Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Lazdinš, I.Aldina      
 16       ->      
  [46] 12:50    U.Lazdinš, I.Aldina    
 9   Mindaugas Kelpšas 
 Kristina Ežerskytė 
    9:21  21:17  21:12 [25']    
[35] 12:00    M.Kelpšas, K.Ežerskytė      
 8   Giedrius Butvilas 
 Vilma Kudabienė 
  21:13  21:15 [15']      
    [58] 13:15    U.Lazdinš, I.Aldina  
 5   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
      21:13  21:15 [17']  
[36] 12:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 12   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  11:21  21:14  21:18 [24']      
  [47] 12:50    A.Valatka, A.Stravinskaitė    
 13   Augustas Valatka 
 Agnė Stravinskaitė 
    21:13  21:15 [17']    
[37] 12:00    A.Valatka, A.Stravinskaitė      
 4   Martynas Grigaliūnas 
 Akvilė Kazlienė  
  22:20  21:12 [17']       1-a vieta
      [71] 14:05    U.Lazdinš, I.Aldina
 3   Laisvydas Liaudanskas 
 Jurgita Bazytė 
        21:16  14:21  22:20 [30']
[38] 12:25    L.Liaudanskas, J.Bazytė      
 14   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:9  21:15 [14']      
  [48] 12:50    L.Liaudanskas, J.Bazytė    
 11   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
    21:9  21:18 [14']    
[39] 12:25    A.Maziliauskas, K.Janutaitė      
 6   Aldas Maziliauskas 
 Kotryna Janutaitė 
  21:12  21:9 [14']      
    [59] 13:15    L.Liaudanskas, J.Bazytė  
 7   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
      21:14  21:16 [17']  
[40] 12:25    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 10   Ramūnas Ražanauskas 
 Jurgita Girdiušaitė 
  21:16  21:7 [16']      
  [49] 12:50    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
 15         21:12  21:16 [17']    
 V.Česonis, R.Žigienė      
 2   Vytautas Česonis 
 Rūta Žigienė 
  ->    A.Valatka, A.Stravinskaitė   3-a vieta
      [72] 14:05    A.Valatka, A.Stravinskaitė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:16  21:15 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kelpšas, K.Ežerskytė    
    [60] 13:15    M.Kelpšas, K.Ežerskytė  
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   21:19  21:14 [16']   5-a vieta
      [73] 14:05    M.Kelpšas, K.Ežerskytė
     A.Maziliauskas, K.Janutaitė     21:12  21:12 [13']
    [61] 13:15    V.Česonis, R.Žigienė  
     V.Česonis, R.Žigienė   21:19  21:18 [18']  
         
         
       M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   7-a vieta
      [74] 14:05    A.Maziliauskas, K.Janutaitė
       A.Maziliauskas, K.Janutaitė   12:21  21:19  23:21 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Butvilas, V.Kudabienė    
   G.Butvilas, V.Kudabienė   ->    
    [62] 13:40    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė     21:14  21:13 [14']  
  [50] 12:50    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
   M.Grigaliūnas, A.Kazlienė   21:18  13:21  21:14 [22']     9-a vieta
      [75] 14:05    R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė
   G.Fridricas, E.Keturakytė       11:21  21:19  21:17 [26']
  [51] 12:50    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė    
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   21:11  21:17 [18']    
    [63] 13:40    R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė  
   R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė     21:10  21:18 [18']  
   R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė    
    ->    
         
       G.Butvilas, V.Kudabienė   11-a vieta
      [76] 14:05    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   16:21  22:20  21:13 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Grigaliūnas, A.Kazlienė  
     M.Grigaliūnas, A.Kazlienė   ->   13-a vieta
      [64] 14:05    M.Grigaliūnas, A.Kazlienė
     G.Fridricas, E.Keturakytė     21:12  21:13 [13']
     G.Fridricas, E.Keturakytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 12:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������