Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Valatka, D.Žilinskas      
 16       ->      
  [53] 12:35    A.Valatka, D.Žilinskas    
 9   Andrius Mikelionis 
 Pranas Varaneckas 
    21:19  21:16 [16']    
[31] 11:15    A.Mikelionis, P.Varaneckas      
 8   Darius Rekašius 
 Raimondas Venslovas 
  21:14  21:15 [16']      
    [77] 13:50    A.Valatka, D.Žilinskas  
 5   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
      21:14  21:14 [16']  
 M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 12       ->      
  [54] 12:35    M.Puchovičius, D.Mazėtis    
 13         21:12  21:14 [16']    
 R.Budrikas, N.Molis      
 4   Rolandas Budrikas 
 Nerijus Molis 
  ->       1-a vieta
      [91] 14:45    A.Valatka, D.Žilinskas
 3   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
        23:21  21:19 [19']
 V.Šeibutas, G.Jauniškis      
 14       ->      
  [55] 12:35    V.Šeibutas, G.Jauniškis    
 11         21:12  21:12 [14']    
 P.Rudokas, G.Buitvydas      
 6   Paulius Rudokas 
 Gediminas Buitvydas 
  ->      
    [78] 13:50    G.Orlovas, A.Bagdonas  
 7   Andrius Javniškis 
 Ramūnas Ražanauskas 
      21:17  21:19 [19']  
[32] 11:15    A.Javniškis, R.Ražanauskas      
 10   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
  17:21  21:18  21:18 [31']      
  [56] 12:35    G.Orlovas, A.Bagdonas    
 15         21:17  21:16 [20']    
 G.Orlovas, A.Bagdonas      
 2   Grigorijus Orlovas 
 Algis Bagdonas 
  ->    M.Puchovičius, D.Mazėtis   3-a vieta
      [92] 14:45    M.Puchovičius, D.Mazėtis
       V.Šeibutas, G.Jauniškis   22:20  22:20 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mikelionis, P.Varaneckas    
    [79] 13:50    A.Mikelionis, P.Varaneckas  
     R.Budrikas, N.Molis   22:20  21:18 [20']   5-a vieta
      [93] 14:45    A.Mikelionis, P.Varaneckas
     P.Rudokas, G.Buitvydas     21:15  23:21 [20']
    [80] 13:50   P.Rudokas, G.Buitvydas  
     A.Javniškis, R.Ražanauskas   21:18  18:21  21:15 [32']  
         
         
       R.Budrikas, N.Molis   7-a vieta
      [94] 14:45    R.Budrikas, N.Molis
       A.Javniškis, R.Ražanauskas   16:21  21:16  21:17 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Rekašius, R.Venslovas    
   D.Rekašius, R.Venslovas   ->    
     D.Rekašius, R.Venslovas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 13:00    M.Puškorius, D.Zimblys
        21:10  21:8 [14']
   .    
    ->    
     M.Puškorius, D.Zimblys  
   M.Puškorius, D.Zimblys     ->  
   M.Puškorius, D.Zimblys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.