Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Laisvydas Liaudanskas 
 Pritesh Kwatra 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Liaudanskas, P.Kwatra      
 16       ->      
  [83] 14:45    L.Liaudanskas, P.Kwatra    
 9   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
    21:13  21:13 [17']    
[77] 14:45    M.Puškorius, D.Zimblys      
 8   Konstantinas Žuravliovas 
 Giedrius Butvilas 
  18:21  21:15  21:16 [28']      
    [92] 15:10    V.Razbadauskas, D.Juršys  
 5   Gediminas Fridricas 
 Mindaugas Šimkus 
      19:21  21:19  21:10 [32']  
 G.Fridricas, M.Šimkus      
 12       ->      
  [84] 14:45    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 13         21:8  21:12 [13']    
 V.Razbadauskas, D.Juršys      
 4   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  ->       1-a vieta
      [100] 15:35    M.Kelpšas, U.Lazdinš
 3   Mindaugas Kelpšas 
 Uldis Lazdinš 
        21:15  21:12 [13']
 M.Kelpšas, U.Lazdinš      
 14       ->      
  [85] 15:10    M.Kelpšas, U.Lazdinš    
 11         21:15  21:12 [16']    
 R.Ražanauskas, A.Javniškis      
 6   Ramūnas Ražanauskas 
 Andrius Javniškis 
  ->      
    [93] 15:10    M.Kelpšas, U.Lazdinš  
 7   Paulius Rudokas 
 Vytautas Česonis 
      21:12  21:12 [15']  
[78] 14:45    A.Abromaitis, R.Skamarakas      
 10   Almantas Abromaitis 
 Robertas Skamarakas 
  26:24  21:16 [19']      
  [86] 15:10    A.Lyška, G.Orlovas    
 15         21:15  21:11 [16']    
 A.Lyška, G.Orlovas      
 2   Arnas Lyška 
 Grigorijus Orlovas 
  ->    L.Liaudanskas, P.Kwatra   3-a vieta
      [101] 15:35    L.Liaudanskas, P.Kwatra
       A.Lyška, G.Orlovas   21:19  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puškorius, D.Zimblys    
    [94] 15:35    M.Puškorius, D.Zimblys  
     G.Fridricas, M.Šimkus   21:12  21:16 [14']   5-a vieta
      [102] 16:00    M.Puškorius, D.Zimblys
     R.Ražanauskas, A.Javniškis     21:15  21:16 [17']
    [95] 15:35    R.Ražanauskas, A.Javniškis  
     A.Abromaitis, R.Skamarakas   21:13  21:12 [15']  
         
         
       G.Fridricas, M.Šimkus   7-a vieta
      [103] 16:00    G.Fridricas, M.Šimkus
       A.Abromaitis, R.Skamarakas   21:11  17:21  21:10 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Žuravliovas, G.Butvilas    
   K.Žuravliovas, G.Butvilas   ->    
     K.Žuravliovas, G.Butvilas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [87] 16:00    P.Rudokas, V.Česonis
        21:12  21:18 [17']
   .    
    ->    
     P.Rudokas, V.Česonis  
   P.Rudokas, V.Česonis     ->  
   P.Rudokas, V.Česonis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 12:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������