Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Nidas Kijauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 N.Kijauskas, I.Petrulaitienė        
 32       ->        
  [22] 09:45   N.Kijauskas, I.Petrulaitienė      
 17   Artūras Jachontovas 
 Emilija Žėkaitė 
    21:18  21:15 [26']      
[1] 09:00   A.Jachontovas, E.Žėkaitė        
 16   Darius Kubilius 
 Asta Bačkaitienė 
  21:14  21:8 [20']        
    [47] 10:35   N.Kijauskas, I.Petrulaitienė    
 9   Tadas Supronas 
 Justė Žibūdienė 
      19:21  21:11  21:14 [35']    
[2] 09:00   T.Supronas, J.Žibūdienė        
 24   Mindaugas Danys 
 Aldona Kasparavičienė 
  21:18  21:14 [22']        
  [23] 09:45   T.Supronas, J.Žibūdienė      
 25         21:11  21:15 [24']      
 V.Garmus, G.Dapkuvienė        
 8   Vygantas Garmus 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->        
      [69] 11:25   N.Kijauskas, I.Petrulaitienė  
 5   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        16:21  21:18  21:18 [42']  
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė        
 28       ->        
  [24] 09:45   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 21   Deimantas Čekanauskas 
 Jolanta Lukoic 
    22:20  21:8 [25']      
[3] 09:00   D.Čekanauskas, J.Lukoic        
 12   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  9:21  21:14  21:9 [31']        
    [48] 10:35   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 13   Vladislav Bezushko 
 Anna Volkova 
      21:13  21:23  21:14 [33']    
[4] 09:00   M.Trybas, S.Čalkina        
 20   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  21:18  22:20 [26']        
  [25] 09:45   A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 29         21:16  18:21  21:16 [40']      
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė        
 4   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [87] 12:20   N.Kijauskas, I.Petrulaitienė
 3   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
          21:15  22:20 [29']
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 30       ->        
  [26] 09:45   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 19   Rimas Lavrukaitis 
 Jurgita Vaškelytė 
    21:14  21:10 [24']      
[5] 09:00   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė        
 14   Remigijus Šimonis 
 Toma Rakauskaitė 
  21:14  21:19 [25']        
    [49] 10:35   R.Bilius, J.Bilienė    
 11   Salvijus Stravinskas 
 Ramunė Petrošienė 
      21:14  15:21  21:19 [33']    
[6] 09:00   S.Stravinskas, R.Petrošienė        
 22   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
  21:19  21:11 [26']        
  [27] 09:45   R.Bilius, J.Bilienė      
 27         22:20  21:16 [27']      
 R.Bilius, J.Bilienė        
 6   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  ->        
      [70] 11:25   R.Bilius, J.Bilienė  
 7   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:17  22:20 [22']  
 V.Martinkus, J.Vadeikienė        
 26       ->        
  [28] 09:45   E.Čižinauskas, Z.Valancevičienė      
 23   Evaldas Čižinauskas 
 Zita Valancevičienė 
    21:12  17:21  21:15 [33']      
[7] 09:00   E.Čižinauskas, Z.Valancevičienė        
 10   Dmitrii Blinov 
 Irina Blinova 
  22:20  21:14 [26']        
    [50] 10:35   A.Kordušas, L.Valantiejienė    
 15   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      21:10  21:14 [20']    
[8] 09:00   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 18   Tomas Lukoševičius 
 Jolanta Treinytė 
  21:10  22:20 [21']      L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
  [29] 09:45   A.Kordušas, L.Valantiejienė   [88] 12:20   A.Kordušas, L.Valantiejienė
 31         21:10  21:10 [19']    A.Kordušas, L.Valantiejienė   21:18  21:16 [23']
 A.Kordušas, L.Valantiejienė        
 2   Andrius Kordušas 
 Lorena Valantiejienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Supronas, J.Žibūdienė    
      [71] 11:50   A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
       A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   23:21  23:21 [30']   5-a vieta
       
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė     ->
      [72] 11:50   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
       E.Čižinauskas, Z.Valancevičienė   21:19  21:19 [25']  
           
           
         T.Supronas, J.Žibūdienė   7-a vieta
       
         E.Čižinauskas, Z.Valancevičienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Jachontovas, E.Žėkaitė      
    [51] 11:00   V.Garmus, G.Dapkuvienė    
     V.Garmus, G.Dapkuvienė   21:9  21:12 [22']    
      [73] 11:50   V.Garmus, G.Dapkuvienė  
     D.Čekanauskas, J.Lukoic     21:14  21:8 [25']  
    [52] 11:00   M.Trybas, S.Čalkina    
     M.Trybas, S.Čalkina   21:15  21:11 [25']     9-a vieta
       
     R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė       ->
    [53] 11:00   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė    
     S.Stravinskas, R.Petrošienė   22:24  21:19  21:13 [42']    
      [74] 11:50   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė     21:16  19:21  21:15 [35']  
    [54] 11:00   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:18  23:21 [22']    
           
         M.Trybas, S.Čalkina   11-a vieta
       
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Jachontovas, E.Žėkaitė    
       
       D.Čekanauskas, J.Lukoic   ->   13-a vieta
       
       S.Stravinskas, R.Petrošienė     ->
       
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Kubilius, A.Bačkaitienė      
   D.Kubilius, A.Bačkaitienė   ->      
    [30] 09:45   D.Kubilius, A.Bačkaitienė    
   M.Danys, A.Kasparavičienė     21:11  21:18 [22']    
   M.Danys, A.Kasparavičienė      
    ->      
      [55] 11:00   D.Kubilius, A.Bačkaitienė  
        21:15  21:17 [23']  
   M.Stankevičius, J.Sereckienė      
   M.Stankevičius, J.Sereckienė   ->      
    [31] 10:10   M.Stankevičius, J.Sereckienė    
   V.Bezushko, A.Volkova     21:15  22:20 [29']    
   V.Bezushko, A.Volkova      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   R.Šimonis, T.Rakauskaitė      
   R.Šimonis, T.Rakauskaitė   ->      
    [32] 10:10   M.Petkevičius, N.Beketova    
   M.Petkevičius, N.Beketova     18:21  21:14  21:12 [37']    
   M.Petkevičius, N.Beketova      
    ->      
      [56] 11:00   D.Blinov, I.Blinova  
        21:19  21:15 [22']  
   D.Blinov, I.Blinova      
   D.Blinov, I.Blinova   ->      
    [33] 10:10   D.Blinov, I.Blinova    
   T.Lukoševičius, J.Treinytė     22:20  21:12 [24']    
   T.Lukoševičius, J.Treinytė      
    ->    M.Stankevičius, J.Sereckienė   19-a vieta
       
         M.Petkevičius, N.Beketova   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Danys, A.Kasparavičienė    
       
       V.Bezushko, A.Volkova   ->   21-a vieta
       
       R.Šimonis, T.Rakauskaitė     ->
       T.Lukoševičius, J.Treinytė  
       T.Lukoševičius, J.Treinytė   21:10  21:16 [20']  
           
           
          23-a vieta
       
         R.Šimonis, T.Rakauskaitė   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.