Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [27] 10:35   M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
    21:14  21:12 [24']    
[8] 09:20   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas      
 8   Aivaras Kvedarauskas 
 Audrius Kepežinskas 
  21:17  21:19 [27']      
    [47] 11:55   M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Vygantas Garmus 
 Nidas Kijauskas 
      21:16  21:14 [20']  
[9] 09:20   G.Dima, A.Slušnys      
 12   Giedrius Dima 
 Arnoldas Slušnys 
  21:19  21:13 [27']      
  [28] 10:35   G.Dima, A.Slušnys    
 13         21:16  21:19 [22']    
 T.Vaškevičius, L.Rousseau      
 4   Tomas Vaškevičius 
 Lucas Rousseau 
  ->       1-a vieta
      [59] 12:45   M.Dagilis, E.Slušnys
 3   Linas Supronas 
 Mantas Maulė 
        21:8  21:11 [25']
 L.Supronas, M.Maulė      
 14       ->      
  [29] 10:35   L.Supronas, M.Maulė    
 11   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
    21:14  21:14 [26']    
[10] 09:20   M.Noreika, T.Petrošius      
 6   Vilmantas Pratusevičius 
 Tomas Lukoševičius 
  17:21  21:10  21:16 [30']      
    [48] 11:55   L.Supronas, M.Maulė  
 7   Evaldas Bradūnas 
 Evaldas Čižinauskas 
      21:19  18:21  21:19 [37']  
[11] 09:20   E.Bradūnas, E.Čižinauskas      
 10   Mindaugas Jarošaitis 
 Tomas Tiškus 
  21:16  21:12 [23']      
  [30] 10:35   R.Bilius, A.Valantiejus    
 15         21:17  21:19 [25']    
 R.Bilius, A.Valantiejus      
 2   Ramūnas Bilius 
 Ardas Valantiejus 
  ->    G.Dima, A.Slušnys   3-a vieta
      [60] 12:45   G.Dima, A.Slušnys
       R.Bilius, A.Valantiejus   21:18  21:10 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas    
    [49] 12:20   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas  
     T.Vaškevičius, L.Rousseau   18:21  21:13  21:12 [32']   5-a vieta
     
     M.Noreika, T.Petrošius     ->
    [50] 12:20   E.Bradūnas, E.Čižinauskas  
     E.Bradūnas, E.Čižinauskas   21:18  21:18 [23']  
         
         
       T.Vaškevičius, L.Rousseau   7-a vieta
     
       M.Noreika, T.Petrošius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Palubinskas, P.Palubinskas    
   M.Palubinskas, P.Palubinskas   ->    
    [31] 11:05   V.Garmus, N.Kijauskas  
   V.Garmus, N.Kijauskas     21:14  21:18 [29']  
   V.Garmus, N.Kijauskas    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   V.Pratusevičius, T.Lukoševičius    
   V.Pratusevičius, T.Lukoševičius   ->    
    [32] 11:05   M.Jarošaitis, T.Tiškus  
   M.Jarošaitis, T.Tiškus     18:21  21:11  21:13 [31']  
   M.Jarošaitis, T.Tiškus    
    ->    
         
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   11-a vieta
     
       V.Pratusevičius, T.Lukoševičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.