Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Tomas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius      
 16       ->      
  [143] 19:15   T.Vaškevičius    
 9   Mindaugas Danys      11:21  21:13  21:10 [29']    
[132] 18:25   T.Petrošius      
 8   Tomas Petrošius    21:9  21:6 [17']      
    [160] 20:35   T.Vaškevičius  
 5   Mantas Palubinskas        19:21  22:20  21:17 [50']  
[133] 18:25   G.Dima      
 12   Giedrius Dima    21:16  21:11 [18']      
  [144] 19:15   E.Slušnys    
 13         21:10  21:15 [23']    
 E.Slušnys      
 4   Edgaras Slušnys    ->       1-a vieta
      [172] 21:25   T.Vaškevičius
 3   Gedmantas Čepkauskas          21:11  21:16 [26']
 G.Čepkauskas      
 14       ->      
  [145] 19:15   G.Čepkauskas    
 11   Andrius Montrimas      21:19  21:13 [32']    
[134] 18:25   P.Palubinskas      
 6   Povilas Palubinskas    21:15  21:18 [30']      
    [161] 20:35   M.Maulė  
 7   Mantas Maulė        21:13  21:18 [29']  
[135] 18:50   M.Maulė      
 10   Mamertas Noreika    21:6  21:14 [26']      
  [146] 19:15   M.Maulė    
 15         19:21  21:14  21:17 [49']    
 L.Supronas      
 2   Linas Supronas    ->    E.Slušnys   3-a vieta
      [173] 21:25   E.Slušnys
       G.Čepkauskas   21:17  21:10 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petrošius    
    [162] 20:35   G.Dima  
     G.Dima   21:17  21:14 [27']   5-a vieta
     
     P.Palubinskas     ->
    [163] 20:35   L.Supronas  
     L.Supronas   21:19  22:20 [40']  
         
         
       T.Petrošius   7-a vieta
     
       P.Palubinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Danys    
   M.Danys   ->    
    [147] 19:40   M.Palubinskas  
   M.Palubinskas     21:9  21:13 [19']  
   M.Palubinskas    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   A.Montrimas    
   A.Montrimas   ->    
    [148] 19:40   M.Noreika  
   M.Noreika     21:15  19:21  21:12 [33']  
   M.Noreika    
    ->    
         
       M.Danys   11-a vieta
     
       A.Montrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������