Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Urtė Gečaitė ,   Eglė Galentaitė   Dėl 1-4 vietų    
[79] 14:45    U.Gečaitė, E.Galentaitė    
 8   Ivija Baranauskaitė ,   Vaiva Bubulytė    21:11  21:15 [17']    
  [88] 15:10    U.Gečaitė, E.Galentaitė  
 5   Kotryna Martinaitienė ,   Jurgita Bazytė      21:9  21:19 [16']  
[80] 14:45    K.Martinaitienė, J.Bazytė    
 4   Viktorija Suško ,   Viktorija Guseva    22:20  18:21  21:18 [35']    1-a vieta
    [96] 15:35    U.Gečaitė, E.Galentaitė
 3   Urtė Rakštytė ,   Kornelija Urbonavičiūtė        20:22  21:16  21:19 [32']
[81] 14:45    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Dovilė Morkvėnaitė    21:4  21:11 [12']    
  [89] 15:10    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 7   Agnė Krušataitė ,   Agnė Navickaitė      21:9  21:14 [14']  
[82] 14:45    I.Semaškienė, S.Poklikajeva    
 2   Indrė Semaškienė ,   Snežana Poklikajeva    21:14  21:13 [16']    
     
     K.Martinaitienė, J.Bazytė  3-a vieta
  [97] 15:35    K.Martinaitienė, J.Bazytė
   I.Semaškienė, S.Poklikajeva   21:19  14:21  21:19 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Baranauskaitė, V.Bubulytė    
  [90] 15:10    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė  
   V.Suško, V.Guseva   21:14  21:14 [15']  5-a vieta
    [98] 15:35    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė
   R.Bubulienė, D.Morkvėnaitė     21:13  21:12 [17']
  [91] 15:10    R.Bubulienė, D.Morkvėnaitė  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė   16:21  21:15  21:14 [29']  
       
       
     V.Suško, V.Guseva  7-a vieta
    [99] 15:35    V.Suško, V.Guseva
     A.Krušataitė, A.Navickaitė   21:15  21:15 [16']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.