Andriūnaitė 
 Agnė Krušataitė 
  21:17  21:15 [17']      
  [27] 11:15   U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė    
 11   Dovilė Morkvėnaitė 
 Rūta Bubulienė 
    23:21  21:18 [23']    
[12] 10:25    V.Suško, R.Ulozaitė      
 6   Viktorija Suško 
 Rūta Ulozaitė 
  21:16  21:16 [19']      
    [47] 12:10    U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė  
 7   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      21:18  21:11 [15']  
[13] 10:25    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 10   Indrė Semaškienė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:7  21:14 [14']      
  [28] 11:15    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 15         21:13  21:17 [18']    
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 2   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->    J.Žibūdienė, J.Puchova   3-a vieta
      [72] 13:25    J.Žibūdienė, J.Puchova
       U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   27:25  20:22  21:18 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Šventeckienė, S.Čečkauskienė    
    [48] 12:10    N.Šventeckienė, S.Čečkauskienė  
     T.Urbonienė, B.Rakštytė   21:12  15:21  21:10 [28']   5-a vieta
      [73] 13:50   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė
     V.Suško, R.Ulozaitė     21:18  21:17 [23']
    [49] 12:35    N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė  
     N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   21:9  21:12 [14']  
         
         
       T.Urbonienė, B.Rakštytė   7-a vieta
      [74] 13:50   T.Urbonienė, B.Rakštytė
       V.Suško, R.Ulozaitė   21:16  21:18 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė    
   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė   ->    
    [50] 12:35    G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė  
   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė     19:21  21:15  21:15 [30']  
  [29] 11:15    E.Bagdonienė, J.Venckuvienė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiutė   21:13  19:21  21:15 [30']     9-a vieta
      [75] 13:50    G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė
   S.Andriūnaitė, A.Krušataitė       21:11  21:14 [16']
  [30] 11:15    D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė    
   D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė   21:11  21:16 [16']    
    [51] 12:35   I.Semaškienė, A.Montvydaitė  
   I.Semaškienė, A.Montvydaitė     21:13  21:16 [23']  
   I.Semaškienė, A.Montvydaitė    
    ->    
         
       E.Bagdonienė, J.Venckuvienė   11-a vieta
      [76] 13:50    E.Bagdonienė, J.Venckuvienė
       D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė   21:10  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Zhong, K.Ragalevičiutė  
     D.Zhong, K.Ragalevičiutė   ->   13-a vieta
      [52] 12:35    D.Zhong, K.Ragalevičiutė
     S.Andriūnaitė, A.Krušataitė     21:13  21:16 [15']
     S.Andriūnaitė, A.Krušataitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������