Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Urtė Gečaitė ,   Eglė Galentaitė   Dėl 1-4 vietų    
[79] 14:45    U.Gečaitė, E.Galentaitė    
 8   Ivija Baranauskaitė ,   Vaiva Bubulytė    21:11  21:15 [17']    
  [88] 15:10    U.Gečaitė, E.Galentaitė  
 5   Kotryna Martinaitienė ,   Jurgita Bazytė      21:9  21:19 [16']  
[80] 14:45    K.Martinaitienė, J.Bazytė    
 4   Viktorija Suško ,   Viktorija Guseva    22:20  18:21  21:18 [35']    1-a vieta
    [96] 15:35    U.Gečaitė, E.Galentaitė
 3   Urtė Rakštytė ,   Kornelija Urbonavičiūtė        20:22  21:16  21:19 [32']
[81] 14:45    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Dovilė Morkvėnaitė    21:4  21:11 [12']    
  [89] 15:10    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 7   Agnė Krušataitė ,   Agnė Navickaitė      21:9  21:14 [14']  
[82] 14:45    I.Semaškienė, S.Poklikajeva    
 2   Indrė Semaškienė ,   Snežana Poklikajeva    21:14  21:13 [16']    
     
     K.Martinaitienė, J.Bazytė  3-a vieta
  [97] 15:35    K.Martinaitienė, J.Bazytė
   I.Semaškienė, S.Poklikajeva   21:19  14:21  21:19 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Baranauskaitė, V.Bubulytė    
  [90] 15:10    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė  
   V.Suško, V.Guseva   21:14  21:14 [15']  5-a vieta
    [98] 15:35    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė
   R.Bubulienė, D.Morkvėnaitė     21:13  21:12 [17']
  [91] 15:10    R.Bubulienė, D.Morkvėnaitė  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė   16:21  21:15  21:14 [29']  
       
       
     V.Suško, V.Guseva  7-a vieta
    [99] 15:35    V.Suško, V.Guseva
     A.Krušataitė, A.Navickaitė   21:15  21:15 [16']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.