Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Stankevičius, A.Kordušas        
 32       ->        
  [134] 14:30   M.Stankevičius, A.Kordušas      
 17   Mindaugas Danys 
 Tomas Lukoševičius 
    21:13  21:11 [23']      
[103] 13:10   S.Januška, R.Šimonis        
 16   Steponas Januška 
 Remigijus Šimonis 
  17:21  21:15  21:13 [40']        
    [169] 15:50   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 9   Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
      21:9  21:13 [24']    
 S.Stravinskas, N.Valuckas        
 24       ->        
  [135] 14:30   S.Stravinskas, N.Valuckas      
 25         21:13  14:21  21:13 [37']      
 K.Drevinskas, L.Zavadskis        
 8   Klaidas Drevinskas 
 Linas Zavadskis 
  ->        
      [197] 17:05   M.Stankevičius, A.Kordušas  
 5   Audrius Brazauskas 
 Dainius Čeplinskas 
        21:6  24:22 [23']  
 A.Brazauskas, D.Čeplinskas        
 28       ->        
  [136] 14:30   V.Grigorjevas, T.Kikilas      
 21   Viktoras Grigorjevas 
 Tadas Kikilas 
    21:17  12:21  23:21 [39']      
[104] 13:10   V.Grigorjevas, T.Kikilas        
 12   Rimantas Jurkuvėnas 
 Mantas Zinkevičius 
  21:12  21:18 [28']        
    [170] 15:50   V.Grigorjevas, T.Kikilas    
 13   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
      21:17  21:17 [29']    
[105] 13:10   S.Galentas, A.Jachontovas        
 20   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
  21:17  21:10 [26']        
  [137] 14:30   R.Lavrukaitis, M.Trybas      
 29         21:18  21:12 [25']      
 R.Lavrukaitis, M.Trybas        
 4   Rimas Lavrukaitis 
 Mindaugas Trybas 
  ->         1-a vieta
        [213] 18:00   V.Garmus, L.Vaškevičius
 3   Vladislav Bezushko 
 Dmitrii Blinov 
          21:10  21:13 [23']
 V.Bezushko, D.Blinov        
 30       ->        
  [138] 14:30   V.Bezushko, D.Blinov      
 19   Arūnas Liočas 
 Albertas Rimkus 
    21:16  21:17 [30']      
[106] 13:10   V.Martinkus, G.Vaičiulis        
 14   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  21:17  21:19 [28']        
    [171] 16:15   V.Bezushko, D.Blinov    
 11   Deimantas Čekanauskas 
 Paulius Jūras 
      19:21  21:11  21:17 [37']    
[107] 13:10   D.Ragupathy Raj, V.Valliappan        
 22   Diwakar Ragupathy Raj 
 Venkatachalam Valliappan 
  21:17  14:21  21:19 [38']        
  [139] 14:30   P.Svideravičius, A.Petkevičius      
 27         21:13  21:17 [25']      
 P.Svideravičius, A.Petkevičius        
 6   Paulius Svideravičius 
 Arūnas Petkevičius 
  ->        
      [198] 17:05   V.Garmus, L.Vaškevičius  
 7   Andrius Švarplys 
 Egidijus Merkevičius 
        21:10  21:13 [24']  
 A.Švarplys, E.Merkevičius        
 26       ->        
  [140] 14:30   A.Švarplys, E.Merkevičius      
 23   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
    21:14  26:24 [29']      
[108] 13:10   S.Skurdauskas, M.Vilinauskas        
 10   Simas Skurdauskas 
 Matas Vilinauskas 
  21:12  22:24  21:16 [32']        
    [172] 16:15   V.Garmus, L.Vaškevičius    
 15   Darius Kubilius 
 Saulius Eibukas 
      21:13  21:13 [27']    
[109] 13:10   D.Kubilius, S.Eibukas        
 18   Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  22:20  21:16 [27']      V.Grigorjevas, T.Kikilas   3-a vieta
  [141] 14:55   V.Garmus, L.Vaškevičius   [214] 18:00   V.Bezushko, D.Blinov
 31         21:7  21:16 [23']    V.Bezushko, D.Blinov   21:16  18:21  21:15 [40']
 V.Garmus, L.Vaškevičius        
 2   Vygantas Garmus 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Stravinskas, N.Valuckas    
      [199] 17:05   R.Lavrukaitis, M.Trybas  
       R.Lavrukaitis, M.Trybas   22:20  21:9 [33']   5-a vieta
       
       P.Svideravičius, A.Petkevičius     ->
      [200] 17:05   P.Svideravičius, A.Petkevičius  
       A.Švarplys, E.Merkevičius   21:18  17:21  21:15 [41']  
           
           
         S.Stravinskas, N.Valuckas   7-a vieta
       
         A.Švarplys, E.Merkevičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Januška, R.Šimonis      
    [173] 16:15   K.Drevinskas, L.Zavadskis    
     K.Drevinskas, L.Zavadskis   21:16  21:6 [28']    
      [201] 17:35   K.Drevinskas, L.Zavadskis  
     A.Brazauskas, D.Čeplinskas     21:14  21:12 [26']  
    [174] 16:15   A.Brazauskas, D.Čeplinskas    
     S.Galentas, A.Jachontovas   21:19  18:21  21:11 [40']     9-a vieta
       
     V.Martinkus, G.Vaičiulis       ->
    [175] 16:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
     D.Ragupathy Raj, V.Valliappan   21:16  21:13 [24']    
      [202] 17:35   S.Skurdauskas, M.Vilinauskas  
     S.Skurdauskas, M.Vilinauskas     21:17  21:13 [33']  
    [176] 16:15   S.Skurdauskas, M.Vilinauskas    
     D.Kubilius, S.Eibukas   21:17  21:18 [24']    
           
         A.Brazauskas, D.Čeplinskas   11-a vieta
       
         V.Martinkus, G.Vaičiulis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Januška, R.Šimonis    
       
       S.Galentas, A.Jachontovas   ->   13-a vieta
       
       D.Ragupathy Raj, V.Valliappan     ->
       
       D.Kubilius, S.Eibukas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Danys, T.Lukoševičius      
   M.Danys, T.Lukoševičius   ->      
     M.Danys, T.Lukoševičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [177] 16:15   G.Siva, R.Vizgirda  
        21:14  21:19 [24']  
   R.Jurkuvėnas, M.Zinkevičius      
   R.Jurkuvėnas, M.Zinkevičius   ->      
    [142] 14:55   G.Siva, R.Vizgirda    
   G.Siva, R.Vizgirda     21:18  21:11 [30']    
   G.Siva, R.Vizgirda      
    ->       17-a vieta
        [203] 17:35   D.Čekanauskas, P.Jūras
          21:18  21:18 [34']
   A.Liočas, A.Rimkus      
   A.Liočas, A.Rimkus   ->      
    [143] 14:55   D.Čekanauskas, P.Jūras    
   D.Čekanauskas, P.Jūras     21:19  25:23 [29']    
   D.Čekanauskas, P.Jūras      
    ->      
      [178] 16:15   D.Čekanauskas, P.Jūras  
        21:17  14:21  22:20 [38']  
   J.Adomaitis, A.Mockus      
   J.Adomaitis, A.Mockus   ->      
    [144] 14:55   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas    
   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas     21:23  21:19  21:10 [35']    
   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas      
    ->    M.Danys, T.Lukoševičius   19-a vieta
       
         M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Jurkuvėnas, M.Zinkevičius  
       R.Jurkuvėnas, M.Zinkevičius   ->   21-a vieta
       
       A.Liočas, A.Rimkus     ->
       
       J.Adomaitis, A.Mockus   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.