Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Audrius Lesinskas 
 Jonas Seniūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Lesinskas, J.Seniūnas      
 16       ->      
  [20] 10:10   A.Lesinskas, J.Seniūnas    
 9   Vitalijus Kemežys 
 Egidijus Litvinskas 
    21:7  21:9 [20']    
[1] 09:00   V.Kemežys, E.Litvinskas      
 8   Ramūnas Balvočius 
 Aloyzas Jarošaitis 
  21:10  21:17 [25']      
    [41] 11:30   A.Lesinskas, J.Seniūnas  
 5   Mindaugas Juodvalkis 
 Edmundas Petrošius 
      21:8  21:17 [26']  
[2] 09:00   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas      
 12   Donatas Akelis 
 Žaimantas Vaitiekūnas 
  25:23  27:25 [32']      
  [21] 10:10   R.Paškevičius, V.Šimkus    
 13   Kęstutis Krūminas 
 Tautvydas Paliulis 
    21:13  19:21  25:23 [40']    
[3] 09:00   R.Paškevičius, V.Šimkus      
 4   Ramūnas Paškevičius 
 Vilimas Šimkus 
    B/Ž       1-a vieta
      [57] 12:45   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan
 3   Vidas Pilvinis 
 Eduard Goss 
        21:14  18:21  21:14 [39']
[4] 09:00   V.Pilvinis, E.Goss      
 14   Evaldas Gedminas 
 Edgaras Gusarovas 
  21:11  21:13 [25']      
  [22] 10:10   V.Grigorjevas, G.Lukošius    
 11   Robertas Poškus 
 Giedrius Strumila 
    15:21  21:17  21:9 [40']    
[5] 09:00   V.Grigorjevas, G.Lukošius      
 6   Viktoras Grigorjevas 
 Giedrius Lukošius 
  21:12  21:13 [24']      
    [42] 11:30   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan  
 7   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
      21:15  23:21 [29']  
[6] 09:00   A.Kovarskas, B.Šemeta      
 10   Rolandas Čepulis 
 Arturas Škulevičius 
  21:13  21:17 [31']      
  [23] 10:10   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan    
 15   Diwakar Ragupathy Raj 
 Venkatachalam Valliappan 
    21:18  21:12 [26']    
[7] 09:20   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan      
 2   Kristijonas Jucys 
 Darius Mieliauskas 
  16:21  21:11  21:13 [29']    R.Paškevičius, V.Šimkus   3-a vieta
      [58] 12:45   V.Grigorjevas, G.Lukošius
       V.Grigorjevas, G.Lukošius   21:17  17:21  23:21 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Kemežys, E.Litvinskas    
    [43] 11:55   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas  
     D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas   21:12  21:17 [23']   5-a vieta
     
     V.Pilvinis, E.Goss     ->
    [44] 11:55   V.Pilvinis, E.Goss  
     A.Kovarskas, B.Šemeta   21:12  21:9 [22']  
         
         
       V.Kemežys, E.Litvinskas   7-a vieta
     
       A.Kovarskas, B.Šemeta   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Balvočius, A.Jarošaitis    
   R.Balvočius, A.Jarošaitis   ->    
    [45] 11:55   M.Juodvalkis, E.Petrošius  
   M.Juodvalkis, E.Petrošius     21:17  21:18 [24']  
  [24] 10:10   M.Juodvalkis, E.Petrošius    
   K.Krūminas, T.Paliulis     B/Ž     9-a vieta
     
   E.Gedminas, E.Gusarovas       ->
  [25] 10:35   E.Gedminas, E.Gusarovas    
   R.Poškus, G.Strumila   21:19  21:18 [24']    
    [46] 11:55   K.Jucys, D.Mieliauskas  
   R.Čepulis, A.Škulevičius     21:18  22:20 [23']  
  [26] 10:35   K.Jucys, D.Mieliauskas    
   K.Jucys, D.Mieliauskas   21:17  21:13 [21']    
         
       R.Balvočius, A.Jarošaitis   11-a vieta
     
       E.Gedminas, E.Gusarovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Krūminas, T.Paliulis  
     K.Krūminas, T.Paliulis   ->   13-a vieta
     
     R.Poškus, G.Strumila     ->
     
     R.Čepulis, A.Škulevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.