Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Audrius Lesinskas 
 Jonas Seniūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Lesinskas, J.Seniūnas      
 16       ->      
  [20] 10:10   A.Lesinskas, J.Seniūnas    
 9   Vitalijus Kemežys 
 Egidijus Litvinskas 
    21:7  21:9 [20']    
[1] 09:00   V.Kemežys, E.Litvinskas      
 8   Ramūnas Balvočius 
 Aloyzas Jarošaitis 
  21:10  21:17 [25']      
    [41] 11:30   A.Lesinskas, J.Seniūnas  
 5   Mindaugas Juodvalkis 
 Edmundas Petrošius 
      21:8  21:17 [26']  
[2] 09:00   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas      
 12   Donatas Akelis 
 Žaimantas Vaitiekūnas 
  25:23  27:25 [32']      
  [21] 10:10   R.Paškevičius, V.Šimkus    
 13   Kęstutis Krūminas 
 Tautvydas Paliulis 
    21:13  19:21  25:23 [40']    
[3] 09:00   R.Paškevičius, V.Šimkus      
 4   Ramūnas Paškevičius 
 Vilimas Šimkus 
    B/Ž       1-a vieta
      [57] 12:45   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan
 3   Vidas Pilvinis 
 Eduard Goss 
        21:14  18:21  21:14 [39']
[4] 09:00   V.Pilvinis, E.Goss      
 14   Evaldas Gedminas 
 Edgaras Gusarovas 
  21:11  21:13 [25']      
  [22] 10:10   V.Grigorjevas, G.Lukošius    
 11   Robertas Poškus 
 Giedrius Strumila 
    15:21  21:17  21:9 [40']    
[5] 09:00   V.Grigorjevas, G.Lukošius      
 6   Viktoras Grigorjevas 
 Giedrius Lukošius 
  21:12  21:13 [24']      
    [42] 11:30   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan  
 7   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
      21:15  23:21 [29']  
[6] 09:00   A.Kovarskas, B.Šemeta      
 10   Rolandas Čepulis 
 Arturas Škulevičius 
  21:13  21:17 [31']      
  [23] 10:10   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan    
 15   Diwakar Ragupathy Raj 
 Venkatachalam Valliappan 
    21:18  21:12 [26']    
[7] 09:20   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan      
 2   Kristijonas Jucys 
 Darius Mieliauskas 
  16:21  21:11  21:13 [29']    R.Paškevičius, V.Šimkus   3-a vieta
      [58] 12:45   V.Grigorjevas, G.Lukošius
       V.Grigorjevas, G.Lukošius   21:17  17:21  23:21 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Kemežys, E.Litvinskas    
    [43] 11:55   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas  
     D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas   21:12  21:17 [23']   5-a vieta
     
     V.Pilvinis, E.Goss     ->
    [44] 11:55   V.Pilvinis, E.Goss  
     A.Kovarskas, B.Šemeta   21:12  21:9 [22']  
         
         
       V.Kemežys, E.Litvinskas   7-a vieta
     
       A.Kovarskas, B.Šemeta   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Balvočius, A.Jarošaitis    
   R.Balvočius, A.Jarošaitis   ->    
    [45] 11:55   M.Juodvalkis, E.Petrošius  
   M.Juodvalkis, E.Petrošius     21:17  21:18 [24']  
  [24] 10:10   M.Juodvalkis, E.Petrošius    
   K.Krūminas, T.Paliulis     B/Ž     9-a vieta
     
   E.Gedminas, E.Gusarovas       ->
  [25] 10:35   E.Gedminas, E.Gusarovas    
   R.Poškus, G.Strumila   21:19  21:18 [24']    
    [46] 11:55   K.Jucys, D.Mieliauskas  
   R.Čepulis, A.Škulevičius     21:18  22:20 [23']  
  [26] 10:35   K.Jucys, D.Mieliauskas    
   K.Jucys, D.Mieliauskas   21:17  21:13 [21']    
         
       R.Balvočius, A.Jarošaitis   11-a vieta
     
       E.Gedminas, E.Gusarovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Krūminas, T.Paliulis  
     K.Krūminas, T.Paliulis   ->   13-a vieta
     
     R.Poškus, G.Strumila     ->
     
     R.Čepulis, A.Škulevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 12:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������