Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Karolis Šemeta 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, A.Pakšytė        
 32       ->        
  [117] 16:00    K.Šemeta, A.Pakšytė      
 17   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
    21:14  21:18 [17']      
[98] 15:10   V.Jonikas, A.Krušataitė        
 16   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:13  21:13 [25']        
    [136] 16:55    K.Šemeta, A.Pakšytė    
 9   Benas Davidonis 
 Urtė Rakštytė 
      21:14  21:12 [18']    
[99] 15:10    B.Davidonis, U.Rakštytė        
 24   Rapolas Grigaliūnas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  21:15  21:17 [18']        
  [118] 16:00    B.Davidonis, U.Rakštytė      
 25   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Martinkutė 
    21:15  21:14 [16']      
[100] 15:10    A.Slušnys, V.Slušnienė        
 8   Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
  21:17  21:18 [16']        
      [156] 18:10    K.Šemeta, A.Pakšytė  
 5   Mantas Petkevičius 
 Urtė Padaigaitė 
        21:13  21:9 [15']  
[101] 15:10    M.Petkevičius, U.Padaigaitė        
 28   Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:14  21:7 [15']        
  [119] 16:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 21   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
    21:16  21:12 [15']      
[102] 15:10    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 12   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:16  21:12 [14']        
    [137] 17:20    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė    
 13   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
      8:21  21:13  21:19 [24']    
[103] 15:10    M.Povilaitis, V.Suško        
 20   Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
  21:11  21:17 [16']        
  [120] 16:00    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė      
 29   Arūnas Daugaravičius 
 Danyu Zhong 
    21:19  21:13 [17']      
[104] 15:10    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė        
 4   Gintautas Jaugielavičius 
 Justė Žibūdienė 
  21:18  21:10 [16']         1-a vieta
        [177] 19:30    K.Šemeta, A.Pakšytė
 3   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
          21:13  17:21  21:15 [35']
[105] 15:35    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė        
 30   Sergej Pavlov 
 Eglė Bagdonienė 
  21:8  21:17 [14']        
  [121] 16:30    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 19   Andrius Ramanauskas 
 Indrė Semaškienė 
    21:14  21:12 [15']      
[106] 15:35    A.Ramanauskas, I.Semaškienė        
 14   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:18  15:21  21:18 [32']        
    [138] 17:20    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
 11   Paulius Abraitis 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:18  21:13 [18']    
[107] 15:35   P.Abraitis, J.Kažanauskaitė        
 22   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Šventeckienė 
  21:11  21:13 [20']        
  [122] 16:30    A.Olšauskas, R.Gečaitė      
 27   Vaidas Markevičius 
 Ingrida Petkutė 
    21:13  21:18 [18']      
[108] 15:35    A.Olšauskas, R.Gečaitė        
 6   Artūras Olšauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  21:18  16:21  21:16 [29']        
      [157] 18:10    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
        17:21  21:12  21:15 [33']  
[109] 15:35    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 26   Artūras Jonuškis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
  21:15  21:15 [15']        
  [123] 16:30    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 23   Marius Armonas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:13  21:19 [17']      
[110] 15:35    A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 10   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:18  21:19 [20']        
    [139] 17:20    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 15   Jonas Bartkus 
 Agnė Navickaitė 
      21:14  22:20 [20']    
[111] 15:35    J.Bartkus, A.Navickaitė        
 18   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  21:13  14:21  21:16 [25']      G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė   3-a vieta
  [124] 16:30   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   [178] 19:30    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė
 31         24:22  21:13 [24']    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   23:21  17:21  21:17 [31']
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       B.Davidonis, U.Rakštytė    
      [158] 18:10    B.Davidonis, U.Rakštytė  
       P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:18  13:21  21:16 [25']   5-a vieta
        [179] 19:30    B.Davidonis, U.Rakštytė
       A.Olšauskas, R.Gečaitė     15:21  21:16  21:19 [29']
      [159] 18:10    A.Olšauskas, R.Gečaitė  
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:7  21:17 [18']  
           
           
         P.Gečas, G.Plečkaitytė   7-a vieta
        [180] 19:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:16  21:15 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Jonikas, A.Krušataitė      
    [140] 17:20    A.Slušnys, V.Slušnienė    
     A.Slušnys, V.Slušnienė   21:14  21:16 [13']    
      [160] 18:10    M.Petkevičius, U.Padaigaitė  
     M.Petkevičius, U.Padaigaitė     21:16  21:14 [15']  
    [141] 17:20    M.Petkevičius, U.Padaigaitė    
     M.Povilaitis, V.Suško   21:13  21:19 [16']     9-a vieta
        [181] 19:30    P.Abraitis, J.Kažanauskaitė
     A.Ramanauskas, I.Semaškienė       21:19  21:17 [16']
    [142] 17:20    P.Abraitis, J.Kažanauskaitė    
     P.Abraitis, J.Kažanauskaitė   20:22  21:11  21:14 [26']    
      [161] 18:40    P.Abraitis, J.Kažanauskaitė  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     21:18  21:13 [15']  
    [143] 17:20   J.Bartkus, A.Navickaitė    
     J.Bartkus, A.Navickaitė   21:17  7:21  21:19 [31']    
           
         A.Slušnys, V.Slušnienė   11-a vieta
        [182] 19:30    A.Slušnys, V.Slušnienė
         J.Bartkus, A.Navickaitė   21:16  21:19 [15']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Jonikas, A.Krušataitė    
      [162] 18:40   M.Povilaitis, V.Suško  
       M.Povilaitis, V.Suško   21:14  21:11 [18']   13-a vieta
        [183] 19:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
       A.Ramanauskas, I.Semaškienė     21:9  21:15 [16']
      [163] 18:40    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:12  5:21  22:20 [27']  
           
           
         V.Jonikas, A.Krušataitė   15-a vieta
        [184] 19:30   V.Jonikas, A.Krušataitė
    Dėl 17-32 vietos      A.Ramanauskas, I.Semaškienė   21:19  21:13 [24']
         
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->      
    [144] 17:20    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė    
   R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė     21:15  21:9 [18']    
  [125] 16:30    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė      
   T.Meškutavičius, A.Martinkutė   21:12  21:11 [14']      
      [164] 18:40    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė  
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė       21:14  21:10 [15']  
  [126] 16:30    A.Kamantauskas, R.Bubulienė      
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:17  21:19 [21']      
    [145] 17:45    A.Kamantauskas, R.Bubulienė    
   K.Poškus, S.Andriūnaitė     21:17  21:18 [21']    
  [127] 16:30    A.Daugaravičius, D.Zhong      
   A.Daugaravičius, D.Zhong   21:12  18:21  21:12 [26']       17-a vieta
        [185] 19:55    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė
   S.Pavlov, E.Bagdonienė         21:12  21:7 [15']
  [128] 16:30    V.Venckus, J.Venckuvienė      
   V.Venckus, J.Venckuvienė   18:21  21:12  21:10 [27']      
    [146] 17:45    V.Venckus, J.Venckuvienė    
   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė     21:19  15:21  21:9 [27']    
  [129] 16:55    V.Markevičius, I.Petkutė      
   V.Markevičius, I.Petkutė   21:10  21:6 [14']      
      [165] 18:40   V.Venckus, J.Venckuvienė  
   A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė       21:12  17:21  21:14 [33']  
  [130] 16:55    M.Armonas, K.Ragalevičiūtė      
   M.Armonas, K.Ragalevičiūtė   16:21  21:14  21:11 [25']      
    [147] 17:45    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė    
   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė     18:21  21:5  22:20 [25']    
   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
    ->    A.Kamantauskas, R.Bubulienė   19-a vieta
        [186] 19:55    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė
         T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   21:18  21:17 [18']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
      [166] 18:40    A.Daugaravičius, D.Zhong  
       A.Daugaravičius, D.Zhong   21:19  21:14 [18']   21-a vieta
        [187] 19:55    V.Markevičius, I.Petkutė
       V.Markevičius, I.Petkutė     21:17  21:10 [17']
      [167] 18:40    V.Markevičius, I.Petkutė  
       M.Armonas, K.Ragalevičiūtė   21:18  19:21  21:14 [29']  
           
           
         M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   23-a vieta
        [188] 19:55    M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
         M.Armonas, K.Ragalevičiūtė   21:12  21:10 [15']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     T.Meškutavičius, A.Martinkutė    
     T.Meškutavičius, A.Martinkutė   ->    
      [168] 18:40    T.Meškutavičius, A.Martinkutė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     17:21  21:14  23:21 [29']  
    [148] 17:45    K.Poškus, S.Andriūnaitė    
     K.Poškus, S.Andriūnaitė   21:16  21:11 [16']     25-a vieta
        [189] 19:55    T.Meškutavičius, A.Martinkutė
     S.Pavlov, E.Bagdonienė       21:14  21:19 [17']
    [149] 17:45    G.Vaičiulis, N.Šventeckienė    
     G.Vaičiulis, N.Šventeckienė   21:18  15:21  21:17 [31']    
      [169] 19:05    A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė  
     A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė     21:15  19:21  21:17 [31']  
     A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė    
      ->    
           
         K.Poškus, S.Andriūnaitė   27-a vieta
        [190] 19:55    K.Poškus, S.Andriūnaitė
         G.Vaičiulis, N.Šventeckienė   21:16  21:15 [17']
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->   29-a vieta
        [170] 19:05    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
       S.Pavlov, E.Bagdonienė     21:19  21:12 [17']
       S.Pavlov, E.Bagdonienė  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.