Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 16       ->      
  [118] 13:35   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 9   Lorena Valantiejienė 
 Edvina Gusarovaitė 
    21:18  20:22  21:9 [35']    
[95] 12:45   R.Petrošienė, N.Šventeckienė      
 8   Ramunė Petrošienė 
 Neringa Šventeckienė 
  21:19  21:15 [29']      
    [155] 15:20   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė  
 5   Aldona Kasparavičienė 
 Judita Vadeikienė 
      21:15  16:21  21:15 [36']  
[96] 12:45   U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė      
 12   Ugnė Vilčinskytė 
 Emilija Žėkaitė 
  21:15  22:20 [22']      
  [119] 13:35   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 13         21:19  21:14 [20']    
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 4   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [188] 16:40   T.Urbonienė, J.Žibūdienė
 3   Laura Januškevičienė 
 Anna Volkova 
        23:21  21:15 [29']
 L.Januškevičienė, A.Volkova      
 14       ->      
  [120] 13:35   L.Januškevičienė, A.Volkova    
 11   Aurelija Martinkutė 
 Eglė Mačiulytė 
    21:14  21:19 [25']    
[97] 12:45   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė      
 6   Justė Kažanauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
  21:18  21:14 [26']      
    [156] 15:20   T.Urbonienė, J.Žibūdienė  
 7   Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
      22:20  22:20 [29']  
[98] 12:45   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė      
 10   Svetlana Čalkina 
 Aušra Montvydaitė 
  21:13  21:13 [22']      
  [121] 14:05   T.Urbonienė, J.Žibūdienė    
 15         21:14  21:18 [28']    
 T.Urbonienė, J.Žibūdienė      
 2   Tanita Urbonienė 
 Justė Žibūdienė 
  ->    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   3-a vieta
      [189] 16:40   L.Januškevičienė, A.Volkova
       L.Januškevičienė, A.Volkova   21:18  19:21  21:18 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Petrošienė, N.Šventeckienė    
    [157] 15:20   R.Petrošienė, N.Šventeckienė  
     U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė   21:14  21:12 [25']   5-a vieta
      [190] 16:40   R.Petrošienė, N.Šventeckienė
     J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė     21:17  21:15 [28']
    [158] 15:20   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė  
     J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   24:22  11:21  21:17 [35']  
         
         
       U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė   7-a vieta
     
       J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė    
   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė   ->    
    [122] 14:05   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė  
   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė     21:15  21:13 [24']  
   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė    
    ->     9-a vieta
      [159] 15:20   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė
        21:14  21:12 [24']
   A.Martinkutė, E.Mačiulytė    
   A.Martinkutė, E.Mačiulytė   ->    
    [123] 14:05   S.Čalkina, A.Montvydaitė  
   S.Čalkina, A.Montvydaitė     13:21  21:16  21:17 [35']  
   S.Čalkina, A.Montvydaitė    
    ->    
         
       A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė   11-a vieta
     
       A.Martinkutė, E.Mačiulytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.