Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[12] 09:20   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 16   Audrius Gargasas 
 Valdas Paulauskas 
  21:16  21:6 [20']      
  [33] 11:05   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 9   Česlovas Ramanauskas 
 Borisas Lozinskis 
    21:12  21:11 [24']    
[13] 09:45   Č.Ramanauskas, B.Lozinskis      
 8   Jurgis Pauliukas 
 Dovydas Žilys 
  21:16  21:13 [28']      
    [51] 12:20   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius  
 5   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
      21:19  21:17 [29']  
[14] 09:45   S.Galentas, A.Jachontovas      
 12   Marius Augustaitis 
 Saulius Eibukas 
  21:14  12:21  25:23 [42']      
  [34] 11:05   A.Petkevičius, P.Svideravičius    
 13   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
    21:16  21:7 [25']    
[15] 09:45   A.Petkevičius, P.Svideravičius      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Paulius Svideravičius 
  21:15  21:14 [24']       1-a vieta
      [61] 13:15   D.Juodsnukis, P.Jūras
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Steponas Januška 
        21:15  23:21 [32']
[16] 09:45   R.Lavrukaitis, S.Januška      
 14   Valentas Stončius 
 Donatas Rumšys 
  21:14  21:13 [25']      
  [35] 11:05   D.Juodsnukis, P.Jūras    
 11   Andžej Mackevič 
 Algimantas Plytnikas 
    21:23  21:18  21:12 [41']    
[17] 09:45   D.Juodsnukis, P.Jūras      
 6   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  21:6  20:22  21:17 [33']      
    [52] 12:20   D.Juodsnukis, P.Jūras  
 7   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
      21:15  21:13 [23']  
[18] 09:45   R.Makutėnas, M.Trybas      
 10   Ramūnas Makutėnas 
 Mindaugas Trybas 
  21:16  21:16 [22']      
  [36] 11:05   M.Stankevičius, M.Paulauskas    
 15   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
    21:14  21:15 [21']    
[19] 10:10   M.Stankevičius, M.Paulauskas      
 2   Marijus Stankevičius 
 Marius Paulauskas 
  21:9  21:12 [19']    A.Petkevičius, P.Svideravičius   3-a vieta
      [62] 13:15   A.Petkevičius, P.Svideravičius
       M.Stankevičius, M.Paulauskas   14:21  21:14  21:12 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Č.Ramanauskas, B.Lozinskis    
    [53] 12:20   S.Galentas, A.Jachontovas  
     S.Galentas, A.Jachontovas   21:15  21:6 [25']   5-a vieta
     
     R.Lavrukaitis, S.Januška     ->
    [54] 12:20   R.Lavrukaitis, S.Januška  
     R.Makutėnas, M.Trybas   21:19  18:21  21:8 [35']  
         
         
       Č.Ramanauskas, B.Lozinskis   7-a vieta
     
       R.Makutėnas, M.Trybas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Gargasas, V.Paulauskas      
  [37] 11:30   A.Gargasas, V.Paulauskas    
   J.Pauliukas, D.Žilys   21:13  12:21  22:20 [35']    
    [55] 12:45   M.Augustaitis, S.Eibukas  
   M.Augustaitis, S.Eibukas     21:18  21:9 [20']  
  [38] 11:30   M.Augustaitis, S.Eibukas    
   G.Siva, R.Vizgirda   21:15  21:17 [27']     9-a vieta
     
   V.Stončius, D.Rumšys       ->
  [39] 11:30   V.Stončius, D.Rumšys    
   A.Mackevič, A.Plytnikas   21:17  21:16 [22']    
    [56] 12:45   V.Stončius, D.Rumšys  
   V.Martinkus, G.Vaičiulis     16:21  21:16  21:19 [32']  
  [40] 11:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
   J.Adomaitis, A.Mockus   21:19  15:21  21:12 [33']    
         
       A.Gargasas, V.Paulauskas   11-a vieta
     
       V.Martinkus, G.Vaičiulis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Pauliukas, D.Žilys    
     
     G.Siva, R.Vizgirda   ->   13-a vieta
     
     A.Mackevič, A.Plytnikas     ->
     
     J.Adomaitis, A.Mockus   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.