Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Svetlana Čalkina 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Čalkina, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [149] 19:40   S.Čalkina, V.Slušnienė    
 9   Milda Gumbrevičiūtė 
 Renata Stulpinaitė 
    21:15  21:12 [19']    
[136] 18:50   J.Chomskytė, I.Slovikė      
 8   Jurga Chomskytė 
 Indrė Slovikė 
  21:13  21:19 [29']      
    [164] 20:35   V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
 5   Agneta Jarošaitienė 
 Zita Jarošaitienė 
      22:20  21:8 [22']  
 A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė      
 12       ->      
  [150] 19:40   V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
 13         21:7  21:12 [19']    
 V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 4   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [174] 21:25   J.Bazytė, A.Montvydaitė
 3   Edvina Gusarovaitė 
 Jurgita Bilienė 
        21:15  15:21  21:19 [33']
 E.Gusarovaitė, J.Bilienė      
 14       ->      
  [151] 19:40   E.Gusarovaitė, J.Bilienė    
 11         21:4  21:5 [18']    
 F.Gėdminaitė, E.Gedminienė      
 6   Fausta Gėdminaitė 
 Eglė Gedminienė 
  ->      
    [165] 21:00   J.Bazytė, A.Montvydaitė  
 7   Kristina Poškutė 
 Diana Radzevičienė 
      21:10  21:19 [24']  
[137] 18:50   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 10   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:13  21:13 [19']      
  [152] 19:40   J.Bazytė, A.Montvydaitė    
 15         21:14  21:10 [22']    
 J.Bazytė, A.Montvydaitė      
 2   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
  ->    S.Čalkina, V.Slušnienė   3-a vieta
      [175] 21:25   E.Gusarovaitė, J.Bilienė
       E.Gusarovaitė, J.Bilienė   21:16  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Chomskytė, I.Slovikė    
    [166] 21:00   A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė  
     A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė   21:6  21:14 [19']   5-a vieta
     
     F.Gėdminaitė, E.Gedminienė     ->
    [167] 21:00   F.Gėdminaitė, E.Gedminienė  
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   21:17  27:25 [28']  
         
         
       J.Chomskytė, I.Slovikė   7-a vieta
     
       J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gumbrevičiūtė, R.Stulpinaitė    
   M.Gumbrevičiūtė, R.Stulpinaitė   ->    
     M.Gumbrevičiūtė, R.Stulpinaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [153] 20:10   K.Poškutė, D.Radzevičienė
        21:6  21:16 [20']
   .    
    ->    
     K.Poškutė, D.Radzevičienė  
   K.Poškutė, D.Radzevičienė     ->  
   K.Poškutė, D.Radzevičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.