Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Toma Rakauskaitė 
 Neringa Krasnauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė      
 16       ->      
  [171] 19:15    T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:10  21:15 [16']    
[162] 18:50    A.Jankauskaitė, A.Martinkutė      
 8   Aistė Jankauskaitė 
 Aurelija Martinkutė 
  21:16  21:19 [22']      
    [181] 19:40    E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Justė Kažanauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      18:21  24:22  21:16 [30']  
 J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė      
 12       ->      
  [172] 19:15    E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė    
 13         21:19  21:18 [22']    
 E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė      
 4   Eglė Galentaitė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [193] 20:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
        19:21  21:18  21:18 [37']
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 14       ->      
  [173] 19:15    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 11   Eglė Bagdonienė 
 Živilė Nečejauskaitė 
    16:21  21:14  21:19 [33']    
[163] 18:50    A.Montvydaitė, N.Beketova      
 6   Aušra Montvydaitė 
 Natalija Beketova 
  21:9  21:15 [16']      
    [182] 20:05    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Viktorija Suško 
 Indrė Semaškienė 
      21:15  21:12 [17']  
[164] 18:50    V.Suško, I.Semaškienė      
 10   Agnė Krušataitė 
 Agnė Navickaitė 
  21:12  21:9 [14']      
  [174] 19:15    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 15         21:9  21:16 [18']    
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  ->    T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė   3-a vieta
      [194] 20:30    T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė
       J.Žibūdienė, J.Puchova   10:21  25:23  27:25 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Jankauskaitė, A.Martinkutė    
    [183] 20:05    A.Jankauskaitė, A.Martinkutė  
     J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   14:21  21:17  21:19 [29']   5-a vieta
      [195] 20:30    A.Montvydaitė, N.Beketova
     A.Montvydaitė, N.Beketova     21:13  21:17 [18']
    [184] 20:05    A.Montvydaitė, N.Beketova  
     V.Suško, I.Semaškienė   21:15  20:22  21:17 [35']  
         
         
       J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   7-a vieta
      [196] 20:30    J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė
       V.Suško, I.Semaškienė   21:14  21:14 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [185] 20:05    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
        21:13  21:11 [14']
   E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė    
   E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė   ->    
    [175] 19:15    A.Krušataitė, A.Navickaitė  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė     21:14  7:21  21:19 [24']  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė
       E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.