Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolina Merkevičiūtė 
 Minija Barauskaitė 
21
19
21
12
 19'
21
15
19
21
18
21
 29'
100/88
12
1
2
2 Nadežda Lipa 
 Gintarė Ramanauskaitė 
19
21
12
21
 19'
15
21
13
21
 20'
59/84
-25
0
3
3 Jurgita Girdiušaitė 
 Ingūna Aldina 
15
21
21
19
21
18
 29'
21
15
21
13
 20'
99/86
13
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Žigienė 
 Vilma Kudabienė 
21
15
21
16
 19'
19
21
21
8
21
5
 23'
103/65
38
2
1
2 Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
15
21
16
21
 19'
18
21
12
21
 17'
61/84
-23
0
3
3 Kristina Ežerskytė 
 Agnė Stravinskaitė 
21
19
8
21
5
21
 23'
21
18
21
12
 17'
76/91
-15
1
2



2018-02-17  
   1-a vieta
 2    Rūta Žigienė,  Vilma Kudabienė  
[27] 11:15   R.Žigienė, V.Kudabienė
 5    Jurgita Girdiušaitė,  Ingūna Aldina   21:11  21:15 [17']
   



2018-02-17  
   3-a vieta
 1    Karolina Merkevičiūtė,  Minija Barauskaitė  
[28] 11:15   K.Merkevičiūtė, M.Barauskaitė
 6    Kristina Ežerskytė,  Agnė Stravinskaitė   21:13  21:17 [16']
   



2018-02-17  
   5-a vieta
 3    Nadežda Lipa,  Gintarė Ramanauskaitė  
[29] 11:15   K.Janutaitė, M.Janutaitė
 4    Kotryna Janutaitė,  Monika Janutaitė   21:6  21:17 [17']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 08:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.