Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Badmintono akademijos taurė, Data: 2017-11-18, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Urtė Rakštytė    Dėl 1-8 vietos      
[53] 14:15   U.Rakštytė      
 16   Emilė Davidonytė    21:4  21:2 [14']      
  [70] 15:40   U.Rakštytė    
 9   Ugnė Mikalauskaitė      21:9  21:11 [32']    
[54] 14:15   A.Leimonaitė      
 8   Augustė Leimonaitė    22:20  21:5 [13']      
    [85] 17:05   U.Rakštytė  
 5   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:15  21:5 [13']  
[55] 14:15   M.Marcinkevičiūtė      
 12   Karolina Merkevičiūtė    21:8  21:5 [15']      
  [71] 15:40   M.Marcinkevičiūtė    
 13   Ugnė Stankevičiūtė      21:10  21:17 [19']    
[56] 14:15   E.Ogurkis      
 4   Emilija Ogurkis    21:3  21:6 [15']       1-a vieta
      [97] 18:05   U.Rakštytė
 3   Jogailė Kelečiūtė          21:10  21:18 [21']
[57] 14:35   J.Kelečiūtė      
 14   Emilė Kazlauskaitė    21:0  21:0 [15']      
  [72] 16:00   M.Barauskaitė    
 11   Akvilė Petkevičiūtė      11:21  21:12  21:13 [31']    
[58] 14:35   M.Barauskaitė      
 6   Minija Barauskaitė    21:13  21:18 [16']      
    [86] 17:05   K.Anciūtė  
 7   Lia Loginova        21:19  21:16 [14']  
[59] 14:35   L.Loginova      
 10   Nikolė Puchovičiūtė    21:10  21:9 [17']      
  [73] 16:00   K.Anciūtė    
 15   Deimantė Tracevičiūtė      11:23  21:14  21:9 [29']    
[60] 14:35   K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    21:0  21:3 [10']    M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
      [98] 18:05   M.Marcinkevičiūtė
       M.Barauskaitė   21:23  21:18  21:14 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Leimonaitė    
    [87] 17:05   E.Ogurkis  
     E.Ogurkis   16:21  21:19  21:17 [24']   5-a vieta
      [99] 18:05   J.Kelečiūtė
     J.Kelečiūtė     21:13  21:17 [18']
    [88] 17:25   J.Kelečiūtė  
     L.Loginova   21:12  21:14 [17']  
         
         
       A.Leimonaitė   7-a vieta
     
       L.Loginova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Davidonytė      
  [74] 16:00   U.Mikalauskaitė    
   U.Mikalauskaitė   21:16  21:11 [4']    
    [89] 17:25   K.Merkevičiūtė  
   K.Merkevičiūtė     21:12  21:13 [14']  
  [75] 16:00   K.Merkevičiūtė    
   U.Stankevičiūtė   21:16  21:11 [9']     9-a vieta
      [100] 18:30   K.Merkevičiūtė
   E.Kazlauskaitė       21:18  23:21 [20']
  [76] 16:20   A.Petkevičiūtė    
   A.Petkevičiūtė   21:14  23:21 [18']    
    [90] 17:25   N.Puchovičiūtė  
   N.Puchovičiūtė     21:15  21:8 [17']  
  [77] 16:20   N.Puchovičiūtė    
   D.Tracevičiūtė   21:2  21:10 [8']    
         
       U.Mikalauskaitė   11-a vieta
     
       A.Petkevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Davidonytė    
     
     U.Stankevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     E.Kazlauskaitė     ->
     
     D.Tracevičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai C 
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.