Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čeplinskas, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [41] 12:25    D.Čeplinskas, U.Gečaitė    
 9   Andrius Ramanauskas 
 Indrė Semaškienė 
    21:14  21:10 [15']    
[30] 12:00    A.Ramanauskas, I.Semaškienė      
 8   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:15  21:15 [16']      
    [52] 12:50    D.Čeplinskas, U.Gečaitė  
 5   Gintautas Jaugielavičius 
 Rūta Bubulienė 
      21:15  21:12 [16']  
[31] 12:00    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė      
 12   Jurgis Pauliukas 
 Viktorija Guseva 
  21:15  19:21  21:12 [25']      
  [42] 12:25    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė    
 13   Artūras Jonuškis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
    15:21  21:14  21:15 [28']    
[32] 12:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 4   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:13  19:21  21:12 [27']       1-a vieta
      [65] 13:40    D.Čeplinskas, U.Gečaitė
 3   Deimantas Čekanauskas 
 Agnė Krušataitė 
        21:18  21:15 [15']
 D.Čekanauskas, A.Krušataitė      
 14       ->      
  [43] 12:25    M.Povilaitis, V.Suško    
 11   Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Bagdonienė 
    21:17  21:16 [17']    
[33] 12:00    M.Povilaitis, V.Suško      
 6   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
  21:17  21:19 [18']      
    [53] 12:50    M.Povilaitis, V.Suško  
 7   Rapolas Grigaliūnas 
 Snežana Poklikajeva 
      17:21  23:21  21:17 [32']  
[34] 12:00    R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva      
 10   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Navickaitė 
  13:21  21:14  21:12 [23']      
  [44] 12:25    T.Lukoševičius, E.Galentaitė    
 15         21:17  21:14 [18']    
 T.Lukoševičius, E.Galentaitė      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Eglė Galentaitė 
  ->    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė   3-a vieta
      [66] 13:40    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė
       T.Lukoševičius, E.Galentaitė   21:14  21:11 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramanauskas, I.Semaškienė    
    [54] 13:15    A.Ramanauskas, I.Semaškienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:14  21:13 [17']   5-a vieta
      [67] 13:40    R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva
     D.Čekanauskas, A.Krušataitė     18:21  21:12  21:17 [28']
    [55] 13:15    R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva  
     R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva   21:9  21:15 [14']  
         
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   7-a vieta
      [68] 13:40    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       D.Čekanauskas, A.Krušataitė   21:17  13:21  21:15 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->    
    [56] 13:15    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė  
   J.Pauliukas, V.Guseva     19:21  21:12  21:15 [28']  
  [45] 12:25    J.Pauliukas, V.Guseva    
   A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė   18:21  21:19  21:12 [27']     9-a vieta
      [69] 13:40    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė
        22:20  21:10 [16']
   Č.Ramanauskas, E.Bagdonienė    
   Č.Ramanauskas, E.Bagdonienė   ->    
    [57] 13:15    V.Jonikas, A.Navickaitė  
   V.Jonikas, A.Navickaitė     19:21  21:16  21:15 [28']  
   V.Jonikas, A.Navickaitė    
    ->    
         
       J.Pauliukas, V.Guseva   11-a vieta
      [70] 13:40    J.Pauliukas, V.Guseva
       Č.Ramanauskas, E.Bagdonienė   21:13  23:21 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė  
     A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė   ->   13-a vieta
       A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.