Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos taurė, Data: 2017-11-18, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Rapolas Grigaliūnas ,   Urtė Rakštytė   Dėl 1-4 vietų    
 R.Grigaliūnas, U.Rakštytė    
 8       ->    
  [16] 10:55   R.Grigaliūnas, U.Rakštytė  
 5   Justinas Tomkevičius ,   Nikolė Puchovičiūtė      21:9  21:7 [16']  
[6] 10:15   S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė    
 4   Simas Kanapeckas ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:15  21:9 [14']    1-a vieta
    [25] 11:55   R.Grigaliūnas, U.Rakštytė
 3   Mantas Šatkauskas ,   Kristė Anciūtė        21:18  21:15 [21']
[7] 10:15   M.Šatkauskas, K.Anciūtė    
 6   Nojus Budrikas ,   Akvilė Petkevičiūtė    21:16  21:9 [20']    
  [17] 11:15   S.Novikas, J.Kelečiūtė  
 7   Nedas Šimkus ,   Augustė Leimonaitė      21:14  21:15 [18']  
[8] 10:15   S.Novikas, J.Kelečiūtė    
 2   Simas Novikas ,   Jogailė Kelečiūtė    21:8  21:4 [16']    
     
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė  3-a vieta
  [26] 11:55   S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė
   M.Šatkauskas, K.Anciūtė   21:16  21:12 [11']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė  
   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   ->  5-a vieta
    [27] 11:55   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė
   N.Budrikas, A.Petkevičiūtė     21:14  23:21  21:15 [31']
  [18] 11:15   N.Budrikas, A.Petkevičiūtė  
   N.Šimkus, A.Leimonaitė   23:21  20:22  21:14 [14']  
       
       
     7-a vieta
     N.Šimkus, A.Leimonaitė
     N.Šimkus, A.Leimonaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.