Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Vaidas Turolevičius 
 Ramūnas Ražanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Turolevičius, R.Ražanauskas      
 16       ->      
  [176] 19:40    V.Turolevičius, R.Ražanauskas    
 9   Rimas Sinius 
 Romas Kulieša 
    21:19  21:19 [19']    
[165] 18:50    M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 8   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
  21:14  22:20 [17']      
    [186] 20:05    V.Razbadauskas, D.Juršys  
 5   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
      21:13  12:21  21:10 [25']  
[166] 18:50    V.Razbadauskas, D.Juršys      
 12   Almantas Abromaitis 
 Robertas Lengvenis 
  21:7  21:11 [12']      
  [176] 19:40    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 13   Martynas Karpavičius 
 Egidijus Grigaliūnas 
    21:11  21:8 [14']    
[167] 18:50    V.Šeibutas, G.Jauniškis      
 4   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
  21:19  21:14 [18']       1-a vieta
      [197] 20:55    V.Razbadauskas, D.Juršys
 3   Rolandas Budrikas 
 Pranas Varaneckas 
        16:21  21:11  21:15 [25']
[168] 18:50   R.Budrikas, P.Varaneckas      
 14       ->      
  [177] 19:40    R.Budrikas, P.Varaneckas    
 11   Paulius Rudokas 
 Justas Šukštulis 
    22:20  7:21  21:10 [24']    
[169] 19:15    A.Maziliauskas, E.Karklelis      
 6   Aldas Maziliauskas 
 Eugenijus Karklelis 
  21:18  17:21  21:17 [30']      
    [187] 20:05    A.Andreliūnas, R.Venslovas  
 7   Vytautas Česonis 
 Gediminas Buitvydas 
      21:15  19:21  21:9 [24']  
[170] 19:15    M.Puškorius, D.Zimblys      
 10   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
  14:21  21:15  21:15 [29']      
  [178] 19:40    A.Andreliūnas, R.Venslovas    
 15         10:21  21:15  21:12 [27']    
 A.Andreliūnas, R.Venslovas      
 2   Aurelijus Andreliūnas 
 Raimondas Venslovas 
  ->    V.Turolevičius, R.Ražanauskas   3-a vieta
      [196] 20:55    V.Turolevičius, R.Ražanauskas
       R.Budrikas, P.Varaneckas   21:9  21:12 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puchovičius, D.Mazėtis    
    [188] 20:05    M.Puchovičius, D.Mazėtis  
     V.Šeibutas, G.Jauniškis   25:27  21:9  22:20 [29']   5-a vieta
      [198] 20:55    M.Puchovičius, D.Mazėtis
     A.Maziliauskas, E.Karklelis     21:15  21:19 [18']
    [189] 20:05    M.Puškorius, D.Zimblys  
     M.Puškorius, D.Zimblys   21:17  18:21  21:13 [28']  
         
         
       V.Šeibutas, G.Jauniškis   7-a vieta
      [199] 20:55    V.Šeibutas, G.Jauniškis
       A.Maziliauskas, E.Karklelis   21:17  21:19 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Sinius, R.Kulieša    
   R.Sinius, R.Kulieša   ->    
    [190] 20:30    R.Sinius, R.Kulieša  
   A.Abromaitis, R.Lengvenis     21:18  21:15 [18']  
  [179] 19:40    A.Abromaitis, R.Lengvenis    
   M.Karpavičius, E.Grigaliūnas   21:17  21:17 [20']     9-a vieta
      [200] 20:55    R.Sinius, R.Kulieša
        20:22  21:15  21:17 [30']
  [180] 19:40   P.Rudokas, J.Šukštulis    
   P.Rudokas, J.Šukštulis   ->    
    [191] 20:30    V.Česonis, G.Buitvydas  
   V.Česonis, G.Buitvydas     21:11  21:11 [15']  
   V.Česonis, G.Buitvydas    
    ->    
         
       A.Abromaitis, R.Lengvenis   11-a vieta
      [201] 20:55    A.Abromaitis, R.Lengvenis
       P.Rudokas, J.Šukštulis   21:17  21:13 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Karpavičius, E.Grigaliūnas  
     M.Karpavičius, E.Grigaliūnas   ->   13-a vieta
      [192] 20:30   M.Karpavičius, E.Grigaliūnas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.