Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Edgaras Slušnys ,   Vaida Slušnienė   Dėl 1-4 vietų    
[75] 11:50   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 8   Daniel Michniewicz ,   Justė Kažanauskaitė    21:14  21:14 [21']    
  [89] 12:20   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Karolis Reimeris ,   Tanita Urbonienė      21:13  21:17 [26']  
[76] 11:50   A.Degtyarev, R.Šulnienė    
 4   Andrey Degtyarev ,   Rasa Šulnienė    21:19  21:9 [26']    1-a vieta
    [110] 13:10   M.Dagilis, I.Sendžikaitė
 3   Tomas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė        7:21  21:18  21:18 [33']
[77] 11:50   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 6   Uladzimir Varantsou ,   Laura Januškevičienė    21:11  21:14 [21']    
  [90] 12:20   M.Dagilis, I.Sendžikaitė  
 7   Evaldas Bradūnas ,   Monika Plytnikaitė      21:13  21:11 [24']  
[78] 11:50   M.Dagilis, I.Sendžikaitė    
 2   Mindaugas Dagilis ,   Ieva Sendžikaitė    21:9  21:8 [17']    
     
     A.Degtyarev, R.Šulnienė  3-a vieta
  [111] 13:35   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė
   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   23:21  16:21  21:19 [39']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Michniewicz, J.Kažanauskaitė    
  [91] 12:45   K.Reimeris, T.Urbonienė  
   K.Reimeris, T.Urbonienė   21:18  21:18 [24']  5-a vieta
    [112] 13:35   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
   U.Varantsou, L.Januškevičienė     21:12  21:19 [22']
  [92] 12:45   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė   21:19  21:11 [22']  
       
       
     D.Michniewicz, J.Kažanauskaitė  7-a vieta
   
     U.Varantsou, L.Januškevičienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.