Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS, Data: 2018-08-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4 
   5     1       3.2 
   3     1       1.4 
   6     2       6.4 
 Suaug C 
   8           2 
   2           0 
   8           1 
   4     1       1 
   9     4       1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   25 d.  09:00  Suaug C   MX    D.Mazėtis  S.Macijauskaitė   14:21  11:21    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   15  
 2   25 d.  10:00  Suaug B   MX    A.Michejenko  A.Pakšytė   21:11  21:10    J.Bartkus  A.Kazlienė    14  
 3   25 d.  10:00  Suaug B   MX    T.Lukoševičius  T.Rakauskaitė   11:21  18:21    A.Umantas  D.Jonkuvienė   17  
 4   25 d.  10:00  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   20:22  21:19  21:15    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   30  
 5   25 d.  10:30  Suaug B   MX    M.Dagilis  J.Kažanauskaitė   21:13  21:16    J.Bartkus  A.Kazlienė    15  
 6   25 d.  10:30  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:18  21:15    A.Umantas  D.Jonkuvienė   19  
 7   25 d.  10:30  Suaug C   MX    U.Lazdinš  I.Aldina   21:10  22:24  21:13    P.Vaišneideris  J.Girdiušaitė   31  
 8   25 d.  10:30  Suaug C   MX    R.Masevičius  Ž.Simonaitytė   21:23  21:18  21:19    P.Varaneckas  E.Markelytė   30  
 9   25 d.  10:30  Suaug C   MX    A.Meškinis  E.San Sansches   21:8  21:12    A.Masevičius  G.Masevičienė   14  
 10   25 d.  11:00  Suaug B   MX    M.Dagilis  J.Kažanauskaitė   21:14  21:11    A.Michejenko  A.Pakšytė   16  
 11   25 d.  11:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:8  21:8    T.Lukoševičius  T.Rakauskaitė   14  
 12   25 d.  11:00  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   21:14  21:18    D.Mazėtis  S.Macijauskaitė   16  
 13   25 d.  11:00  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   21:14  22:20    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   18  
 14   25 d.  11:00  Suaug C   MX    P.Vaišneideris  J.Girdiušaitė   18:21  15:21    A.Meškinis  E.San Sansches   15  
 15   25 d.  11:30  Suaug C   MX    R.Masevičius  Ž.Simonaitytė   18:21  21:12  21:19    P.Varaneckas  E.Markelytė   29  
 16   25 d.  11:30  Suaug C   MX    A.Masevičius  G.Masevičienė   15:21  16:21    U.Lazdinš  I.Aldina   17  
 17   25 d.  11:30  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   21:10  11:21  21:17    A.Meškinis  E.San Sansches   23  
 18   25 d.  11:30  Suaug C   MX    R.Masevičius  Ž.Simonaitytė   17:21  21:17  15:21    U.Lazdinš  I.Aldina   30  
 19   25 d.  11:30  Suaug C   MX    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   15:21  20:22    P.Vaišneideris  J.Girdiušaitė   20  
 20   25 d.  12:00  Suaug C   MX    P.Varaneckas  E.Markelytė   21:9  21:11    A.Masevičius  G.Masevičienė   14  
 21   25 d.  12:00  Suaug B   MX    M.Dagilis  J.Kažanauskaitė   21:18  21:18    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   17  
 22   25 d.  12:00  Suaug B   MX    A.Michejenko  A.Pakšytė   21:13  21:12    A.Umantas  D.Jonkuvienė   15  
 23   25 d.  12:00  Suaug B   MX    T.Lukoševičius  T.Rakauskaitė   21:9  20:22  21:15    J.Bartkus  A.Kazlienė    26  
 25   25 d.  12:25  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   21:9  14:21  18:21    U.Lazdinš  I.Aldina   26  
 26   25 d.  12:25  Suaug C   MX    A.Meškinis  E.San Sansches   21:9  21:11    R.Masevičius  Ž.Simonaitytė   13  
 27   25 d.  12:50  Suaug C   MX    P.Vaišneideris  J.Girdiušaitė   21:17  22:20    P.Varaneckas  E.Markelytė   21  
 28   25 d.  12:50  Suaug C   MX    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   21:14  21:13    A.Masevičius  G.Masevičienė   16  
 30   25 d.  13:15  Suaug B   MD    K.Urbonavičiūtė  U.Rakštytė   21:10  21:12    T.Rakauskaitė  J.Kažanauskaitė   15  
 31   25 d.  13:40  Suaug B   VD    T.Karkalas  J.Bartkus   21:16  21:17    U.Lazdinš  M.Brazauskas   17  
 32   25 d.  13:40  Suaug B   VD    A.Umantas  A.Meškinis   16:21  21:14  16:21    P.Gusev  M.Povilaitis   28  
 33   25 d.  13:40  Suaug B   MD    A.Pakšytė  T.Urbonienė   21:11  21:17    T.Rakauskaitė  J.Kažanauskaitė     
 35   25 d.  14:05  Suaug C   VD    M.Puškorius  V.Česonis   14:21  10:21    T.Kaubrys  P.Vaišneideris   19  
 36   25 d.  14:05  Suaug C   VD    P.Žostautas  D.Paulauskas   21:16  21:19    P.Varaneckas  N.Molis   18  
 37   25 d.  14:05  Suaug C   VD    S.Pilkauskas  A.Rinkevičius   10:21  12:21    N.Budrikas  R.Budrikas   13  
 38   25 d.  14:05  Suaug B   VD    M.Dagilis  T.Lukoševičius   21:14  21:10    U.Lazdinš  M.Brazauskas   14  
 39   25 d.  14:30  Suaug B   VD    T.Karkalas  J.Bartkus   22:20  21:17    A.Umantas  A.Meškinis   20  
 40   00 d.  00:00  Suaug B   MD    A.Pakšytė  T.Urbonienė   21:18  17:21  18:21    K.Urbonavičiūtė  U.Rakštytė     
 42   25 d.  14:30  Suaug C   VD    E.Peleckis  R.Masevičius   21:19  11:21  21:19    T.Kaubrys  P.Vaišneideris   31  
 43   25 d.  14:55  Suaug C   VD    P.Žostautas  D.Paulauskas   21:17  21:9    N.Budrikas  R.Budrikas   19  
 44   25 d.  14:55  Suaug C   VD    P.Varaneckas  N.Molis   21:8  21:8    S.Pilkauskas  A.Rinkevičius   13  
 45   25 d.  14:55  Suaug B   VD    M.Dagilis  T.Lukoševičius   21:8  21:15    P.Gusev  M.Povilaitis   14  
 46   25 d.  14:55  Suaug B   VD    A.Umantas  A.Meškinis   21:18  24:22    U.Lazdinš  M.Brazauskas   22  
 47   25 d.  15:20  Suaug C   VD    E.Peleckis  R.Masevičius   21:15  15:21  12:21    P.Žostautas  D.Paulauskas   32  
 48   25 d.  15:20  Suaug C   VD    T.Kaubrys  P.Vaišneideris   21:16  21:9    N.Budrikas  R.Budrikas   16  
 49   25 d.  15:20  Suaug C   VD    M.Puškorius  V.Česonis   21:18  21:11    P.Varaneckas  N.Molis   19  
 50   25 d.  15:20  Suaug B   VD    M.Dagilis  T.Lukoševičius   21:15  21:13    A.Umantas  A.Meškinis   17  
 51   25 d.  15:45  Suaug B   VD    T.Karkalas  J.Bartkus   16:21  21:18  14:21    P.Gusev  M.Povilaitis   32  
 52   25 d.  15:45  Suaug C   VV    V.Česonis   15:21  21:17  21:19    M.Puškorius   35  
 53   25 d.  15:45  Suaug C   VV    P.Žostautas   21:14  11:21  17:21    U.Lazdinš   33  
 54   25 d.  15:45  Suaug C   VV    P.Varaneckas   22:24  21:11  10:21    D.Paulauskas   28  
 55   25 d.  16:10  Suaug B   VD    M.Dagilis  T.Lukoševičius   21:11  21:8    T.Karkalas  J.Bartkus   14  
 56   25 d.  16:10  Suaug B   VD    P.Gusev  M.Povilaitis   21:19  21:11    U.Lazdinš  M.Brazauskas   17  
 57   25 d.  16:10  Suaug C   VV    N.Budrikas   17:21  21:14  21:16    V.Česonis   28  
 58   25 d.  16:10  Suaug C   VV    U.Lazdinš   20:22  21:15  21:19    D.Paulauskas   35  
 59   25 d.  16:35  Suaug C   VV    P.Žostautas   21:18  21:13    P.Varaneckas   22  
 60   25 d.  16:35  Suaug B   VV    A.Meškinis   21:17  21:14    P.Gusev   16  
 61   25 d.  16:35  Suaug B   VV    M.Brazauskas   21:18  21:16    A.Rimkus   20  
 62   25 d.  16:35  Suaug B   VV    M.Povilaitis   10:21  21:17  18:21    A.Olšauskas   30  
 63   25 d.  17:00  Suaug B   VV    J.Gudonis   22:24  12:21    R.Kavaliauskas   27  
 64   25 d.  17:00  Suaug C   VV    N.Budrikas   11:21  16:21    U.Lazdinš   16  
 65   25 d.  17:00  Suaug C   VV    V.Česonis   18:21  9:21    D.Paulauskas   17  
 66   25 d.  17:00  Suaug C   VV    M.Puškorius   9:21  21:23    P.Žostautas   25  
 67   25 d.  17:25  Suaug B   VV    A.Meškinis   21:10  15:21  17:21    M.Brazauskas   28  
 68   25 d.  17:25  Suaug B   VV    A.Olšauskas   19:21  12:21    R.Kavaliauskas   19  
 69   25 d.  17:25  Suaug B   VV    P.Gusev   17:21  11:21    A.Rimkus   18  
 70   25 d.  17:25  Suaug B   VV    M.Povilaitis   15:21  19:21    J.Gudonis   20  
 71   25 d.  17:50  Suaug B   VV    M.Brazauskas   12:21  19:21    R.Kavaliauskas   21  
 72   25 d.  17:50  Suaug B   VV    A.Meškinis   19:21  10:21    A.Olšauskas   21  
 73   25 d.  17:50  Suaug B   VV    A.Rimkus   21:11  21:18    J.Gudonis   19  
 74   25 d.  17:50  Suaug B   VV    P.Gusev   19:21  9:21    M.Povilaitis   20  
71 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.