Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[64] 13:15   E.Slušnys, V.Slušnienė      
 16   Lucas Rousseau 
 Monika Plytnikaitė 
  21:4  21:15 [26']      
  [86] 14:55   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 9   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
    21:9  21:12 [21']    
[65] 13:15   R.Bilius, J.Bilienė      
 8   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:19  21:19 [29']      
    [107] 16:40   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Vilmantas Pratusevičius 
 Justė Žibūdienė 
      22:24  21:18  21:18 [39']  
[66] 13:15   V.Pratusevičius, J.Žibūdienė      
 12   Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:11  21:9 [17']      
  [87] 14:55   E.Bradūnas, R.Šulnienė    
 13   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
    21:16  22:20 [22']    
[67] 13:40   E.Bradūnas, R.Šulnienė      
 4   Evaldas Bradūnas 
 Rasa Šulnienė 
  21:13  21:10 [20']       1-a vieta
      [125] 18:00   E.Slušnys, V.Slušnienė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
        21:16  21:19 [27']
[68] 13:40   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 14   Mantas Maulė 
 Urtė Rakštytė 
  21:14  21:19 [25']      
  [88] 14:55   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 11   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
    21:14  21:10 [26']    
[69] 13:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 6   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  22:20  21:12 [24']      
    [108] 16:40   M.Dagilis, I.Gaidė  
 7   Nidas Kijauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
      21:19  21:6 [21']  
[70] 13:40   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 10   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  25:23  21:16 [29']      
  [89] 14:55   M.Dagilis, I.Gaidė    
 15   Giedrius Dima 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:13  21:10 [23']    
[71] 13:40   M.Dagilis, I.Gaidė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Ieva Gaidė 
  21:13  21:16 [26']    E.Bradūnas, R.Šulnienė   3-a vieta
      [126] 18:00   E.Bradūnas, R.Šulnienė
       T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   18:21  21:14  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bilius, J.Bilienė    
    [109] 16:40   V.Pratusevičius, J.Žibūdienė  
     V.Pratusevičius, J.Žibūdienė   21:16  21:18 [23']   5-a vieta
     
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė     ->
    [110] 16:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
     L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   21:15  21:13 [25']  
         
         
       R.Bilius, J.Bilienė   7-a vieta
     
       L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Rousseau, M.Plytnikaitė      
  [90] 14:55   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   21:14  22:20 [31']    
    [111] 17:05   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė     10:21  21:18  21:14 [36']  
  [91] 14:55   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
   L.Supronas, D.Ruzvaltienė   20:22  21:18  21:14 [38']     9-a vieta
     
   M.Maulė, U.Rakštytė       ->
  [92] 15:20   M.Maulė, U.Rakštytė    
   A.Slušnys, R.Petrošienė   21:18  21:14 [22']    
    [112] 17:05   M.Maulė, U.Rakštytė  
   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė     21:16  21:19 [29']  
  [93] 15:50   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė    
   G.Dima, K.Urbonavičiūtė   21:14  21:15 [21']    
         
       T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   11-a vieta
     
       N.Kijauskas, G.Dapkuvienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Rousseau, M.Plytnikaitė    
     
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė   ->   13-a vieta
     
     A.Slušnys, R.Petrošienė     ->
     
     G.Dima, K.Urbonavičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.