Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čeplinskas, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [41] 12:25    D.Čeplinskas, U.Gečaitė    
 9   Andrius Ramanauskas 
 Indrė Semaškienė 
    21:14  21:10 [15']    
[30] 12:00    A.Ramanauskas, I.Semaškienė      
 8   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:15  21:15 [16']      
    [52] 12:50    D.Čeplinskas, U.Gečaitė  
 5   Gintautas Jaugielavičius 
 Rūta Bubulienė 
      21:15  21:12 [16']  
[31] 12:00    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė      
 12   Jurgis Pauliukas 
 Viktorija Guseva 
  21:15  19:21  21:12 [25']      
  [42] 12:25    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė    
 13   Artūras Jonuškis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
    15:21  21:14  21:15 [28']    
[32] 12:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 4   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:13  19:21  21:12 [27']       1-a vieta
      [65] 13:40    D.Čeplinskas, U.Gečaitė
 3   Deimantas Čekanauskas 
 Agnė Krušataitė 
        21:18  21:15 [15']
 D.Čekanauskas, A.Krušataitė      
 14       ->      
  [43] 12:25    M.Povilaitis, V.Suško    
 11   Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Bagdonienė 
    21:17  21:16 [17']    
[33] 12:00    M.Povilaitis, V.Suško      
 6   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
  21:17  21:19 [18']      
    [53] 12:50    M.Povilaitis, V.Suško  
 7   Rapolas Grigaliūnas 
 Snežana Poklikajeva 
      17:21  23:21  21:17 [32']  
[34] 12:00    R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva      
 10   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Navickaitė 
  13:21  21:14  21:12 [23']      
  [44] 12:25    T.Lukoševičius, E.Galentaitė    
 15         21:17  21:14 [18']    
 T.Lukoševičius, E.Galentaitė      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Eglė Galentaitė 
  ->    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė   3-a vieta
      [66] 13:40    G.Jaugielavičius, R.Bubulienė
       T.Lukoševičius, E.Galentaitė   21:14  21:11 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramanauskas, I.Semaškienė    
    [54] 13:15    A.Ramanauskas, I.Semaškienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:14  21:13 [17']   5-a vieta
      [67] 13:40    R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva
     D.Čekanauskas, A.Krušataitė     18:21  21:12  21:17 [28']
    [55] 13:15    R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva  
     R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva   21:9  21:15 [14']  
         
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   7-a vieta
      [68] 13:40    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       D.Čekanauskas, A.Krušataitė   21:17  13:21  21:15 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->    
    [56] 13:15    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė  
   J.Pauliukas, V.Guseva     19:21  21:12  21:15 [28']  
  [45] 12:25    J.Pauliukas, V.Guseva    
   A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė   18:21  21:19  21:12 [27']     9-a vieta
      [69] 13:40    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė
        22:20  21:10 [16']
   Č.Ramanauskas, E.Bagdonienė    
   Č.Ramanauskas, E.Bagdonienė   ->    
    [57] 13:15    V.Jonikas, A.Navickaitė  
   V.Jonikas, A.Navickaitė     19:21  21:16  21:15 [28']  
   V.Jonikas, A.Navickaitė    
    ->    
         
       J.Pauliukas, V.Guseva   11-a vieta
      [70] 13:40    J.Pauliukas, V.Guseva
       Č.Ramanauskas, E.Bagdonienė   21:13  23:21 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė  
     A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė   ->   13-a vieta
       A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������