Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Tomas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius      
 16       ->      
  [143] 19:15   T.Vaškevičius    
 9   Mindaugas Danys      11:21  21:13  21:10 [29']    
[132] 18:25   T.Petrošius      
 8   Tomas Petrošius    21:9  21:6 [17']      
    [160] 20:35   T.Vaškevičius  
 5   Mantas Palubinskas        19:21  22:20  21:17 [50']  
[133] 18:25   G.Dima      
 12   Giedrius Dima    21:16  21:11 [18']      
  [144] 19:15   E.Slušnys    
 13         21:10  21:15 [23']    
 E.Slušnys      
 4   Edgaras Slušnys    ->       1-a vieta
      [172] 21:25   T.Vaškevičius
 3   Gedmantas Čepkauskas          21:11  21:16 [26']
 G.Čepkauskas      
 14       ->      
  [145] 19:15   G.Čepkauskas    
 11   Andrius Montrimas      21:19  21:13 [32']    
[134] 18:25   P.Palubinskas      
 6   Povilas Palubinskas    21:15  21:18 [30']      
    [161] 20:35   M.Maulė  
 7   Mantas Maulė        21:13  21:18 [29']  
[135] 18:50   M.Maulė      
 10   Mamertas Noreika    21:6  21:14 [26']      
  [146] 19:15   M.Maulė    
 15         19:21  21:14  21:17 [49']    
 L.Supronas      
 2   Linas Supronas    ->    E.Slušnys   3-a vieta
      [173] 21:25   E.Slušnys
       G.Čepkauskas   21:17  21:10 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petrošius    
    [162] 20:35   G.Dima  
     G.Dima   21:17  21:14 [27']   5-a vieta
     
     P.Palubinskas     ->
    [163] 20:35   L.Supronas  
     L.Supronas   21:19  22:20 [40']  
         
         
       T.Petrošius   7-a vieta
     
       P.Palubinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Danys    
   M.Danys   ->    
    [147] 19:40   M.Palubinskas  
   M.Palubinskas     21:9  21:13 [19']  
   M.Palubinskas    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   A.Montrimas    
   A.Montrimas   ->    
    [148] 19:40   M.Noreika  
   M.Noreika     21:15  19:21  21:12 [33']  
   M.Noreika    
    ->    
         
       M.Danys   11-a vieta
     
       A.Montrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.