Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ieva Sendžikaitė 
 Vaida Slušnienė 
21
18
21
7
 29'
21
9
21
12
 28'
84/46
38
2
1
2 Monika Plytnikaitė 
 Giedrė Dapkuvienė 
18
21
7
21
 29'
21
15
21
17
 23'
67/74
-7
1
2
3 Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
9
21
12
21
 28'
15
21
17
21
 23'
53/84
-31
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
21
17
11
21
22
20
 40'
54/58
-4
1
1
2 Sandra Damaškaitė 
 Jelena Ramaneckienė 
17
21
21
11
20
22
 40'
58/54
4
0
2



2018-02-10  
   1-a vieta
 1    Ieva Sendžikaitė,  Vaida Slušnienė  
[170] 21:25   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 2    Indrė Petrulaitienė,  Rasa Šulnienė   21:16  21:23  21:18 [46']
   



2018-02-10  
   3-a vieta
 3    Monika Plytnikaitė,  Giedrė Dapkuvienė  
[171] 21:25   M.Plytnikaitė, G.Dapkuvienė
 4    Sandra Damaškaitė,  Jelena Ramaneckienė   21:15  21:19 [26']
   



 
   5-a vieta
 5    Urtė Rakštytė,  Kornelija Urbonavičiūtė  
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.