Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Mantas Zinkevičius 
 Laura Januškevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Zinkevičius, L.Januškevičienė      
 16       ->      
  [94] 15:50   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė    
 9   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:12  21:15 [19']    
[72] 13:40   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 8   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:16  19:21  21:16 [35']      
    [113] 17:05   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
      21:18  21:15 [28']  
[73] 14:05   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė      
 12   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Šventeckienė 
  21:16  21:15 [22']      
  [95] 15:50   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė    
 13   Andrius Montrimas 
 Gabriella Roslund 
    16:21  21:10  21:19 [33']    
[74] 14:05   T.Lukoševičius, J.Treinytė      
 4   Tomas Lukoševičius 
 Jolanta Treinytė 
  21:19  25:23 [32']       1-a vieta
      [127] 18:00   V.Martinkus, J.Vadeikienė
 3   Marijus Stankevičius 
 Renata Stulpinaitė 
        21:15  21:11 [23']
 M.Stankevičius, R.Stulpinaitė      
 14       ->      
  [96] 15:50   M.Trybas, S.Čalkina    
 11   Mindaugas Jarošaitis 
 Agneta Jarošaitienė 
    21:11  21:9 [21']    
[75] 14:05   M.Trybas, S.Čalkina      
 6   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  15:21  21:17  21:12 [31']      
    [114] 17:05   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
 7   Saulius Eibukas 
 Aldona Kasparavičienė 
      21:13  21:13 [25']  
[76] 14:05   Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė      
 10   Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  18:21  21:13  21:12 [35']      
  [97] 15:50   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 15         21:11  21:12 [23']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 2   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->    M.Zinkevičius, L.Januškevičienė   3-a vieta
      [128] 18:00   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė
       M.Trybas, S.Čalkina   16:21  21:16  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, B.Baranauskaitė    
    [115] 17:05   K.Jucys, B.Baranauskaitė  
     T.Lukoševičius, J.Treinytė   21:11  19:21  21:16 [31']   5-a vieta
     
     M.Stankevičius, R.Stulpinaitė     ->
    [116] 17:05   M.Stankevičius, R.Stulpinaitė  
     Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   21:18  16:21  21:12 [38']  
         
         
       T.Lukoševičius, J.Treinytė   7-a vieta
     
       Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->    
    [117] 17:30   A.Montrimas, G.Roslund  
   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė     21:16  21:16 [25']  
  [98] 15:50   A.Montrimas, G.Roslund    
   A.Montrimas, G.Roslund   23:21  21:13 [28']     9-a vieta
     
        ->
   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė    
   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė   ->    
    [118] 17:30   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė  
   S.Eibukas, A.Kasparavičienė     21:17  21:8 [17']  
   S.Eibukas, A.Kasparavičienė    
    ->    
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   11-a vieta
     
       S.Eibukas, A.Kasparavičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Vaičiulis, N.Šventeckienė  
     G.Vaičiulis, N.Šventeckienė   ->   13-a vieta
       G.Vaičiulis, N.Šventeckienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 12:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������