Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 32       ->        
  [77] 14:05   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 17   Eduard Goss 
 Eglė Gedminienė 
    16:21  24:22  21:17 [38']      
[63] 13:15   E.Goss, E.Gedminienė        
 16   Evaldas Gedminas 
 Fausta Gėdminaitė 
  21:13  21:10 [20']        
    [99] 16:15   V.Stončius, K.Poškutė    
 9   Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
      13:21  21:14  21:15 [29']    
 R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė        
 24       ->        
  [78] 14:05   V.Stončius, K.Poškutė      
 25         21:14  21:14 [20']      
 V.Stončius, K.Poškutė        
 8   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  ->        
      [119] 17:30   V.Stončius, K.Poškutė  
 5   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
        21:12  21:18 [27']  
 A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė        
 28       ->        
  [79] 14:30   G.Siva, V.Žitlinskaitė      
 21         22:20  21:17 [21']      
 G.Siva, V.Žitlinskaitė        
 12   Gobinath Siva 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->        
    [100] 16:15   G.Siva, V.Žitlinskaitė    
 13   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
      21:8  22:20 [19']    
 K.Krūminas, R.Staupelienė        
 20       ->        
  [80] 14:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 29         21:15  21:9 [20']      
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 4   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->         1-a vieta
        [129] 18:25   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė
 3   Audrius Lesinskas 
 Jurgita Bazytė 
          17:21  21:17  21:10 [36']
 A.Lesinskas, J.Bazytė        
 30       ->        
  [81] 14:30   A.Lesinskas, J.Bazytė      
 19         21:9  21:14 [24']      
 E.Litvinskas, J.Chomskytė        
 14   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
  ->        
    [101] 16:15   A.Lesinskas, J.Bazytė    
 11   Robertas Poškus 
 Diana Radzevičienė 
      17:21  21:17  21:16 [32']    
 R.Poškus, D.Radzevičienė        
 22       ->        
  [82] 14:30   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 27         22:24  21:13  21:17 [32']      
 G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė        
 6   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  ->        
      [120] 17:30   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė  
 7   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:18  21:18 [29']  
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė        
 26       ->        
  [83] 14:30   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 23         21:10  21:17 [23']      
 V.Pilvinis, I.Slovikė        
 10   Vidas Pilvinis 
 Indrė Slovikė 
  ->        
    [102] 16:15   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė    
 15   Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
      21:14  21:17 [22']    
[63] 13:15   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė        
 18   Adomas Kovarskas 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:5  21:8 [18']      G.Siva, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
  [84] 14:30   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė   [130] 18:25   A.Lesinskas, J.Bazytė
 31         21:12  21:23  21:9 [38']    A.Lesinskas, J.Bazytė   21:13  19:21  21:18 [41']
 J.Seniūnas, J.Kareckienė        
 2   Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Petrošius, V.Slušnienė    
      [121] 17:30   E.Petrošius, V.Slušnienė  
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   21:19  21:17 [22']   5-a vieta
       
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     ->
      [122] 17:30   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   19:21  21:9  21:19 [28']  
           
           
         A.Petkevičius, O.Radzevičienė   7-a vieta
       
         A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Goss, E.Gedminienė      
    [103] 16:15   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
     R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė   21:18  21:17 [23']    
      [123] 18:00   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
     A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė     21:10  21:17 [24']  
    [104] 16:15   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė    
     K.Krūminas, R.Staupelienė   21:17  21:11 [18']     9-a vieta
       
     E.Litvinskas, J.Chomskytė       ->
    [105] 16:40   R.Poškus, D.Radzevičienė    
     R.Poškus, D.Radzevičienė   21:13  21:13 [20']    
      [124] 18:00   J.Seniūnas, J.Kareckienė  
     V.Pilvinis, I.Slovikė     22:20  22:20 [47']  
    [106] 16:40   J.Seniūnas, J.Kareckienė    
     J.Seniūnas, J.Kareckienė   21:11  21:14 [25']    
           
         A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   11-a vieta
       
         R.Poškus, D.Radzevičienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Goss, E.Gedminienė    
       
       K.Krūminas, R.Staupelienė   ->   13-a vieta
       
       E.Litvinskas, J.Chomskytė     ->
       
       V.Pilvinis, I.Slovikė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Gedminas, F.Gėdminaitė      
   E.Gedminas, F.Gėdminaitė   ->      
     E.Gedminas, F.Gėdminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Gedminas, F.Gėdminaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [85] 14:55   A.Kovarskas, E.Rekašiūtė
          19:21  21:15  21:17 [31']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Kovarskas, E.Rekašiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Kovarskas, E.Rekašiūtė    
   A.Kovarskas, E.Rekašiūtė     ->    
   A.Kovarskas, E.Rekašiūtė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������