Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  Dėl 1-16 vietos        
 U.Lazdinš, I.Aldina        
 32       ->        
  [70] 13:50    U.Lazdinš, I.Aldina      
 17   Raimondas Venslovas 
 Diana Daugerd 
    21:12  21:11 [19']      
[53] 13:00    R.Lengvenis, A.Antanavičiūtė        
 16   Robertas Lengvenis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:8  16:21  21:16 [25']        
    [88] 14:40    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė    
 9   Benas Šemeta 
 Vaida Žitlinskaitė 
      23:21  18:21  21:13 [33']    
[53] 13:00    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė        
 24   Justas Šukštulis 
 Indrė Bartuškienė 
  21:12  21:6 [14']        
  [71] 13:50    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė      
 25         21:11  21:16 [17']      
 R.Pratusevičius, R.Cikockaitė        
 8   Rytis Pratusevičius 
 Rima Cikockaitė 
  ->        
      [114] 15:55    A.Tamošaitis, I.Jakutienė  
 5   Agnius Tamošaitis 
 Inga Jakutienė 
        16:21  21:17  21:14 [28']  
 A.Tamošaitis, I.Jakutienė        
 28       ->        
  [72] 13:50    A.Tamošaitis, I.Jakutienė      
 21   Vytautas Česonis 
 Svetlana Zamara 
    21:15  21:12 [14']      
[54] 13:00    M.Kelpšas, K.Ežerskytė        
 12   Mindaugas Kelpšas 
 Kristina Ežerskytė 
  21:13  18:21  21:12 [25']        
    [89] 14:40    A.Tamošaitis, I.Jakutienė    
 13   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
      21:10  21:14 [15']    
[55] 13:00    V.Razbadauskas, G.Gumbytė        
 20   Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
  21:13  21:5 [17']        
  [73] 13:50    R.Ražanauskas, R.Žigienė      
 29         21:16  21:18 [19']      
 R.Ražanauskas, R.Žigienė        
 4   Ramūnas Ražanauskas 
 Rūta Žigienė 
  ->         1-a vieta
        [138] 17:10    A.Tamošaitis, I.Jakutienė
 3   Laimis Fiodorovas 
 Živilė Simonaitytė 
          14:21  21:12  21:14 [23']
 L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė        
 30       ->        
  [74] 13:50    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 19   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
    19:21  21:13  21:17 [27']      
[56] 13:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė        
 14   Pritesh Kwatra 
 Luiza Ivanauskaitė 
  21:18  21:15 [18']        
    [90] 14:40    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
 11   Egidijus Grigaliūnas 
 Kotryna Janutaitė 
      22:20  21:10 [16']    
[57] 13:00    E.Grigaliūnas, K.Janutaitė        
 22   Vaidas Turolevičius 
 Lina Berškytė 
  21:17  10:21  21:13 [26']        
  [75] 13:50    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė      
 27         21:15  21:5 [14']      
 M.Tamošiūnas, M.Janutaitė        
 6   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
  ->        
      [115] 15:55    A.Viruišis, I.Ivoškienė  
 7   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
        22:20  21:17 [20']  
 A.Viruišis, I.Ivoškienė        
 26       ->        
  [76] 14:15    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 23   Martynas Karpavičius 
 Greta Milašienė 
    8:21  21:18  21:16 [24']      
[58] 13:00    G.Jauniškis, V.Kudabienė        
 10   Gediminas Jauniškis 
 Vilma Kudabienė 
  21:6  21:13 [13']        
    [91] 14:40    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
 15   Kęstutis Koira 
 Dalia Šimavičiūtė 
      21:15  21:16 [16']    
[59] 13:00    G.Buitvydas, A.Šimanskaitė        
 18   Gediminas Buitvydas 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:18  21:17 [17']      B.Šemeta, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
  [77] 14:15    G.Buitvydas, A.Šimanskaitė   [139] 17:10    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė
 31         21:10  22:20 [18']    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   21:17  12:21  21:16 [27']
 A.Maziliauskas, A.Šafranovičiūtė        
 2   Aldas Maziliauskas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Lazdinš, I.Aldina    
      [116] 15:55    U.Lazdinš, I.Aldina  
       R.Ražanauskas, R.Žigienė   21:19  21:10 [20']   5-a vieta
        [140] 17:10    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
       M.Puchovičius, S.Macijauskaitė     ->
      [117] 16:20    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
       G.Buitvydas, A.Šimanskaitė   21:18  17:21  21:15 [26']  
           
           
         R.Ražanauskas, R.Žigienė   7-a vieta
        [141] 17:35    R.Ražanauskas, R.Žigienė
         G.Buitvydas, A.Šimanskaitė   22:20  21:14 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Lengvenis, A.Antanavičiūtė      
    [92] 15:05    R.Pratusevičius, R.Cikockaitė    
     R.Pratusevičius, R.Cikockaitė   21:12  21:11 [14']    
      [118] 16:20    V.Razbadauskas, G.Gumbytė  
     M.Kelpšas, K.Ežerskytė     23:21  21:16 [21']  
    [93] 15:05    V.Razbadauskas, G.Gumbytė    
     V.Razbadauskas, G.Gumbytė   21:16  21:13 [16']     9-a vieta
        [142] 17:35    V.Razbadauskas, G.Gumbytė
     L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė       21:6  21:16 [15']
    [94] 15:05    L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė    
     E.Grigaliūnas, K.Janutaitė   21:16  21:16 [18']    
      [119] 16:20    A.Maziliauskas, A.Šafranovičiūtė  
     G.Jauniškis, V.Kudabienė     17:21  21:14  21:16 [26']  
    [95] 15:05    A.Maziliauskas, A.Šafranovičiūtė    
     A.Maziliauskas, A.Šafranovičiūtė   20:22  21:13  21:14 [27']    
           
         R.Pratusevičius, R.Cikockaitė   11-a vieta
        [143] 17:35    L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė
         L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Lengvenis, A.Antanavičiūtė    
      [120] 16:20    R.Lengvenis, A.Antanavičiūtė  
       M.Kelpšas, K.Ežerskytė   20:22  21:18  21:13 [26']   13-a vieta
        [144] 17:35    G.Jauniškis, V.Kudabienė
       E.Grigaliūnas, K.Janutaitė     12:21  21:14  21:16 [24']
      [121] 16:20    G.Jauniškis, V.Kudabienė  
       G.Jauniškis, V.Kudabienė   17:21  21:13  21:17 [25']  
           
           
         M.Kelpšas, K.Ežerskytė   15-a vieta
        [145] 17:35    M.Kelpšas, K.Ežerskytė
    Dėl 17-32 vietos      E.Grigaliūnas, K.Janutaitė   ->
         
   R.Venslovas, D.Daugerd      
   R.Venslovas, D.Daugerd   ->      
    [96] 15:05    R.Venslovas, D.Daugerd    
   J.Šukštulis, I.Bartuškienė     21:8  21:8 [13']    
   J.Šukštulis, I.Bartuškienė      
    ->      
      [122] 16:20    R.Venslovas, D.Daugerd  
        23:21  21:15 [20']  
   V.Česonis, S.Zamara      
   V.Česonis, S.Zamara   ->      
    [97] 15:05    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė    
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė     21:15  19:21  21:12 [31']    
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė      
    ->       17-a vieta
        [146] 17:35    V.Turolevičius, L.Berškytė
          21:15  21:17 [15']
   P.Kwatra, L.Ivanauskaitė      
   P.Kwatra, L.Ivanauskaitė   ->      
    [98] 15:05    V.Turolevičius, L.Berškytė    
   V.Turolevičius, L.Berškytė     21:19  21:10 [16']    
   V.Turolevičius, L.Berškytė      
    ->      
      [123] 16:20    V.Turolevičius, L.Berškytė  
        13:21  21:17  21:13 [24']  
   M.Karpavičius, G.Milašienė      
   M.Karpavičius, G.Milašienė   ->      
    [99] 15:05    K.Koira, D.Šimavičiūtė    
   K.Koira, D.Šimavičiūtė     21:13  21:13 [15']    
   K.Koira, D.Šimavičiūtė      
    ->    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   19-a vieta
        [147] 17:35    K.Koira, D.Šimavičiūtė
         K.Koira, D.Šimavičiūtė   12:21  21:19  21:8 [26']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Šukštulis, I.Bartuškienė    
      [124] 16:20    V.Česonis, S.Zamara  
       V.Česonis, S.Zamara   17:21  21:16  21:18 [30']   21-a vieta
        [148] 17:35    P.Kwatra, L.Ivanauskaitė
       P.Kwatra, L.Ivanauskaitė     21:11  21:16 [17']
      [125] 16:45    P.Kwatra, L.Ivanauskaitė  
       M.Karpavičius, G.Milašienė   21:15  21:13 [17']  
           
           
         J.Šukštulis, I.Bartuškienė   23-a vieta
        [149] 18:00    M.Karpavičius, G.Milašienė
         M.Karpavičius, G.Milašienė   21:11  21:13 [14']
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.