Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Rūta Žigienė 
 Vilma Kudabienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Žigienė, V.Kudabienė      
 16       ->      
  [15] 10:25    R.Žigienė, V.Kudabienė    
 9   Gintarė Ramanauskaitė 
 Aldona Šimanskaitė 
    21:5  21:15 [14']    
[3] 10:00    A.Antanavičiūtė, K.Ežerskytė      
 8   Anta Marija Antanavičiūtė 
 Kristina Ežerskytė 
  21:16  21:10 [17']      
    [29] 11:15    K.Janutaitė, M.Janutaitė  
 5   Ingūna Aldina 
 Luiza Ivanauskaitė 
      21:19  15:21  21:17 [30']  
 I.Aldina, L.Ivanauskaitė      
 12       ->      
  [16] 10:50    K.Janutaitė, M.Janutaitė    
 13         21:14  21:8 [15']    
 K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 4   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  ->       1-a vieta
      [42] 12:05    K.Janutaitė, M.Janutaitė
 3   Dalia Šimavičiūtė 
 Dalia Bogatko 
        16:21  21:19  21:13 [31']
 D.Šimavičiūtė, D.Bogatko      
 14       ->      
  [17] 10:50    J.Molienė, G.Ūsienė    
 11   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
    21:18  21:17 [20']    
[4] 10:00    J.Molienė, G.Ūsienė      
 6   Inga Jakutienė 
 Rima Cikockaitė 
  21:13  21:14 [17']      
    [30] 11:15    A.Kvasytė, D.Daugerd  
 7   Asta Kvasytė 
 Diana Daugerd 
      21:11  21:19 [19']  
[5] 10:00    A.Kvasytė, D.Daugerd      
 10   Sigutė Macijauskaitė 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  21:12  21:15 [17']      
  [18] 10:50    A.Kvasytė, D.Daugerd    
 15         21:7  21:14 [15']    
 Ž.Simonaitytė, L.Berškytė      
 2   Živilė Simonaitytė 
 Lina Berškytė 
  ->    R.Žigienė, V.Kudabienė   3-a vieta
      [42] 12:05    R.Žigienė, V.Kudabienė
       J.Molienė, G.Ūsienė   21:15  21:23  21:18 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Antanavičiūtė, K.Ežerskytė    
    [31] 11:15    I.Aldina, L.Ivanauskaitė  
     I.Aldina, L.Ivanauskaitė   21:16  21:11 [21']   5-a vieta
      [43] 12:05    D.Šimavičiūtė, D.Bogatko
     D.Šimavičiūtė, D.Bogatko     18:21  21:18  21:16 [33']
    [32] 11:40    D.Šimavičiūtė, D.Bogatko  
     Ž.Simonaitytė, L.Berškytė   21:12  13:21  22:20 [29']  
         
         
       A.Antanavičiūtė, K.Ežerskytė   7-a vieta
      [44] 12:05    A.Antanavičiūtė, K.Ežerskytė
       Ž.Simonaitytė, L.Berškytė   21:19  18:21  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Ramanauskaitė, A.Šimanskaitė    
   G.Ramanauskaitė, A.Šimanskaitė   ->    
     G.Ramanauskaitė, A.Šimanskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [33] 11:40    I.Jakutienė, R.Cikockaitė
        21:12  21:18 [18']
   I.Jakutienė, R.Cikockaitė    
   I.Jakutienė, R.Cikockaitė   ->    
    [19] 10:50    I.Jakutienė, R.Cikockaitė  
   S.Macijauskaitė, A.Šafranovičiūtė     21:13  21:10 [14']  
   S.Macijauskaitė, A.Šafranovičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       S.Macijauskaitė, A.Šafranovičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.