Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolina Merkevičiūtė 
 Minija Barauskaitė 
21
19
21
12
 19'
21
15
19
21
18
21
 29'
100/88
12
1
2
2 Nadežda Lipa 
 Gintarė Ramanauskaitė 
19
21
12
21
 19'
15
21
13
21
 20'
59/84
-25
0
3
3 Jurgita Girdiušaitė 
 Ingūna Aldina 
15
21
21
19
21
18
 29'
21
15
21
13
 20'
99/86
13
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Žigienė 
 Vilma Kudabienė 
21
15
21
16
 19'
19
21
21
8
21
5
 23'
103/65
38
2
1
2 Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
15
21
16
21
 19'
18
21
12
21
 17'
61/84
-23
0
3
3 Kristina Ežerskytė 
 Agnė Stravinskaitė 
21
19
8
21
5
21
 23'
21
18
21
12
 17'
76/91
-15
1
2



2018-02-17  
   1-a vieta
 2    Rūta Žigienė,  Vilma Kudabienė  
[27] 11:15   R.Žigienė, V.Kudabienė
 5    Jurgita Girdiušaitė,  Ingūna Aldina   21:11  21:15 [17']
   



2018-02-17  
   3-a vieta
 1    Karolina Merkevičiūtė,  Minija Barauskaitė  
[28] 11:15   K.Merkevičiūtė, M.Barauskaitė
 6    Kristina Ežerskytė,  Agnė Stravinskaitė   21:13  21:17 [16']
   



2018-02-17  
   5-a vieta
 3    Nadežda Lipa,  Gintarė Ramanauskaitė  
[29] 11:15   K.Janutaitė, M.Janutaitė
 4    Kotryna Janutaitė,  Monika Janutaitė   21:6  21:17 [17']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.