Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[64] 13:15   E.Slušnys, V.Slušnienė      
 16   Lucas Rousseau 
 Monika Plytnikaitė 
  21:4  21:15 [26']      
  [86] 14:55   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 9   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
    21:9  21:12 [21']    
[65] 13:15   R.Bilius, J.Bilienė      
 8   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:19  21:19 [29']      
    [107] 16:40   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Vilmantas Pratusevičius 
 Justė Žibūdienė 
      22:24  21:18  21:18 [39']  
[66] 13:15   V.Pratusevičius, J.Žibūdienė      
 12   Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:11  21:9 [17']      
  [87] 14:55   E.Bradūnas, R.Šulnienė    
 13   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
    21:16  22:20 [22']    
[67] 13:40   E.Bradūnas, R.Šulnienė      
 4   Evaldas Bradūnas 
 Rasa Šulnienė 
  21:13  21:10 [20']       1-a vieta
      [125] 18:00   E.Slušnys, V.Slušnienė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
        21:16  21:19 [27']
[68] 13:40   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 14   Mantas Maulė 
 Urtė Rakštytė 
  21:14  21:19 [25']      
  [88] 14:55   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 11   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
    21:14  21:10 [26']    
[69] 13:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 6   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  22:20  21:12 [24']      
    [108] 16:40   M.Dagilis, I.Sendžikaitė  
 7   Nidas Kijauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
      21:19  21:6 [21']  
[70] 13:40   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 10   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  25:23  21:16 [29']      
  [89] 14:55   M.Dagilis, I.Sendžikaitė    
 15   Giedrius Dima 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:13  21:10 [23']    
[71] 13:40   M.Dagilis, I.Sendžikaitė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Ieva Sendžikaitė 
  21:13  21:16 [26']    E.Bradūnas, R.Šulnienė   3-a vieta
      [126] 18:00   E.Bradūnas, R.Šulnienė
       T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   18:21  21:14  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bilius, J.Bilienė    
    [109] 16:40   V.Pratusevičius, J.Žibūdienė  
     V.Pratusevičius, J.Žibūdienė   21:16  21:18 [23']   5-a vieta
     
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė     ->
    [110] 16:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
     L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   21:15  21:13 [25']  
         
         
       R.Bilius, J.Bilienė   7-a vieta
     
       L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Rousseau, M.Plytnikaitė      
  [90] 14:55   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   21:14  22:20 [31']    
    [111] 17:05   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė     10:21  21:18  21:14 [36']  
  [91] 14:55   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
   L.Supronas, D.Ruzvaltienė   20:22  21:18  21:14 [38']     9-a vieta
     
   M.Maulė, U.Rakštytė       ->
  [92] 15:20   M.Maulė, U.Rakštytė    
   A.Slušnys, R.Petrošienė   21:18  21:14 [22']    
    [112] 17:05   M.Maulė, U.Rakštytė  
   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė     21:16  21:19 [29']  
  [93] 15:50   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė    
   G.Dima, K.Urbonavičiūtė   21:14  21:15 [21']    
         
       T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   11-a vieta
     
       N.Kijauskas, G.Dapkuvienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Rousseau, M.Plytnikaitė    
     
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė   ->   13-a vieta
     
     A.Slušnys, R.Petrošienė     ->
     
     G.Dima, K.Urbonavičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.