Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Valatka, D.Žilinskas      
 16       ->      
  [53] 12:35    A.Valatka, D.Žilinskas    
 9   Andrius Mikelionis 
 Pranas Varaneckas 
    21:19  21:16 [16']    
[31] 11:15    A.Mikelionis, P.Varaneckas      
 8   Darius Rekašius 
 Raimondas Venslovas 
  21:14  21:15 [16']      
    [77] 13:50    A.Valatka, D.Žilinskas  
 5   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
      21:14  21:14 [16']  
 M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 12       ->      
  [54] 12:35    M.Puchovičius, D.Mazėtis    
 13         21:12  21:14 [16']    
 R.Budrikas, N.Molis      
 4   Rolandas Budrikas 
 Nerijus Molis 
  ->       1-a vieta
      [91] 14:45    A.Valatka, D.Žilinskas
 3   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
        23:21  21:19 [19']
 V.Šeibutas, G.Jauniškis      
 14       ->      
  [55] 12:35    V.Šeibutas, G.Jauniškis    
 11         21:12  21:12 [14']    
 P.Rudokas, G.Buitvydas      
 6   Paulius Rudokas 
 Gediminas Buitvydas 
  ->      
    [78] 13:50    G.Orlovas, A.Bagdonas  
 7   Andrius Javniškis 
 Ramūnas Ražanauskas 
      21:17  21:19 [19']  
[32] 11:15    A.Javniškis, R.Ražanauskas      
 10   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
  17:21  21:18  21:18 [31']      
  [56] 12:35    G.Orlovas, A.Bagdonas    
 15         21:17  21:16 [20']    
 G.Orlovas, A.Bagdonas      
 2   Grigorijus Orlovas 
 Algis Bagdonas 
  ->    M.Puchovičius, D.Mazėtis   3-a vieta
      [92] 14:45    M.Puchovičius, D.Mazėtis
       V.Šeibutas, G.Jauniškis   22:20  22:20 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mikelionis, P.Varaneckas    
    [79] 13:50    A.Mikelionis, P.Varaneckas  
     R.Budrikas, N.Molis   22:20  21:18 [20']   5-a vieta
      [93] 14:45    A.Mikelionis, P.Varaneckas
     P.Rudokas, G.Buitvydas     21:15  23:21 [20']
    [80] 13:50   P.Rudokas, G.Buitvydas  
     A.Javniškis, R.Ražanauskas   21:18  18:21  21:15 [32']  
         
         
       R.Budrikas, N.Molis   7-a vieta
      [94] 14:45    R.Budrikas, N.Molis
       A.Javniškis, R.Ražanauskas   16:21  21:16  21:17 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Rekašius, R.Venslovas    
   D.Rekašius, R.Venslovas   ->    
     D.Rekašius, R.Venslovas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 13:00    M.Puškorius, D.Zimblys
        21:10  21:8 [14']
   .    
    ->    
     M.Puškorius, D.Zimblys  
   M.Puškorius, D.Zimblys     ->  
   M.Puškorius, D.Zimblys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.