Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Badmintono akademijos taurė, Data: 2017-11-18, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Urtė Rakštytė    Dėl 1-8 vietos      
[53] 14:15   U.Rakštytė      
 16   Emilė Davidonytė    21:4  21:2 [14']      
  [70] 15:40   U.Rakštytė    
 9   Ugnė Mikalauskaitė      21:9  21:11 [32']    
[54] 14:15   A.Leimonaitė      
 8   Augustė Leimonaitė    22:20  21:5 [13']      
    [85] 17:05   U.Rakštytė  
 5   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:15  21:5 [13']  
[55] 14:15   M.Marcinkevičiūtė      
 12   Karolina Merkevičiūtė    21:8  21:5 [15']      
  [71] 15:40   M.Marcinkevičiūtė    
 13   Ugnė Stankevičiūtė      21:10  21:17 [19']    
[56] 14:15   E.Ogurkis      
 4   Emilija Ogurkis    21:3  21:6 [15']       1-a vieta
      [97] 18:05   U.Rakštytė
 3   Jogailė Kelečiūtė          21:10  21:18 [21']
[57] 14:35   J.Kelečiūtė      
 14   Emilė Kazlauskaitė    21:0  21:0 [15']      
  [72] 16:00   M.Barauskaitė    
 11   Akvilė Petkevičiūtė      11:21  21:12  21:13 [31']    
[58] 14:35   M.Barauskaitė      
 6   Minija Barauskaitė    21:13  21:18 [16']      
    [86] 17:05   K.Anciūtė  
 7   Lia Loginova        21:19  21:16 [14']  
[59] 14:35   L.Loginova      
 10   Nikolė Puchovičiūtė    21:10  21:9 [17']      
  [73] 16:00   K.Anciūtė    
 15   Deimantė Tracevičiūtė      11:23  21:14  21:9 [29']    
[60] 14:35   K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    21:0  21:3 [10']    M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
      [98] 18:05   M.Marcinkevičiūtė
       M.Barauskaitė   21:23  21:18  21:14 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Leimonaitė    
    [87] 17:05   E.Ogurkis  
     E.Ogurkis   16:21  21:19  21:17 [24']   5-a vieta
      [99] 18:05   J.Kelečiūtė
     J.Kelečiūtė     21:13  21:17 [18']
    [88] 17:25   J.Kelečiūtė  
     L.Loginova   21:12  21:14 [17']  
         
         
       A.Leimonaitė   7-a vieta
     
       L.Loginova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Davidonytė      
  [74] 16:00   U.Mikalauskaitė    
   U.Mikalauskaitė   21:16  21:11 [4']    
    [89] 17:25   K.Merkevičiūtė  
   K.Merkevičiūtė     21:12  21:13 [14']  
  [75] 16:00   K.Merkevičiūtė    
   U.Stankevičiūtė   21:16  21:11 [9']     9-a vieta
      [100] 18:30   K.Merkevičiūtė
   E.Kazlauskaitė       21:18  23:21 [20']
  [76] 16:20   A.Petkevičiūtė    
   A.Petkevičiūtė   21:14  23:21 [18']    
    [90] 17:25   N.Puchovičiūtė  
   N.Puchovičiūtė     21:15  21:8 [17']  
  [77] 16:20   N.Puchovičiūtė    
   D.Tracevičiūtė   21:2  21:10 [8']    
         
       U.Mikalauskaitė   11-a vieta
     
       A.Petkevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Davidonytė    
     
     U.Stankevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     E.Kazlauskaitė     ->
     
     D.Tracevičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.