Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28  
 1   Audrius Brazauskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Brazauskas, R.Kavaliauskas      
 16       ->      
  [10] 10:30    A.Brazauskas, R.Kavaliauskas    
 9   Aurelijus Umantas 
 Paulius Umantas 
    22:20  21:14 [21']    
[1] 10:00    A.Umantas, P.Umantas      
 8   Aurimas Meškinis 
 Artūras Nareika 
  21:12  17:21  21:14 [33']      
    [22] 11:00    T.Sharma, J.Bartkus  
 5   Dalius Juodsnukis 
 Martynas Povilaitis 
      10:21  21:17  21:16 [34']  
[2] 10:00    D.Juodsnukis, M.Povilaitis      
 12   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  21:8  21:8 [13']      
  [11] 10:30    T.Sharma, J.Bartkus    
 13   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
    21:17  21:19 [23']    
[3] 10:00    T.Sharma, J.Bartkus      
 4   Tarush Sharma 
 Jonas Bartkus 
  21:17  21:13 [19']       1-a vieta
      [33] 12:00    T.Sharma, J.Bartkus
 3   Giedrius Miestauskas 
 Tomas Lukoševičius 
        14:21  21:12  21:18 [30']
[4] 10:00    G.Miestauskas, T.Lukoševičius      
 14   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:6  21:12 [13']      
  [12] 10:30    G.Miestauskas, T.Lukoševičius    
 11   Andžej Mackevič 
 Valentinas Golubevas 
    21:18  21:12 [17']    
[5] 10:00    A.Mackevič, V.Golubevas      
 6   Deimantas Čekanauskas 
 Paulius Jūras 
  21:15  21:15 [19']      
    [23] 11:00    G.Miestauskas, T.Lukoševičius  
 7   Artiom Nikitin 
 Andžej Mackevič (jr) 
      21:15  21:10 [15']  
[6] 10:00    M.Akucevičius, A.Tamošaitis      
 10   Marius Akucevičius 
 Agnius Tamošaitis 
  21:15  22:20 [16']      
  [13] 10:30    M.Akucevičius, A.Tamošaitis    
 15   Karolis Poškus 
 Vaidotas Sruogis 
    21:16  21:19 [22']    
[7] 10:00    D.Čeplinskas, K.Šemeta      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Karolis Šemeta 
  21:13  21:11 [17']    A.Brazauskas, R.Kavaliauskas   3-a vieta
      [34] 12:00    M.Akucevičius, A.Tamošaitis
       M.Akucevičius, A.Tamošaitis   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Umantas, P.Umantas    
    [24] 11:00    D.Juodsnukis, M.Povilaitis  
     D.Juodsnukis, M.Povilaitis   21:15  26:24 [24']   5-a vieta
      [35] 12:00    D.Juodsnukis, M.Povilaitis
     A.Mackevič, V.Golubevas     24:22  21:15 [20']
    [25] 11:30    A.Mackevič, V.Golubevas  
     D.Čeplinskas, K.Šemeta   21:18  21:16 [20']  
         
         
       A.Umantas, P.Umantas   7-a vieta
      [36] 12:00    D.Čeplinskas, K.Šemeta
       D.Čeplinskas, K.Šemeta   29:30  21:10  21:12 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Meškinis, A.Nareika    
   A.Meškinis, A.Nareika   ->    
    [26] 11:30    A.Meškinis, A.Nareika  
   A.Valatka, D.Žilinskas     21:14  18:21  21:15 [29']  
  [14] 10:30    A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius   23:21  21:18 [24']     9-a vieta
      [37] 12:00    A.Meškinis, A.Nareika
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas       21:16  21:18 [23']
  [15] 10:30    D.Čekanauskas, P.Jūras    
   D.Čekanauskas, P.Jūras   21:17  13:21  21:18 [30']    
    [27] 11:30    D.Čekanauskas, P.Jūras  
   A.Nikitin, A.Mackevič (jr)     19:21  23:21  21:17 [29']  
  [16] 10:30    A.Nikitin, A.Mackevič (jr)    
   K.Poškus, V.Sruogis   19:21  22:20  21:17 [34']    
         
       A.Ambrasas, S.Jurkevičius   11-a vieta
      [38] 12:00    A.Ambrasas, S.Jurkevičius
       A.Nikitin, A.Mackevič (jr)   15:21  21:19  21:12 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Valatka, D.Žilinskas  
     A.Valatka, D.Žilinskas   ->   13-a vieta
      [39] 12:00    K.Poškus, V.Sruogis
     M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas     21:14  21:15 [17']
    [28] 11:30    K.Poškus, V.Sruogis  
     K.Poškus, V.Sruogis   21:14  21:12 [17']  
         
         
        15-a vieta
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.