Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Svetlana Čalkina 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Čalkina, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [149] 19:40   S.Čalkina, V.Slušnienė    
 9   Milda Gumbrevičiūtė 
 Renata Stulpinaitė 
    21:15  21:12 [19']    
[136] 18:50   J.Chomskytė, I.Slovikė      
 8   Jurga Chomskytė 
 Indrė Slovikė 
  21:13  21:19 [29']      
    [164] 20:35   V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
 5   Agneta Jarošaitienė 
 Zita Jarošaitienė 
      22:20  21:8 [22']  
 A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė      
 12       ->      
  [150] 19:40   V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
 13         21:7  21:12 [19']    
 V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 4   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [174] 21:25   J.Bazytė, A.Montvydaitė
 3   Edvina Gusarovaitė 
 Jurgita Bilienė 
        21:15  15:21  21:19 [33']
 E.Gusarovaitė, J.Bilienė      
 14       ->      
  [151] 19:40   E.Gusarovaitė, J.Bilienė    
 11         21:4  21:5 [18']    
 F.Gėdminaitė, E.Gedminienė      
 6   Fausta Gėdminaitė 
 Eglė Gedminienė 
  ->      
    [165] 21:00   J.Bazytė, A.Montvydaitė  
 7   Kristina Poškutė 
 Diana Radzevičienė 
      21:10  21:19 [24']  
[137] 18:50   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 10   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:13  21:13 [19']      
  [152] 19:40   J.Bazytė, A.Montvydaitė    
 15         21:14  21:10 [22']    
 J.Bazytė, A.Montvydaitė      
 2   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
  ->    S.Čalkina, V.Slušnienė   3-a vieta
      [175] 21:25   E.Gusarovaitė, J.Bilienė
       E.Gusarovaitė, J.Bilienė   21:16  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Chomskytė, I.Slovikė    
    [166] 21:00   A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė  
     A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė   21:6  21:14 [19']   5-a vieta
     
     F.Gėdminaitė, E.Gedminienė     ->
    [167] 21:00   F.Gėdminaitė, E.Gedminienė  
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   21:17  27:25 [28']  
         
         
       J.Chomskytė, I.Slovikė   7-a vieta
     
       J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gumbrevičiūtė, R.Stulpinaitė    
   M.Gumbrevičiūtė, R.Stulpinaitė   ->    
     M.Gumbrevičiūtė, R.Stulpinaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [153] 20:10   K.Poškutė, D.Radzevičienė
        21:6  21:16 [20']
   .    
    ->    
     K.Poškutė, D.Radzevičienė  
   K.Poškutė, D.Radzevičienė     ->  
   K.Poškutė, D.Radzevičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.