Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [27] 10:35   M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
    21:14  21:12 [24']    
[8] 09:20   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas      
 8   Aivaras Kvedarauskas 
 Audrius Kepežinskas 
  21:17  21:19 [27']      
    [47] 11:55   M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Vygantas Garmus 
 Nidas Kijauskas 
      21:16  21:14 [20']  
[9] 09:20   G.Dima, A.Slušnys      
 12   Giedrius Dima 
 Arnoldas Slušnys 
  21:19  21:13 [27']      
  [28] 10:35   G.Dima, A.Slušnys    
 13         21:16  21:19 [22']    
 T.Vaškevičius, L.Rousseau      
 4   Tomas Vaškevičius 
 Lucas Rousseau 
  ->       1-a vieta
      [59] 12:45   M.Dagilis, E.Slušnys
 3   Linas Supronas 
 Mantas Maulė 
        21:8  21:11 [25']
 L.Supronas, M.Maulė      
 14       ->      
  [29] 10:35   L.Supronas, M.Maulė    
 11   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
    21:14  21:14 [26']    
[10] 09:20   M.Noreika, T.Petrošius      
 6   Vilmantas Pratusevičius 
 Tomas Lukoševičius 
  17:21  21:10  21:16 [30']      
    [48] 11:55   L.Supronas, M.Maulė  
 7   Evaldas Bradūnas 
 Evaldas Čižinauskas 
      21:19  18:21  21:19 [37']  
[11] 09:20   E.Bradūnas, E.Čižinauskas      
 10   Mindaugas Jarošaitis 
 Tomas Tiškus 
  21:16  21:12 [23']      
  [30] 10:35   R.Bilius, A.Valantiejus    
 15         21:17  21:19 [25']    
 R.Bilius, A.Valantiejus      
 2   Ramūnas Bilius 
 Ardas Valantiejus 
  ->    G.Dima, A.Slušnys   3-a vieta
      [60] 12:45   G.Dima, A.Slušnys
       R.Bilius, A.Valantiejus   21:18  21:10 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas    
    [49] 12:20   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas  
     T.Vaškevičius, L.Rousseau   18:21  21:13  21:12 [32']   5-a vieta
     
     M.Noreika, T.Petrošius     ->
    [50] 12:20   E.Bradūnas, E.Čižinauskas  
     E.Bradūnas, E.Čižinauskas   21:18  21:18 [23']  
         
         
       T.Vaškevičius, L.Rousseau   7-a vieta
     
       M.Noreika, T.Petrošius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Palubinskas, P.Palubinskas    
   M.Palubinskas, P.Palubinskas   ->    
    [31] 11:05   V.Garmus, N.Kijauskas  
   V.Garmus, N.Kijauskas     21:14  21:18 [29']  
   V.Garmus, N.Kijauskas    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   V.Pratusevičius, T.Lukoševičius    
   V.Pratusevičius, T.Lukoševičius   ->    
    [32] 11:05   M.Jarošaitis, T.Tiškus  
   M.Jarošaitis, T.Tiškus     18:21  21:11  21:13 [31']  
   M.Jarošaitis, T.Tiškus    
    ->    
         
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   11-a vieta
     
       V.Pratusevičius, T.Lukoševičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 08:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.