Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28  
 1   Karolis Šemeta 
 Birutė Rasiulytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, B.Rasiulytė        
 32       ->        
  [53] 13:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė      
 17   Dalius Juodsnukis 
 Rugilė Gečaitė 
    18:21  21:14  21:13 [27']      
[44] 13:00    D.Juodsnukis, R.Gečaitė        
 16   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:8  21:14 [14']        
    [66] 14:00    K.Šemeta, B.Rasiulytė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      23:21  21:7 [19']    
 A.Nareika, K.Nareikienė        
 24       ->        
  [54] 13:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 25         21:18  12:21  21:17 [25']      
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->        
      [82] 15:00    K.Šemeta, B.Rasiulytė  
 5   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
        21:6  21:11 [15']  
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 28       ->        
  [55] 13:30    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 21         19:21  21:15  21:16 [28']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 12   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
    [67] 14:00    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 13   Agnius Tamošaitis 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:19  21:19 [20']    
[45] 13:00    A.Umantas, K.Ragalevičiūtė        
 20   Aurelijus Umantas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  17:21  21:18  21:16 [30']        
  [56] 13:30    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė      
 29         21:15  21:17 [17']      
 T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė        
 4   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [98] 16:00    K.Šemeta, B.Rasiulytė
 3   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
          21:14  21:19 [22']
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė        
 30       ->        
  [57] 13:30    A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 19   Paulius Umantas 
 Indrė Semaškienė 
    22:20  19:21  21:10 [30']      
[46] 13:00    P.Umantas, I.Semaškienė        
 14   Deimantas Čekanauskas 
 Danyu Zhong 
  21:12  25:23 [19']        
    [68] 14:30    A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 11   Andžej Mackevič 
 Jurgita Bazytė 
      23:25  21:11  21:18 [31']    
 A.Mackevič, J.Bazytė        
 22       ->        
  [58] 13:30    P.Jūras, J.Žibūdienė      
 27         21:17  17:21  21:17 [29']      
 P.Jūras, J.Žibūdienė        
 6   Paulius Jūras 
 Justė Žibūdienė 
  ->        
      [83] 15:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 7   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
        21:16  21:11 [18']  
 J.Bartkus, J.Puchova        
 26       ->        
  [59] 13:30    J.Bartkus, J.Puchova      
 23         21:17  16:21  21:16 [30']      
 A.Nikitin, U.Padaigaitė        
 10   Artiom Nikitin 
 Urtė Padaigaitė 
  ->        
    [69] 14:30    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 15   Tarush Sharma 
 Živilė Simonaitytė 
      21:12  21:13 [17']    
[47] 13:00    M.Akucevičius, V.Suško        
 18   Marius Akucevičius 
 Viktorija Suško 
  11:21  21:15  21:17 [28']      G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   3-a vieta
  [60] 14:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   [99] 16:00    A.Brazauskas, N.Brazauskienė
 31         21:13  21:10 [15']    A.Brazauskas, N.Brazauskienė   21:17  21:14 [20']
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
      [84] 15:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
       T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   21:12  10:21  21:17 [25']   5-a vieta
        [100] 16:30    P.Jūras, J.Žibūdienė
       P.Jūras, J.Žibūdienė     19:21  21:15  21:16 [30']
      [85] 15:30    P.Jūras, J.Žibūdienė  
       J.Bartkus, J.Puchova   21:19  24:22 [22']  
           
           
         T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   7-a vieta
        [101] 16:30    J.Bartkus, J.Puchova
         J.Bartkus, J.Puchova   21:16  21:14 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Juodsnukis, R.Gečaitė      
    [70] 14:30    A.Nareika, K.Nareikienė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   10:21  25:23  21:9 [29']    
      [86] 15:30    A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:18  21:13 [19']  
    [71] 14:30    A.Umantas, K.Ragalevičiūtė    
     A.Umantas, K.Ragalevičiūtė   21:19  21:13 [20']     9-a vieta
        [102] 16:30    A.Nareika, K.Nareikienė
     P.Umantas, I.Semaškienė       21:10  19:21  21:9 [29']
    [72] 14:30    P.Umantas, I.Semaškienė    
     A.Mackevič, J.Bazytė   21:14  22:24  21:16 [28']    
      [87] 15:30    P.Umantas, I.Semaškienė  
     A.Nikitin, U.Padaigaitė     14:21  21:16  21:12 [26']  
    [73] 14:30    M.Akucevičius, V.Suško    
     M.Akucevičius, V.Suško   22:20  21:17 [17']    
           
         A.Umantas, K.Ragalevičiūtė   11-a vieta
        [103] 16:30    M.Akucevičius, V.Suško
         M.Akucevičius, V.Suško   21:17  21:12 [16']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Juodsnukis, R.Gečaitė    
      [88] 15:30    D.Juodsnukis, R.Gečaitė  
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:19  18:21  21:14 [30']   13-a vieta
        [104] 16:30    D.Juodsnukis, R.Gečaitė
       A.Mackevič, J.Bazytė     21:18  21:12 [17']
      [89] 15:30    A.Nikitin, U.Padaigaitė  
       A.Nikitin, U.Padaigaitė   19:21  21:18  21:17 [26']  
           
           
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   15-a vieta
        [105] 16:30    A.Mackevič, J.Bazytė
    Dėl 17-32 vietos      A.Mackevič, J.Bazytė   21:6  21:10 [16']
         
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->      
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [74] 14:30    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
        21:15  21:11 [15']  
   .      
    ->      
     A.Tamošaitis, J.Kažanauskaitė    
   A.Tamošaitis, J.Kažanauskaitė     ->    
   A.Tamošaitis, J.Kažanauskaitė      
    ->       17-a vieta
        [90] 15:30    D.Čekanauskas, D.Zhong
          21:13  22:20 [17']
   D.Čekanauskas, D.Zhong      
   D.Čekanauskas, D.Zhong   ->      
     D.Čekanauskas, D.Zhong    
      ->    
   .      
    ->      
      [75] 14:30    D.Čekanauskas, D.Zhong  
        22:24  21:15  21:19 [28']  
   .      
    ->      
     T.Sharma, Ž.Simonaitytė    
   T.Sharma, Ž.Simonaitytė     ->    
   T.Sharma, Ž.Simonaitytė      
    ->    A.Tamošaitis, J.Kažanauskaitė   19-a vieta
        [91] 15:30    A.Tamošaitis, J.Kažanauskaitė
         T.Sharma, Ž.Simonaitytė   21:13  16:21  21:9 [25']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.