Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Gintautas Jaugielavičius 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas        
 32       ->        
  [8] 10:25    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas      
 17   Gytis Celencevičius 
 Sergej Pavlov 
    21:9  21:15 [16']      
[1] 10:00    G.Celencevičius, S.Pavlov        
 16   Arūnas Daugaravičius 
 Pritesh Kwatra 
  22:20  25:23 [25']        
    [20] 10:50    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas    
 9   Julius Masaitis 
 Artiom Nikitin 
      21:15  18:21  21:17 [32']    
 J.Masaitis, A.Nikitin        
 24       ->        
  [6] 10:00    M.Akucevičius, E.Merkevičius      
 25         19:21  21:18  21:19 [31']      
 M.Akucevičius, E.Merkevičius        
 8   Marius Akucevičius 
 Egidijus Merkevičius 
  ->        
      [34] 11:40    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Martynas Povilaitis 
        21:11  21:15 [17']  
 T.Lukoševičius, M.Povilaitis        
 28       ->        
  [7] 10:00    T.Lukoševičius, M.Povilaitis      
 21         15:21  21:17  21:15 [25']      
 J.Skarinkevičius, R.Vasiliauskas        
 12   Justinas Skarinkevičius 
 Rytis Vasiliauskas 
  ->        
    [21] 10:50    T.Lukoševičius, M.Povilaitis    
 13   Andžej Mackevič 
 Romualdas Ripkauskas 
      21:19  21:15 [18']    
 A.Mackevič, R.Ripkauskas        
 20       ->        
  [9] 10:25    A.Mackevič, R.Ripkauskas      
 29         21:16  21:16 [17']      
 A.Nareika, D.Čeplinskas        
 4   Artūras Nareika 
 Dainius Čeplinskas 
  ->         1-a vieta
        [45] 12:05    G.Jaugielavičius, R.Kavaliauskas
 3   Artūras Olšauskas 
 Vaidas Markevičius 
          21:17  21:17 [21']
 A.Olšauskas, V.Markevičius        
 30       ->        
  [10] 10:25    A.Olšauskas, V.Markevičius      
 19   Mindaugas Kelpšas 
 Rytis Pratusevičius 
    21:13  21:11 [15']      
[2] 10:00    M.Kelpšas, R.Pratusevičius        
 14   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:15  14:21  21:16 [28']        
    [22] 10:50    A.Umantas, P.Umantas    
 11   Aurelijus Umantas 
 Paulius Umantas 
      21:14  11:21  21:18 [30']    
 A.Umantas, P.Umantas        
 22       ->        
  [11] 10:25    A.Umantas, P.Umantas      
 27         21:15  21:12 [17']      
 T.Ožalas, A.Ramanauskas        
 6   Tomas Ožalas 
 Andrius Ramanauskas 
  ->        
      [35] 11:40    A.Brazauskas, L.Rousseau  
 7   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
        21:15  21:15 [20']  
 V.Jonikas, K.Poškus        
 26       ->        
  [12] 10:25    S.Klodt, V.Venckus      
 23         21:11  21:9 [17']      
 S.Klodt, V.Venckus        
 10   Sergėjus Klodt 
 Vidas Venckus 
  ->        
    [23] 10:50    A.Brazauskas, L.Rousseau    
 15   Livijus Aleksovas 
 Marius Armonas 
      21:12  26:24 [21']    
[2] 10:00    B.Šemeta, U.Lazdinš        
 18   Benas Šemeta 
 Uldis Lazdinš 
  15:21  21:18  21:17 [33']      T.Lukoševičius, M.Povilaitis   3-a vieta
  [13] 10:25    A.Brazauskas, L.Rousseau   [46] 12:05    A.Umantas, P.Umantas
 31         21:17  21:9 [16']    A.Umantas, P.Umantas   21:18  15:21  21:17 [33']
 A.Brazauskas, L.Rousseau        
 2   Audrius Brazauskas 
 Lucas Rousseau 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Akucevičius, E.Merkevičius    
      [36] 11:40    A.Mackevič, R.Ripkauskas  
       A.Mackevič, R.Ripkauskas   21:19  21:19 [18']   5-a vieta
        [47] 12:30    A.Olšauskas, V.Markevičius
       A.Olšauskas, V.Markevičius     21:18  21:12 [18']
      [37] 11:40    A.Olšauskas, V.Markevičius  
       S.Klodt, V.Venckus   21:14  21:19 [18']  
           
           
         M.Akucevičius, E.Merkevičius   7-a vieta
        [48] 12:30    M.Akucevičius, E.Merkevičius
         S.Klodt, V.Venckus   21:9  21:10 [13']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Celencevičius, S.Pavlov      
    [24] 11:15    J.Masaitis, A.Nikitin    
     J.Masaitis, A.Nikitin   21:13  21:12 [15']    
      [38] 11:40    A.Nareika, D.Čeplinskas  
     J.Skarinkevičius, R.Vasiliauskas     15:21  21:16  21:19 [27']  
    [25] 11:15    A.Nareika, D.Čeplinskas    
     A.Nareika, D.Čeplinskas   10:21  21:15  21:16 [24']     9-a vieta
        [49] 12:30    A.Nareika, D.Čeplinskas
     M.Kelpšas, R.Pratusevičius       21:9  21:14 [16']
    [26] 11:15    T.Ožalas, A.Ramanauskas    
     T.Ožalas, A.Ramanauskas   21:11  22:20 [17']    
      [39] 11:40    V.Jonikas, K.Poškus  
     V.Jonikas, K.Poškus     24:22  17:21  21:13 [32']  
    [27] 11:15    V.Jonikas, K.Poškus    
     B.Šemeta, U.Lazdinš   21:14  21:16 [16']    
           
         J.Masaitis, A.Nikitin   11-a vieta
        [50] 12:30    T.Ožalas, A.Ramanauskas
         T.Ožalas, A.Ramanauskas   18:21  21:7  21:10 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Celencevičius, S.Pavlov    
      [40] 12:05    J.Skarinkevičius, R.Vasiliauskas  
       J.Skarinkevičius, R.Vasiliauskas   21:16  17:21  21:16 [27']   13-a vieta
        [51] 12:30    J.Skarinkevičius, R.Vasiliauskas
       M.Kelpšas, R.Pratusevičius     16:21  21:16  21:16 [26']
      [41] 12:05    B.Šemeta, U.Lazdinš  
       B.Šemeta, U.Lazdinš   21:19  21:15 [19']  
           
           
         G.Celencevičius, S.Pavlov   15-a vieta
        [52] 12:30    G.Celencevičius, S.Pavlov
    Dėl 17-32 vietos      M.Kelpšas, R.Pratusevičius   18:21  21:16  21:15 [29']
         
   A.Daugaravičius, P.Kwatra      
   A.Daugaravičius, P.Kwatra   ->      
     A.Daugaravičius, P.Kwatra    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Daugaravičius, P.Kwatra  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [28] 11:15    A.Daugaravičius, P.Kwatra
          21:19  21:15 [19']
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   ->      
     M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
      ->    
   .      
    ->      
      [14] 10:25    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
        21:16  21:11 [16']  
   .      
    ->      
     L.Aleksovas, M.Armonas    
   L.Aleksovas, M.Armonas     ->    
   L.Aleksovas, M.Armonas      
    ->     19-a vieta
         L.Aleksovas, M.Armonas
         L.Aleksovas, M.Armonas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-07-07 10:00 2018-07-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.