Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Mantas Zinkevičius 
 Laura Januškevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Zinkevičius, L.Januškevičienė      
 16       ->      
  [94] 15:50   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė    
 9   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:12  21:15 [19']    
[72] 13:40   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 8   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:16  19:21  21:16 [35']      
    [113] 17:05   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
      21:18  21:15 [28']  
[73] 14:05   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė      
 12   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:16  21:15 [22']      
  [95] 15:50   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė    
 13   Andrius Montrimas 
 Gabriella Roslund 
    16:21  21:10  21:19 [33']    
[74] 14:05   T.Lukoševičius, J.Treinytė      
 4   Tomas Lukoševičius 
 Jolanta Treinytė 
  21:19  25:23 [32']       1-a vieta
      [127] 18:00   V.Martinkus, J.Vadeikienė
 3   Marijus Stankevičius 
 Renata Stulpinaitė 
        21:15  21:11 [23']
 M.Stankevičius, R.Stulpinaitė      
 14       ->      
  [96] 15:50   M.Trybas, S.Čalkina    
 11   Mindaugas Jarošaitis 
 Agneta Jarošaitienė 
    21:11  21:9 [21']    
[75] 14:05   M.Trybas, S.Čalkina      
 6   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  15:21  21:17  21:12 [31']      
    [114] 17:05   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
 7   Saulius Eibukas 
 Aldona Kasparavičienė 
      21:13  21:13 [25']  
[76] 14:05   Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė      
 10   Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  18:21  21:13  21:12 [35']      
  [97] 15:50   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 15         21:11  21:12 [23']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 2   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->    M.Zinkevičius, L.Januškevičienė   3-a vieta
      [128] 18:00   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė
       M.Trybas, S.Čalkina   16:21  21:16  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, B.Baranauskaitė    
    [115] 17:05   K.Jucys, B.Baranauskaitė  
     T.Lukoševičius, J.Treinytė   21:11  19:21  21:16 [31']   5-a vieta
     
     M.Stankevičius, R.Stulpinaitė     ->
    [116] 17:05   M.Stankevičius, R.Stulpinaitė  
     Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   21:18  16:21  21:12 [38']  
         
         
       T.Lukoševičius, J.Treinytė   7-a vieta
     
       Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->    
    [117] 17:30   A.Montrimas, G.Roslund  
   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė     21:16  21:16 [25']  
  [98] 15:50   A.Montrimas, G.Roslund    
   A.Montrimas, G.Roslund   23:21  21:13 [28']     9-a vieta
     
        ->
   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė    
   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė   ->    
    [118] 17:30   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė  
   S.Eibukas, A.Kasparavičienė     21:17  21:8 [17']  
   S.Eibukas, A.Kasparavičienė    
    ->    
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   11-a vieta
     
       S.Eibukas, A.Kasparavičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė  
     G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   ->   13-a vieta
       G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.