Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 32       ->        
  [77] 14:05   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 17   Eduard Goss 
 Eglė Gedminienė 
    16:21  24:22  21:17 [38']      
[63] 13:15   E.Goss, E.Gedminienė        
 16   Evaldas Gedminas 
 Fausta Gėdminaitė 
  21:13  21:10 [20']        
    [99] 16:15   V.Stončius, K.Poškutė    
 9   Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
      13:21  21:14  21:15 [29']    
 R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė        
 24       ->        
  [78] 14:05   V.Stončius, K.Poškutė      
 25         21:14  21:14 [20']      
 V.Stončius, K.Poškutė        
 8   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  ->        
      [119] 17:30   V.Stončius, K.Poškutė  
 5   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
        21:12  21:18 [27']  
 A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė        
 28       ->        
  [79] 14:30   G.Siva, V.Žitlinskaitė      
 21         22:20  21:17 [21']      
 G.Siva, V.Žitlinskaitė        
 12   Gobinath Siva 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->        
    [100] 16:15   G.Siva, V.Žitlinskaitė    
 13   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
      21:8  22:20 [19']    
 K.Krūminas, R.Staupelienė        
 20       ->        
  [80] 14:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 29         21:15  21:9 [20']      
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 4   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->         1-a vieta
        [129] 18:25   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė
 3   Audrius Lesinskas 
 Jurgita Bazytė 
          17:21  21:17  21:10 [36']
 A.Lesinskas, J.Bazytė        
 30       ->        
  [81] 14:30   A.Lesinskas, J.Bazytė      
 19         21:9  21:14 [24']      
 E.Litvinskas, J.Chomskytė        
 14   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
  ->        
    [101] 16:15   A.Lesinskas, J.Bazytė    
 11   Robertas Poškus 
 Diana Radzevičienė 
      17:21  21:17  21:16 [32']    
 R.Poškus, D.Radzevičienė        
 22       ->        
  [82] 14:30   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 27         22:24  21:13  21:17 [32']      
 G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė        
 6   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  ->        
      [120] 17:30   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė  
 7   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:18  21:18 [29']  
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė        
 26       ->        
  [83] 14:30   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 23         21:10  21:17 [23']      
 V.Pilvinis, I.Slovikė        
 10   Vidas Pilvinis 
 Indrė Slovikė 
  ->        
    [102] 16:15   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė    
 15   Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
      21:14  21:17 [22']    
[63] 13:15   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė        
 18   Adomas Kovarskas 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:5  21:8 [18']      G.Siva, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
  [84] 14:30   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė   [130] 18:25   A.Lesinskas, J.Bazytė
 31         21:12  21:23  21:9 [38']    A.Lesinskas, J.Bazytė   21:13  19:21  21:18 [41']
 J.Seniūnas, J.Kareckienė        
 2   Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Petrošius, V.Slušnienė    
      [121] 17:30   E.Petrošius, V.Slušnienė  
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   21:19  21:17 [22']   5-a vieta
       
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     ->
      [122] 17:30   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   19:21  21:9  21:19 [28']  
           
           
         A.Petkevičius, O.Radzevičienė   7-a vieta
       
         A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Goss, E.Gedminienė      
    [103] 16:15   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
     R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė   21:18  21:17 [23']    
      [123] 18:00   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
     A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė     21:10  21:17 [24']  
    [104] 16:15   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė    
     K.Krūminas, R.Staupelienė   21:17  21:11 [18']     9-a vieta
       
     E.Litvinskas, J.Chomskytė       ->
    [105] 16:40   R.Poškus, D.Radzevičienė    
     R.Poškus, D.Radzevičienė   21:13  21:13 [20']    
      [124] 18:00   J.Seniūnas, J.Kareckienė  
     V.Pilvinis, I.Slovikė     22:20  22:20 [47']  
    [106] 16:40   J.Seniūnas, J.Kareckienė    
     J.Seniūnas, J.Kareckienė   21:11  21:14 [25']    
           
         A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   11-a vieta
       
         R.Poškus, D.Radzevičienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Goss, E.Gedminienė    
       
       K.Krūminas, R.Staupelienė   ->   13-a vieta
       
       E.Litvinskas, J.Chomskytė     ->
       
       V.Pilvinis, I.Slovikė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Gedminas, F.Gėdminaitė      
   E.Gedminas, F.Gėdminaitė   ->      
     E.Gedminas, F.Gėdminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Gedminas, F.Gėdminaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [85] 14:55   A.Kovarskas, E.Rekašiūtė
          19:21  21:15  21:17 [31']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Kovarskas, E.Rekašiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Kovarskas, E.Rekašiūtė    
   A.Kovarskas, E.Rekašiūtė     ->    
   A.Kovarskas, E.Rekašiūtė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.