Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Lazdinš, I.Aldina      
 16       ->      
  [131] 16:55    U.Lazdinš, I.Aldina    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
    12:21  21:8  21:15 [24']    
[112] 15:35    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 8   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:9  21:10 [13']      
    [150] 17:45    U.Lazdinš, I.Aldina  
 5   Vidas Bakanas 
 Kotryna Janutaitė 
      18:21  21:18  21:18 [28']  
[113] 16:00    V.Bakanas, K.Janutaitė      
 12   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  21:14  21:7 [14']      
  [132] 16:55    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
 13   Raimondas Venslovas 
 Diana Daugerd 
    21:9  21:17 [15']    
[114] 16:00   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė      
 4   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
  21:16  20:22  21:10 [30']       1-a vieta
      [171] 19:05   U.Lazdinš, I.Aldina
 3   Gediminas Jauniškis 
 Dovilė Jonkuvienė 
        21:15  13:21  21:15 [32']
 G.Jauniškis, D.Jonkuvienė      
 14       ->      
  [133] 16:55   S.Januška, R.Januškienė    
 11   Eugenijus Karklelis 
 Asta Kvasytė 
    21:9  15:21  22:20 [31']    
[115] 16:00    S.Januška, R.Januškienė      
 6   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  21:8  21:10 [15']      
    [151] 17:45    A.Tamošaitis, I.Jakutienė  
 7   Agnius Tamošaitis 
 Inga Jakutienė 
      21:12  21:13 [16']  
[116] 16:00    A.Tamošaitis, I.Jakutienė      
 10   Robertas Lengvenis 
 Ulė Grinevičiūtė 
  21:14  13:21  21:8 [21']      
  [134] 16:55    A.Tamošaitis, I.Jakutienė    
 15         21:14  21:6 [13']    
 P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė      
 2   Pranas Varaneckas 
 Evelina Sveikauskaitė 
  ->    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   3-a vieta
      [172] 19:05    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė
       S.Januška, R.Januškienė   21:16  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Viruišis, I.Ivoškienė    
    [152] 17:45    V.Bakanas, K.Janutaitė  
     V.Bakanas, K.Janutaitė   10:21  21:15  21:18 [23']   5-a vieta
      [173] 19:05    G.Jauniškis, D.Jonkuvienė
     G.Jauniškis, D.Jonkuvienė     21:13  10:21  21:17 [22']
    [153] 18:10   G.Jauniškis, D.Jonkuvienė  
     P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė   21:17  17:21  21:13 [30']  
         
         
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   7-a vieta
      [174] 19:05    A.Viruišis, I.Ivoškienė
       P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė   21:16  21:16 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Buitvydas, A.Kazlienė    
   G.Buitvydas, A.Kazlienė   ->    
    [154] 18:10    G.Buitvydas, A.Kazlienė  
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė     21:19  21:7 [15']  
  [135] 16:55    R.Venslovas, D.Daugerd    
   R.Venslovas, D.Daugerd   21:14  21:8 [14']     9-a vieta
      [175] 19:05    G.Buitvydas, A.Kazlienė
        21:8  21:18 [15']
   E.Karklelis, A.Kvasytė    
   E.Karklelis, A.Kvasytė   ->    
    [155] 18:10    E.Karklelis, A.Kvasytė  
   R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė     21:14  21:14 [15']  
   R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė    
    ->    
         
       R.Venslovas, D.Daugerd   11-a vieta
      [176] 19:05    R.Venslovas, D.Daugerd
       R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė   21:17  21:8 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė  
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.