Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rima Januškienė 
 Violeta Slušnienė 
21
19
22
24
21
15
 29'
21
14
21
16
 15'
106/88
18
2
1
2 Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
19
21
24
22
15
21
 29'
16
21
21
19
21
17
 30'
116/121
-5
1
2
3 Inga Jakutienė 
 Gintarė Ramanauskaitė 
14
21
16
21
 15'
21
16
19
21
17
21
 30'
87/100
-13
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
21
16
21
19
 17'
21
16
21
14
 18'
84/65
19
2
1
2 Monika Janutaitė 
 Kotryna Janutaitė 
16
21
19
21
 17'
10
21
21
14
21
12
 38'
87/89
-2
1
2
3 Agnė Šafranovičiūtė 
 Diana Daugerd 
16
21
14
21
 18'
21
10
14
21
12
21
 38'
77/94
-17
0
3



2018-01-13  
   1-a vieta
 1    Rima Januškienė,  Violeta Slušnienė  
[95] 14:45   A.Kvasytė, A.Lingytė
 2    Asta Kvasytė,  Aušra Lingytė   21:16  21:18 [17']
   



2018-01-13  
   3-a vieta
 3    Rasma Tumbrotaitė,  Akvilė Kazlienė  
[96] 14:45   M.Janutaitė, K.Janutaitė
 4    Monika Janutaitė,  Kotryna Janutaitė   21:18  17:21  23:21 [34']
   



2018-01-13  
   5-a vieta
 5    Inga Jakutienė,  Gintarė Ramanauskaitė  
[97] 15:10   A.Šafranovičiūtė, D.Daugerd
 6    Agnė Šafranovičiūtė,  Diana Daugerd   21:14  21:17 [16']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
Panevėžio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VV    VD  
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������